středa 24. dubna, 05:13 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: MarieP
Status: nováček

Co máte na oknách

Datum: 26.09.2012 14:24
 

Držíte se jednoduchosti a lehkosti nebo se nebojíte výrazných závěsů? Právě předěláváme obývací pokoj a tak přemýšlím, kam směřovat. Těžké závěsy jsem si vždycky spojovala s prachem, atd. Přitom v televizních přestavbách vypadají nakonec tak dobře. Hodně se mi líbí květiny. Nakonec jsem se rozhodla pro tuto závěsovou látku [zaclonynadobirku.cz]. Co myslíte? Vybrala jsem dobře?

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil MarieP (14.05.2013 18:34)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 14:37
     

    dobře, nedobře - nešla bych do toho. Já jsem zastánce úplně holých oken, nemám ani záclony a vyhovuje mi to tak. Ne, že by se mi záclony nelíbily, kdysi jsem je měla v celém bytě, v obýváku dokonce až na zem, aby zakryly nevzhledné radiátory, ale to praní!!!! eye rolling smiley Toho jsem se teda ráda vzdala winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co máte na oknách

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 15:15
     

    Anavi a nepřipadáš si jako ve výkladní skříni ? grinning smiley Takhle to má naše sousedka a třeba večer,když se svítí,tak krásně vidím,co dělají,jak tam Jirka chodí jen v trenkách,ona leží rozvalená na gauči apod.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 15:21
     

    taky jsme bez winking smiley

    Vadí mně to když myju okna, je to náročnější na leštění, ale lepším se. Ne že bych líp leštila, ale už to špatně vyleštěné líp ignoruju. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 15:43
     

    Já už okna bez záclon praktikuji víc jak 20 let, záclony ani závěsy se mně nelíbí. Proti zvědavcům jsou žaluzie nebo roletky, mynepotřebujeme ani ty, ale stahuji kvůli ostrému sluníčku smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 16:02
     



    cancourek napsal(a):

    Anavi a nepřipadáš si jako ve výkladní skříni ? grinning smiley Takhle to má naše sousedka a třeba večer,když se svítí,tak krásně vidím,co dělají,jak tam Jirka chodí jen v trenkách,ona leží rozvalená na gauči apod.


    Už mám docela vzrostlé keře a stromy, tak se to dá... no a večer, když rozsvítím, tak prostě zatáhnu žaluzky. Ale taky vidím souseda naproti, jak se vyvaluje na gauči u telky...a co? winking smiley

    Si zase říkám, že když se tak piplám se zahradou, tak si těch kytiček chci užít a ne je schovat za záclony. Teď jsem měla na oknech tak narostlé truhlíky, že jsem skoro neviděla ven. čili ani nikdo dovnitř. Včera jsem je sundala, užívám si výhledu a světla winking smiley

    cancourku, ale je fakt, že návštěvy jsou u mě nervozní, ošívají se, že je tam vidět... smiling smiley. A proč by mě jako někdo nemohl sledovat, jak sedím v kuchyni u kafe s kamarádkou, že jo? Z ulice tam vidět není, obytný prostor je orientovaný do zahrady.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (26.09.2012 16:05)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 16:26
     

    No že by na mně musel zrovna někdo koukat,co dělám,to nééé nono smiley mě to přijde takový holý,neútulný,nezabydlený.... ale prosím,když se to někomu líbí winking smiley já zůstanu věrná svejm záclonám,závěsům a žaluziím smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 16:31
     

    cancourku, já skoro nic nedělám, to bude tim smiling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 18:24
     



    cancourek napsal(a):

    Anavi a nepřipadáš si jako ve výkladní skříni ? grinning smiley Takhle to má naše sousedka a třeba večer,když se svítí,tak krásně vidím,co dělají,jak tam Jirka chodí jen v trenkách,ona leží rozvalená na gauči apod.

    Cancourku, tak se nedívej grinning smiley

    Já tedy závěsy mám, ale celou dobu strašně toužím po holých oknech. Byl to můj sen, velká francouzská okna do zahrady,
    Bohužel si můj debilní soused postavil dům jako jediný z 35 obráceně angry smiley angry smiley angry smiley , to znamená všemi okny ke mně. Jinak jsou domy všechny za sebou, vždycky zády k ostatním oknům. No nemám já pech.

    Teď momentálně uvažuji o změně a tady z toho jsem úplně paf. Mají nádherné věci [www.dekoria-style.cz]-

    Už jsem si jednu římskou roletu objednala do kuchyně. Je nádherná.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 19:15
     

    Amél, hlavně opatrně se vzorem winking smiley grinning smiley grinning smiley
    (a nezab mě, jo? please smiley )

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 19:46
     

    Tak já po výměně oken v celém baráku opravdu chtěla okna bez záclon.... mně najednou ty záclony připadaly jako rušivý element, protože jsem měla nové velké parapety, na které jsem si dala dekorace a kytky, které najednou za záclonou nejsou vidět.... Ale protože máme 3 okna přímo u cesty, kde je velký ruch, tak jsem byla panem domácím přinucena zakoupit záclonovinu a ušít si záclony.... a protože jsem nechtěla žádné vzory, tak jsem si pořídila krémověbílé z hladkého tylu, na kterém jsou asi 10 cm od sebe svislé lesklé pruhy.... decentní, neruší a je dobře vidět ven... ale už to není ono... parapety jsou schované a není vidět výzdoba...Jediné okno, kde nemám záclonu a už nikdy nedám, je v ložnici... ta je do zahrady, takže případný čumil může být akorát Hanys nebo tchýně grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil skrblice (26.09.2012 19:53)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 19:51
     

    jo, přesně - taky mi je líto zakrýt květináče na parapetu, např.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 20:47
     

    Já mám na oknech špínu stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 21:01
     

    Já se přiznávám, že bych se bála bez závěsů čumilů. A v mé pustině vidět kohokoliv za oknem by se rovnalo mému infarktu

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co máte na oknách

    Datum: 26.09.2012 21:44
     

    mám záclony i závěsy...ono je to na stylu vybavení jestli se záclony a závěsy hodí či ne. Já bych si připadala studeně a nezabydleně bez nich. A jsem ujetá na záclony, takže je dost často měním grinning smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.