středa 24. dubna, 18:22 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:

Co kvete v srpnu

Datum: 01.08.2011 06:22
 
Další fotografie:

Ač letošní počasí moc květům neprospívá, přece jen některé květinky otevírají poupátka. Tak šup sem s nimi flower smiley.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 16.08.2021 22:18
     
    228011615_10217245946014909_6067877149727379031_n.jpg
    Další fotografie:

    Pámelník

    Motýlí keř

    Lichořeřišnice

    Třezalka kalíškatá

    Perovskie

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v srpnu

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 16.08.2021 23:10
     

    Gabčo, parádní divočina thumbs down smiling smiley . Teda v dobrém závidím zápleváky, v suchých rokách zmizly a už jsem neobnovovala, letos by asi přiežily , nj..... .

    Spike, pěkně nám zarůstáš. thumbs down smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 16.08.2021 23:13
     

    Zápleváky nepřežily ani u nás, totéž chrastavec, většina monard, echinacey. Když si uvědomím co už jsem měla a zmizelo.......

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 16.08.2021 23:20
     

    Jájo, nápodobně grinning smiley .... ale zkusily jsme....

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 16.08.2021 23:25
     

    Zkusila jsem toho hodně:-), a něco to stálo, stálice jsou hortenzie, denivky a plané lupiny.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 16.08.2021 23:41
     

    Zkoušení už tolik neprovádím, lety jsem se zklidnila grinning smiley . Občas mi to ale stejně nedá, to když objevím nějakou novinku....Ale nestěžuju si, vždy něco vyjde smiling smiley . Pouze jsem zrušila kytky, které se vyndávají a uklízejí, jiřiny, mečíky. Všechno se zvládnou nedá, zahrada má být pro radost, ale ještě jsem stará škola - i pro užitek, teď dělám kečup....papriky jsem na něj ale musela koupit, červený ještě nejsou.....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 17.08.2021 10:38
     

    Jájo, nápodobně smiling smiley. Letos podruhé zkouším agastache, jestli opět nepřežijí zimu, tak s nima taky končím. Asi je milují slimáci.

    jaja99 napsal(a):

    Zápleváky nepřežily ani u nás, totéž chrastavec, většina monard, echinacey. Když si uvědomím co už jsem měla a zmizelo.......

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 17.08.2021 10:39
     


    "Vyndávací" kytky už jsem zrušila dávno, stačí, co každý podzim převážíme k mamce na chodbu z její zahrady a na jaře se to zase stěhuje ven... winking smiley

    alenak napsal(a):

    Zkoušení už tolik neprovádím, lety jsem se zklidnila grinning smiley . Občas mi to ale stejně nedá, to když objevím nějakou novinku....Ale nestěžuju si, vždy něco vyjde smiling smiley . Pouze jsem zrušila kytky, které se vyndávají a uklízejí, jiřiny, mečíky. Všechno se zvládnou nedá, zahrada má být pro radost, ale ještě jsem stará škola - i pro užitek, teď dělám kečup....papriky jsem na něj ale musela koupit, červený ještě nejsou.....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 17.08.2021 11:44
     

    Mé dámy, krásně vám to všem kvete .... u nás letos převládají - plané turany, úúúúúúúúúúžasné bodláky, laskavce ...... do prkna a psí boudy, nezvládám nestíhám ........ a vyndávací ? 4 bedny jiřin jsou stále ve sklepě, ani jsem je nestihla vyhodit a dědek je tak občas schopen z něj vyčerpat vodu (to už musí jít v trenýrkách, bo je neprůchozí, aby vytáhl čerpadlo a následně odčerpával prvě e schodů ... no, jsme trochu mentální stařešinové ... mečíků část kvete, i když leží, ale žijí, část čeká na zasázení jako jiřiny ... můj táta, kdyby měl možnost vstát z hrobu, nakope mi do pr.ele

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 17.08.2021 15:19
     

    Víš jak... ono se to nepose*e... winking smiley love smiley

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 17.08.2021 20:49
     
    20210817_201612.jpg
    Další fotografie:

    Rozkvétá listový kaktus flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 17.08.2021 21:21
     

    Elo, kdybys ty jiřiny sadila, sežrali by ti je slimáci jak mně loni. Ušetřila sis práci. Mečíky mi taky leží, ale dva už rozkvetly.

    Gabčo máš pěkné zápleváky i echinaceu. Perovskie je u nádrže na vodu, před ní též leží řebříčky, z boku měla být třemdava, kterou též sežrali slimáci. Karafiátky to nezachránily. Ale mně teda leží i kopretiny, a tobě tak pěkně salutují. Jen floxy stojí. Většina.

    Jo a agastache zimu přežily v pohodě a pěkně obrážely, ale dva že tří sežrali též ty bestie. Semenáče. Nejmodřejší kupovaný prospívá a kvete.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 18.08.2021 10:28
     
    dscn9403.jpg
    Další fotografie:

    jsem překvapena jak dlouho letos kvetou některé floxy. eye popping smileymiluju jejich vůni .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 18.08.2021 13:16
     

    U nás taky. love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v srpnu

    Datum: 18.08.2021 14:03
     

    U nás ještě kvést nezačaly. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.