pátek 29. března, 06:06 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Co kvete v lednu

Datum: 02.01.2018 10:02
 
img_8598.jpg
Další fotografie:

V rámci globálního oteplování zakládám i lednovou diskuzi o kvetení na našich zahrádách i humnech grinning smiley

Ač trošku omoklé, kvete mi hledík, kalina a sedmikrásky. Kvete mi i bacopa, která v létě nevetla vůbec, mrcha, ale je tma a ona sama ještě ve větší tmě, tak se mi nezdařilo jí vyfotit aspoň trochu ostře a pro makro blesk se mi nechtělo

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 10
  • Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 29.01.2018 23:30
     

    Já na odchodu do práce koukla na sněženky. Trsíky se začínají hodně bělat. Tak dva tři dny.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v lednu

     
     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 19.01.2019 21:09
     
    Další fotografie:

    Dnes jsem koukla na čemeřice, jedna už kvete a další se chystá.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 19.01.2019 21:42
     

    Krásná. Mě moje hnijou pod metrem sněhu.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 19.01.2019 22:09
     

    Tady mrzne ne holo, což je taky na prd.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 19.01.2019 22:37
     

    Každé jaro je mám shnilé jen pár kvítků se nějak zachrání, nejsou to asi kytky do hor.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 21.01.2019 08:11
     

    Taky si to myslim, taky mi nejdou. Ani na balkone.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 21.01.2019 08:26
     

    Betas, v našich klimatických podmínkách to nejsou moc hrnkové květiny. Mají poměrně brzy velké kořenové baly. A nemají rády přemokřeí.Ještě včera jsem je kontrolovala tady, relativně dobře tu rostou. Skoro všechny měly na květ. Ale jak to dopadne po holomrazech uvidím.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 21.01.2019 08:31
     

    Kdyz ja jim vzdycky neodolam na podzim a rada bych na ne na balkone koukala celou zimu... sad smiley

     

    O zahradni cemerice mi tak nejde, u nas na ne fakt asi neni sance, snih do dubna a navic pry nechteji kyselo, co uz nas ani nahodou nehrozi..

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 21.01.2019 08:45
     

    Betas, já bohužel taky moc ne i když na zahradě je jich dost. Většinou to řeším tak, že koupím nějaké nigry za rozumné peníze.Mívají je kolem Vánoc. Letos to byly dvě v Penny ve slevě. Menší květináčky a strkám je rovnou na okenní parapet. Okna tu tak netěsní,je tam o nějaký stupínek víc. Ale po přesazení mají většinou problémy. Málokdy se ujmou. Když má mrznou vyloženě hodně, putují mezi okna. Ale mám v tomhle směru specifické možnosti. Jsou to svým způsobem magické rostliny. smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 17.01.2020 13:27
     
    sam_0801.jpg
    Další fotografie:

    První květy letošního roku. V půli ledna rozkvetl vilín. Není to velká radost, zima je příliš teplá a co přinese její druhá půlka, necháme se překvapit. nono smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 13.01.2022 21:37
     
    20220113_212548.jpg

    Otevírám diskusi po dvou letech winking smiley

    Na podzim jsme koupili několik cibulí hyacintů. Děti si je rozebraly a dala jsem je rychlit. A děti soupeřily, komu vykvete nejdřív grinning smiley Měla to být směska různých barev a nakonec jsou všechny růžové. winking smiley

    Ale krásně nám tu teď voní.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 13.01.2022 21:44
     

    No ty jsou krásné flower smiley , to se jim povedlo. thumbs down , vůni miluju.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 14.01.2022 08:36
     

    Kiko, jsou úúúžasné thumbs down flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 14.01.2022 21:05
     

    Kiko, paráda. thumbs downMá rychlené jsem z větší části rozdala, každému kvetou, já svoje dala do chladu, takže ještě pár dní a bude to taky vonět.

     
  • Autor: VeronikaF
    Status: nováček

    Re: Co kvete v lednu

    Datum: 04.02.2022 20:10
     

    V obýváku mi kvetou hyacinty a petrklíče, venku na zahrádce sněženky /už je mám taky v obýváku :-) .

    Ostatní cibuloviny už také raší a vykukjí ze země, nemám z toho takto brzo vůbec dobrý pocit,.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.