čtvrtek 25. dubna, 16:02 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v květnu

Datum: 02.05.2011 06:09
 
p1100221.jpg
Další fotografie:

Diskuze "Co kvete v máji" - nejkrásnějším měsíci v roce - se někam ztratila, tak abychom se měli kde vyřádit, zakládám znovu. Tak šup sem s Vašimi výpěstky, ať se máme v zimě čím kochat flower smiley .



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 13:34
     
    dsc03261.jpg
    Další fotografie:

    Kvete to všude moc pěkně, jen foťte. flower smiley

    Scarlet šlechtění se jim fakt povedlo. Je takový veselý v záhoně, dost září, určitě ho seženeš. Na Floře jsem si přikoupila Cosmopolitan a taky se mi líbí. KR jdou do ztracena, nikdo příspěvky nedává, informace jsou cennost a málokdo poděkuje anebo přidá příspěvek se zkušenostmi. Nevím, kam se všichni ztratili, je to škoda. confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v květnu

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 13:56
     

    Krásné kvetení u všech thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:01
     

    Kaaj, já se zase nemůžu vynadívat na ty vaše zahrady. love smiley Ať ti chodítko dobře slouží. flower smiley

     

    Aleno, já bych moc ráda na Krásné růže, přispívat i děkovat, ale bohužel už mě to tam nepustí. Mám tam i profil, před x lety jsem si ho udělala, ale zapomněla jsem heslo. A i když jsem postupovala podle pokynů, prostě se tam nedostanu. A nový profil také nejde, plná kapacita. Myslím, že to tak má víc dřívějších uživatelů. Chodila jsem tam moc ráda, hlavně tedy koukat :-) Je škoda, že to tam teď skomírá. Tam se mi i líbí, jak jsou velké fotky, nemusí se každý zvlášť zvětšovat.

     

    Mimochodem, nevíte někdo, co je s Livingem? Ten je úplně zrušený? Chodila jsem tam dřív na "Fuchsie od zimy do zimy", teď to vůbec nemůžu najít. Chodil jste tam někdo odsud?

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:09
     

    Jéje Krásné růže, od tamtud mě tenkrát jak tam byl Jeníkův hysterický převrat, vyhodili a vymazali. Fotky tam byly krásné i spousta super holek, to už je dávno asi 12 let:-)

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:19
     

    Hysterický převrat? :-)

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:42
     

    To je dvanáct let, bylo to hustý, vylučovalo se jak ze strany a pak na chvíli přešli sem a byli rádi, že mají kde být. Jojo to je dávno:-).

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 16:56
     

    Jajo, fakt? grinning smiley Kdo byl takový provokatér? grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 17:00
     

    Rozpoutal to kupodivu muž

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 17:14
     

    eye popping smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 19:40
     

    Krása na koukání a ani se u toho jeden nenadře. Kdyby člověk nebyl hamoun a nechtěl věci mít i doma. grinning smiley

    Na růžích byly pěkné fotky i tam chodili lidé se zkušenostmi. Ale tak nějak se to pokazilo. Možná i takovou tou disciplinou při psaní příspěvků. Mám s tím sama velký problém ale asi nejsem jediná. clověk to tady bere jako takové živé povídání a často téma přeskočí. Přesně jako když se člověk s někým potká. Začne se tam a skončí jinde.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 19:55
     



    Kamu78 napsal(a):

    Kaaj, já se zase nemůžu vynadívat na ty vaše zahrady. love smiley Ať ti chodítko dobře slouží. flower smiley

     

    Aleno, já bych moc ráda na Krásné růže, přispívat i děkovat, ale bohužel už mě to tam nepustí. Mám tam i profil, před x lety jsem si ho udělala, ale zapomněla jsem heslo. A i když jsem postupovala podle pokynů, prostě se tam nedostanu. A nový profil také nejde, plná kapacita. Myslím, že to tak má víc dřívějších uživatelů. Chodila jsem tam moc ráda, hlavně tedy koukat :-) Je škoda, že to tam teď skomírá. Tam se mi i líbí, jak jsou velké fotky, nemusí se každý zvlášť zvětšovat.

     

    Mimochodem, nevíte někdo, co je s Livingem? Ten je úplně zrušený? Chodila jsem tam dřív na "Fuchsie od zimy do zimy", teď to vůbec nemůžu najít. Chodil jste tam někdo odsud?

    Kamu,já jsem na Living fuchsiový chodila,škoda,že ho zrušili.Byly tam dobré rady od zkušených pěstitelek.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 20:26
     

    Kdysi jsem na Living chodila, na fuchsie, Jarmila Hrubá mě tam pozvala.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 20:27
     

    Na Livingu jsme se, většina staré gardy Weeku, potkali tak nějak v r. 2004 pak nás Honza pozval sem když Living opustil to bylo v r. 2006, je to všechno moc dávno a většina holek se nějak poztrácela ve víru života. Dělávaly jsme dva i více srazů do roka bylo to super, než se to trochu rozhádalo i tady. Já se nastěhovala na chalupu a tak nebylo kde srazy dělat, u Mony se změnily rodinné poměry a taky srazy už nešly. Je to moc škoda, kdybyste viděly ty výměny rostlin, to bylo jak u zahradníka, každý dovezl přebytek. Jojo to byly časy thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 20:46
     

    Jajo, tj. jak pravěk. winking smiley Alespoň máš krásné vzpomínky a pár přátelství určitě taky zůstalo. thumbs down

    Jednou jsem byla u Dresly na DOD, taky to byla výměna kytek, pak to nějak vyšumělo.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 24.05.2022 21:03
     

    JJ pravěk, krásný a co jsme toho nakecaly tady. Koukni na TOP uživatelé :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.