čtvrtek 18. dubna, 03:06 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v květnu

Datum: 02.05.2011 06:09
 
p1100221.jpg
Další fotografie:

Diskuze "Co kvete v máji" - nejkrásnějším měsíci v roce - se někam ztratila, tak abychom se měli kde vyřádit, zakládám znovu. Tak šup sem s Vašimi výpěstky, ať se máme v zimě čím kochat flower smiley .



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 20.05.2023 21:28
     
    dsc05617.jpg
    Další fotografie:

    Irisko, krásné barvy. thumbs down

    Hodně parády nadělá kuklík Scarlet Tempest, doporučuju.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v květnu

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 20.05.2023 22:04
     
    received_206092645585593.jpeg

    Plevel a co nadělá parády

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 20.05.2023 22:11
     
    20230520_060908772_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Stromové patro a pozdější rockii pivoňka. Kuklík potvrzuju.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 20.05.2023 22:21
     

    Vždycky se mi hloh líbil a nikdy jsem ho nekoupila, vůbec nevím proč, je tak krásný. Rockii je taky obryně. thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 07:46
     

    krásně vám to kvete thumbs down thumbs down thumbs down ten kuklík s pomněnkami je nádherný.. flower smiley

    u mně je spousta hyancitovců --

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (21.05.2023 08:19)
     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 08:36
     

    Aleno, hloh mám už strašných let. Zakoupeno v Žehušicích. Musí se ale častěji ořezat. Je dost vzrůstný. Ale barva a množství květů, minimum péče, má něco do sebe.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 16:12
     

    Ta Rockii pivoňka je pivoňka všech pivoněk. Nemám jinak pivoňky moc ráda jsou na mě moc honosné obzvlášť ty plné.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 21:23
     
    20230521_181604879_ios (2).jpg

    Jajo, jsou takové divoké. Asi by našly víc ctitelů ale moc tu nejsou.

    Letos kupodivu obě barvy česneků kvetou současně. Je to skoro výjimka.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 21:30
     

    Regino, tvoje zahrada je jako genius loci ... úplně vidím lavičku (no, tu jám moc nemusím, raději dřepnu nebo sednu na zem), kafe, cigárko a kochání se ... vím, že neumíš, taky bych neuměla (asi na návštěvě jo, nerada zasahuji komukoliv do jeho kruhů).

    Všechny kvetete úúúúúúúúžasně. U nás teď vládnou šeříky (a samozřejmě plevel všeho druhu).

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 21:40
     
    p1020860.jpg
    Další fotografie:

    Regi, ten hloh máš parádní. Já ho mám kousek od břízy a moc se mu to nelíbí. Letos by měl konečně kvést.

    Mně toho teď kvete poskrovnu.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 22:21
     
    dsc05638.jpg
    Další fotografie:

    Gabčo, prý poskrovnu confused smiley , vidím kvetení....co kalina onondaga, pokvete? moje se chystá...

    nasazují poupátka růže, tak to bude dobrý, začala jsem odstraňovat listy po tulipánech, ale těch slimáků pod nimi...

    stále kvete pryšec, kuklík, velkokvětá azalka, orlíčky,

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 22:34
     
    dsc05658.jpg
    Další fotografie:

    pár foto na pokuk, kuklík, kalina, česneky, šeřík ze série bloomerang chystají se dlužichy a i růže se připravují... smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 22:46
     

    Ze všecho tohohle úžasňákového kvetení u všech mám jenom orlíčky, pomněnky (bohužel i ty plevené, které zrovna moc nakvetou, ale jsou velké), plevelné kuklíky s drobuškými kvítky jsou taky všude - mám jen jedny ruce a ty nejsou jen pro zahradu, pryšec, taky plevelný, se zatím neukázal, dokvétají pozdnější tulipány, jooo kvete i u nás dostatek pro hmyzáky .. taky jahodoviště je v plném květu ... nestíhám naši džungli fotit ... díky za fotky vaše love smiley flower smiley .

    Aleno, pokud potřebuješ brýle nasaď, psala jsem jinde, že chodím raději bez nich, dnes jsem nasadila, abych zjistila, zda v totálně zašalvějováném záhonu roste nějaká petržel, asi trochu jo, bude docela svízel oddělit.... ach,jo ... k podstatě. co jsem vlastně chtěla napsat .... většina poupat růží (nooo, zas nemám jich tolik jako vy všechny) je úplně obalená mšicemi, nerada - budu muset stříknout něčím - pohledám Pirimor - ten je snad výběrově pouze na mšice, nooo možná taky jen nějakou jarovou vodu.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 23:09
     

    Elí, lavičky jsou, vidíš v duchu dobře. Ale co nekouřím, co je to za posezení. angry smiley sad smiley Teď si občas posedím, co zajíždí na běhací návštěvu za Herculem Pupík. A to se ani nehnu, protože každá i malá aktivita vzbuzuje v obou psech tendenci být užiteční a pomáhat. eye rolling smiley

    Šeříky dokvětají ale letos mám pocit, že nějak míň voněly. Teď až už skoro smrdí ten drobnokvětý.

    Všem to kvete krásně a je nač koukat.

    babkaela napsal(a):

    Regino, tvoje zahrada je jako genius loci ... úplně vidím lavičku (no, tu jám moc nemusím, raději dřepnu nebo sednu na zem), kafe, cigárko a kochání se ... vím, že neumíš, taky bych neuměla (asi na návštěvě jo, nerada zasahuji komukoliv do jeho kruhů).

    Všechny kvetete úúúúúúúúžasně. U nás teď vládnou šeříky (a samozřejmě plevel všeho druhu).

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 21.05.2023 23:20
     

    Elo brýle na blízko potřebuju, na dálku ne, ale mšice na růžích jsem zatím neviděla. Čemeřice květy ty mají mšice, to jsem ještě nestihla, pouze ostříhala. Dnes večer, přes den velký vítr, jsem konečně stříkala hnojíkem, ten tak smrdí, třeba mšice a mravence trochu odpudí.

    Jo lavičky, jsou pěkná věc, ale kdo tu práci udělá grinning smiley grinning smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.