sobota 20. dubna, 15:03 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Co kvete v dubnu

Datum: 02.04.2011 19:39
 
p4020032m.jpg
Další fotografie:

Diskuse zmizla, tak jsem udělala novou. Bohužel jsem fotila před pár minutami a je už tma, zítra se polepším stydlin smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.04.2011 20:52)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 22
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 12.04.2023 20:44
     

    Kamu, thumbs down paráda flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v dubnu

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 13.04.2023 09:50
     

    Máš to nádherné.. u nás taky leje, leje, leje...nevím, jak se to pak všechno stihne. confused smiley nono smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 13.04.2023 16:36
     
    8d056757-0da0-4f89-a41b-1aabcfc0d296.jpeg
    Další fotografie:

    Tak misto pro lavicku v hortenziovisti je vydlazdeno thumbs down strasne me to bavilo, jeste casem budou i naslapy smerem k lavicce.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 13.04.2023 17:47
     

    šikulka thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 13.04.2023 18:44
     

    Alenko, Anavi, díky flower smiley Alespoň bude zalito, ale sluníčko by to už chtělo smiling smiley

    Betas, moc pěkné posezení, tam se bude relaxovat thumbs down, těším se na fotky, až budou hortenzie v plné parádě flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 13.04.2023 19:59
     



    Betas napsal(a):

    Tak misto pro lavicku v hortenziovisti je vydlazdeno thumbs down strasne me to bavilo, jeste casem budou i naslapy smerem k lavicce.

    Jako Betas, náhodou ti tam ta barvička ladí, jak k plicníku, tak i k odkvétajícím kosatcům. thumbs down Tak buď rádže ti hezky kvetou. grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 13.04.2023 20:08
     
    dsc04805.jpg
    Další fotografie:

    Díky všem za fotky, je to pokoukání, .... flower smiley

    Šla jsem fotit taky, nevím co přinesou zítřejší srážky. Roste to před očima.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 06:25
     

    Děvčata, krásné vám to kvete!

    Kamu, nádhera!

    Betas, moc se ri to povedlo. Ja bych přidala asi ještě žlutou teď na jaře, aby to rozsvítila, ale fakt super, bude to hezké po celý rok.

    Aleno, spadla mi brada, úžasné

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 07:51
     
    29982804_2037203259683833_4538351029325671733_o.jpg
    Další fotografie:

    narcisů mám hodně druhů . moucha tu naštěstí není - winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 07:55
     
    29983513_2037202226350603_7170864817045755882_o.jpg
    Další fotografie:

    lońské sasanky- letos jsem se ještě nebyla podívat , jestli kvetou confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (14.04.2023 07:59)
     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 08:14
     

    Kaaj, řekla bych, že určitě. Jednak u tebe většinou všechno kvete.A je na ně rok. Vidím aspoň tady. Nejvíc bují bílé.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 08:59
     


    Holky, vy jste všechny TAK šikovné! flower smiley love smiley, to vás musí pochválit i ten TAK grinning smiley thumbs down.

    Máš to parádní. flower smiley Mě by to taky bavilo, ale nemám matroš a momentálně nějak stále chybí i ten čas... eye rolling smiley confused smiley, nicméně nápady moje hlava jen hýří. grinning smiley

    Betas napsal(a):

    Tak misto pro lavicku v hortenziovisti je vydlazdeno thumbs down strasne me to bavilo, jeste casem budou i naslapy smerem k lavicce.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 09:00
     

    to je úplný park love smiley

    alenak napsal(a):

    Díky všem za fotky, je to pokoukání, .... flower smiley

    Šla jsem fotit taky, nevím co přinesou zítřejší srážky. Roste to před očima.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 12:54
     

    Betas je to pěkné a musím říct, že se tam ty světle fialové hyacinty fakt hodí. A to mě samotné nijak nenadchly, ale tady to hezky propojí růžovou, modrou a jde k nim cokoli přisadit.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 14.04.2023 13:25
     

    Dekujiii. Delala jsem to poprve a snazila jsem se s tim dost vyhrat. A nejradsi bych ted dlazdila i cestu na chate grinning smiley Manzel mi treba slavnostne koupil i to gumove kladivko grinning smiley Kostky byly z puvodnich zahonovych obrub a pro sterkopisek jsem si i sama zajela do kamenolomu grinning smiley Je to cele v naklonenem terenu , jak zleva doprava, tak i smerem dopredu. Jeste se ten teren bude srovnavat a travnik ukrajovat. Chtela jsem jeste par naslapu taky z tech kostek, ale uz jich nemam tolik, tak o musim promyslet jinak..

     

    Jeste bude tez renovace lavicky - nova prkna a kovova konstrukce asi na sedou barvu.



    Anavi napsal(a):


    Holky, vy jste všechny TAK šikovné! flower smiley love smiley, to vás musí pochválit i ten TAK grinning smiley thumbs down.

    Máš to parádní. flower smiley Mě by to taky bavilo, ale nemám matroš a momentálně nějak stále chybí i ten čas... eye rolling smiley confused smiley, nicméně nápady moje hlava jen hýří. grinning smiley

    Betas napsal(a):

    Tak misto pro lavicku v hortenziovisti je vydlazdeno thumbs down strasne me to bavilo, jeste casem budou i naslapy smerem k lavicce.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.