pátek 29. března, 02:38 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Angrešt

Datum: 28.06.2007 09:10
 

Dva dotazy v jednom:

1. mám na angreštu asi to padlí. Na plodech (tedy ne na všech) mám hnědé skvrny. Je to ono? Co proti tomu dělat?

2. Z druhého (zdravého) stromku jsem obrala dost plodů...co s nimi? Kompot? Džem? Poraďte.

Děkuji.winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456789 | další
    Aktuální stránka: 1 z 9
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:12
     
    Jestli máš někde trochu malin, udělej kompot. S trochou malin je výborný.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Angrešt

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:13
     

    1.) ano, je to americké padlí. Myslím, že na postřik je asi paozdě.

    2.) vynikající je marmeláda angrešt + rybíz smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:17
     
    ....a Mono, když dáš 1/2 kila angrštu,+ 1/2 kila rybízu a 1 kilo cukru do mísy a strčíš to do mikrovlnky a na plno hodinu, po 20. minutách zamíchat. Potom roumixovat a přecedit a smoking smiley máš super marmeládu bez připálení. Je VYNIKAJÍCÍ (nejlepší je z meruněk)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:31
     

    Vladko...to dělávala babička...fakt prima.

    drahus...takže keř zlikvidovat? Nebo ostříhat a na jaře postřik? Dík za recept na tu marmošku.

     

    Pokud to nesníme jen tak (jakože asi jo), tak určitě něco z toho udělám. Jen prosím o podrobný recept. Jsem matlal, tak ať mi to někde nehnije.grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:47
     
    Nelikviduj, postříkej několikrát na jaře. Zjisti si v zahradnictví, jak často a kdy. Jinak do té marmošky se nic jiného nedává, jen každých 20 minut promíchat. Žádná chemie, nic. Fakt, zkusíš a už nebudeš dělat jinak winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:52
     
    drahus...grinning smiley grinning smiley tak jo. Dík.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 16:55
     
    Jo, jo, to je výmysl mýho muže Jendy. Taky rád žere, jako já a taky rád a dobře vaří grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 20:24
     

    Na keřích jsem ěl pěkné plody,už dozrávaly,přišly velká vedra a angrešt zčervenal a změknul, plody se nedaly použít .

    Přešel jsem na jostu,křížence angreštu a černého rybízu.Netrpí padlím a chuťově vynikající,džemy a marmelády výborné.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 21:36
     
    Drahuš, neprská ta marmeláda v míkrovlnce? Přikrýváš tu misku?
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Angrešt

    Datum: 28.06.2007 22:09
     

    Mono k padlí.

    Ober napadené plody, listy, podívej se, jestli se ti nedostalo už na letorosty. Nakažené zlikviduj nejlépe ohněm.

    Teď už to nemá moc cenu, ale postříkala bych celý keřík po sklizni ( raději i ten zdravý ).

    Na jaře hodně provzdušni korunku. U napadeného postříkej ještě před květem, opakuj ( i u nepostiženého ) v intervalu 5 - 10 dnů po odkvětu ( záleží na počasí, jak často ).

    Postřik : Karathane ,Discus, Rubigan

    Je to mrcha.

    Raději bych nakoupila rezistentní odrůdy. Já angrešt nemám už ani jediný, bohužel - to stříkání mne nebavilo.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 29.06.2007 07:22
     
    Květo...opět díky. Ony ty keříky tu zůstaly po bývalém majiteli, takže už jsou pravděpodobně staré. Chci koupit na podzim nové keře (tyhle staré se ještě pokusím zachránit). Můžeš mi doporučit nějakou tu odolnou odrůdu?
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 29.06.2007 09:07
     
    Vladko vydrž, tu marmošku dělá Jenda (manžel) smoking smiley a je to jeho výmysl, jak využít mikrovlnku jinak, než jen na ohřívání. Až se vrátí domů, zeptám se ho a hned dám vědět grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Angrešt

    Datum: 29.06.2007 09:34
     
    Nepřikrývat, aby se odpařila přebytečná voda a marmoška zhoustla winking smiley
     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Angrešt

    Datum: 30.06.2007 00:34
     

    Uch Mono....

    Sousedka si koupila res. angrešt, protože nestříká, chytil padlí též... tzn. odolává, ale jen do určité míry, ano ?

    stříkat se stejně musí...

    resistentní odrůdy by měly být :

    - strré "chlupaté" angrešty - ne Zlatý fík

    - nové odrůdy : Hinomaki, Invicta, Mucurines, Pax, Rolanda, Reverta, Remarke, Rokula, Rixanta, české novošlechtění : Prima ,Karát a Darek

    většinou se ale jedná o červené odrůdy - pro přímý konsum.

    a s píšu schválně grinning smiley

    já bych ostříhala,prosvětlila, postříkala a postříkala znovu hned po odkvětu a uviděla bych, co to udělá..

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.