pátek 29. března, 15:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: naba
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v červenci

Datum: 01.07.2011 19:02
 
036.jpg

Máme tu červenec



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 20.07.2021 10:06
     

    Je to Litoška, taky jsem je mívala, co já mívala za spousty kytek a už nemám, mít ty prachy co jsem za ně dala, mohla bych jet někam na luxusní dovolenou:-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v červenci

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 20.07.2021 13:21
     
    img_20210720_125028.jpg
    Další fotografie:

    Občas něco kvete. Až se to trochu rozroste a budu mít víc času na údržbu...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 20.07.2021 22:08
     
    dsc02129.jpg
    Další fotografie:

    Léto, léto mý....jsi pěkně barevný grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 20.07.2021 22:11
     
    dsc02169.jpg
    Další fotografie:

    Naše kočka se neumí tvářit jinak než nasraně. Ona je teda nasratá furt, už to má v povaze. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 20.07.2021 22:54
     
    dsc07031.jpg

    Gabčo, krááááááásně to u tebe kvete a TOP fotky thumbs down , jako vždy. A s Vaší kočkou mám společné - nejenže se furt nasraně tvářím, opravdu furt nas.aná jsem (aspoň podle mýho dědka- noooooooooo je pravda, že občas už nemám ráda ani sama sebe).

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 21.07.2021 07:31
     

    to se teda přidám - taky jsem pořád nas..á - na - hlavně na sebe. angry smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 21.07.2021 09:32
     
    217.jpg
    Další fotografie:

    Naši mackové tak vypadají všichni a stále.U koček je mi to sympatický. smiling smiley

    Nějak mi letos přijde, že není úplně nejlepší rok na některé truhlíkovky. Stěžují si i kolegyně.Co je v zemi, celkem prosperuje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 21.07.2021 15:44
     

    Pohlazení u všech. love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 22.07.2021 09:01
     
    l1.jpg
    Další fotografie:

    Přidávají se další lilie. Poěšily mě nejvíc ty bílé.Hlavně Muscadet. Jsou tu už třetím rokem. Jako orientálky jsou dost problematické. Ale našla jsem jim tu místo, kde bývala kdysi stodola a zřejmě je tam dobrá drenáž. Potřebují v zimě dost sucho.Vydržely.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 22.07.2021 11:43
     

    thumbs downDenivky i lilie máte všechny krásné

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 22.07.2021 13:43
     
    dsc00581.jpg
    Další fotografie:

    Regino, obdivuju u tebe ty orientálky, už jsem je vzdala, nevydrží. thumbs down

    lilie nakvétají a hlavně navečer voní, mochna - chudák kvete jak divá a já ji kvůli jiným přecházím winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 22.07.2021 19:15
     

    Aleno, krásný máš i ty ostatní. Orientálky beru jako takovou zkoušku, protože ten kousek pozemku je skutečně suchopár. A mochna dělá parády spoustu. thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 24.07.2021 23:07
     

    Holky, lilie máte teda senzační. love smiley ta bílá je Sibéria? Já jich měla, a většina už jich je v čudu.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 24.07.2021 23:08
     

    Babkoelo a ta tvoje lilie je teda taky úúúúžasná. eye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v červenci

    Datum: 24.07.2021 23:36
     

    Gabčo, díky love smiley flower smiley .... na původním stanovišti měla dobře 2 m, tady je nízká, ale voní cca 5m do dálky, holky mi kdysi určily, co je zač, zapomněla jsem stydlin smiley . V naší momentálně ne zcela udržované zahradě kvetou i jiné, taky voní, taky nemají péči ... dle Darwina přežívají jen nejsilnější .... jména nevím, jsou 8+2, v květníkách zakopané v zemi, snad někdy - až přestanu být lemra líná - jim najdu trvalé stanoviště ..... nenajdu, Tonda, štěňata a vůbec celá živočišná smečka má stále přednost ... kytky mne jen odvádí od podstatnějších věcí .................................... jaký si to uděláš, takový to máš ... nebo možná na ptáky jsme krátký?

    Nebo možná i na hmyzáky ... jsem chtěla dát odkaz na článek na seznamu, ale ... ku.va s tím jejich nastavením perozoni...cosi už mne pěkně sejří ... proč tohle vyžadují, když stejně velký bratr tě sleduje ať klikneš kamkoliv ... podle ministerstva životního prostředí či kterejch jinejch chytrolínů (původně jsem chtěla napsat zmr..., ale to už by bylo asi přes čáru) .... dovezeme čmeláky bůhví odkud, super opylovače, ale potom je musíme tak nějak zničit, ptž roznáší různé chotoby i na naše domácí včely ... chápete to ? Asi jsem dement, nechápu .... chápu třeba Kanadu, kdy sestra cca před pěti roky chtěla dceři dovézt 3 jablka, která ona měla moc ráda, a dle jejího pohledu, chudáček bezdomáč pejsek, který se potuloval po letišti, hajzlík jeden - ty jablka vyčmuchal a ona je musela hodit při mezipřistání v Torontu do Vancouveru do koše. Austrálie a Kanada a prý i Kalifornie a Florida si velice chrání to, aby u nich "nepřistály" nerozšířily se invazky z živočišné či rostlinné říše .... my si je dovezeme, potom tak nějak nutíme k likvidaci ........ agesivních slunéček už tu máme taky hafo, o ostatních v rámci dovozu sazenic .........................................

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (24.07.2021 23:52)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.