sobota 20. dubna, 13:35 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v březnu?

Datum: 07.03.2008 11:07
 
Otvírám novou foto diskuzi. To abychom to měly pohromadě po měsících v roce.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 11:10
     

    Tak to je teda zazrak! 💪👍😀

    gabca napsal(a):



    Betas napsal(a):

    Nadherne Gabco! flower smiley Ty kosatecky se ti takhle rozmnozuji? Jak na to? grinning smiley

    Jak? Koupila jsem si 5 květináčků s jednou barvou. grinning smiley Že by se nějak rozmnožovaly, jsem zatím nezpozorovala. Ale možná o nějakou tu cibulku ano. Ostatní kosatečky se teda nerozmnožují, ba naopak. Postupně mizí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v březnu?

     
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 11:13
     

    Tak to ja mam nejakou zahadu asi... tady ve meste ve velmi vysychavem zahonu na upalu jsem mivala trs bledulek, mela jsem pocit, ze uz ho nekolik let neregistruju a najednou letos kuk a zase tam jsou a kvete, ikdyz zatim jen jedna bledulka grinning smiley Ale asi ho teda vyrypnu a dam naproti, kde je vlhko a stin..

    jaja99 napsal(a):

    Alenko, pokud bledule skoro nestojí v bahně, nemá cenu se o ně pokoušet. Já mívala slušné políčko tal 5x5 m nahusto, ale tam sákla voda přetékající celoročně z nádržky. Loni se hadice z potoka ucpala a voda neteče a bledule do jedné zmizely, je to škoda, ale co nadělám, že?

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 11:18
     

    Regi krasne sbirky krokusu! love smiley
    A nemate teda nekdo nejaky tip, jak se starat o ty kosatecky, aby se jim darilo a mnozily se?



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak mě přece jen crocusky nenechaly úplně ve štychu. Ale vloni byly kolem chodníčku hustší.

    Bledule se mi také poztrácely. Teď jsem dostala od bývalé kolegyně. Přinesla mi je krásně vyryté v květináči. Už pomaloučku odkvétají a rozmrzlo, tak půjdou do hlíny.

    Gabco, nějaké kosatečky mi taky vylezly ale spíš ubývají než přibývají. Fotky jako vždy na jedničku.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 12:15
     

    Podle mě chtějí vlhko. Zatím pozoruji, že kde je v létě víc stínu, tam jdou líp. Na výhni moc nekvetou.

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 13:15
     
    img_20220320_125916.jpg
    Další fotografie:

    U nás se bledulky i mini kosatečky také pořád drží ve stejné velikosti. Ani větší ani menší. Ale hlavně, že jsou. smiling smiley 

    Moc vám to všem krásně kvete. thumbs down U mě také zase něco rozkvetlo. smiling smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 13:19
     
    img_20220320_130539.jpg
    Další fotografie:

    A ještě trošku. smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 13:23
     
    dscn9684.jpg
    Další fotografie:

    hurá !!!!! tak mně mladí vytáhli na slunko . přistavili křeslo a podali foťák . takže--- kosatečky nějaké přežiy, bledulky taky a dokonce krokusky. ty jsou ale letos bídné .

    mladí do 12 hodin udělali dost práce. vnučka s přítelem taky přišli a angažovali se . hlavně vysbírali kočičince a vysypávali koše do kontejneru . naproti nás byl plný , tak museli o kus dále. vystříhali sušinu od chrymek a další suchary.

    jsem překvapena , kolik jsou napučené dřevité pivoňky. příští týden přijdou brigádníci od mladší dcery. dnes měli výstup na Ondřejník . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 13:31
     
    275680602_4984687764946615_6557434797642814006_n.jpg
    Další fotografie:

    ještě pár --

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 13:44
     
    dsc02126.jpg

    krásná kvetení thumbs down , začíná se to probouzet winking smiley

    podařilo se mi včas odstranit listí u jaterníku, květy září

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 14:07
     

    podléška u nás roste v lese za posledním domem . kdysi jsem chodila vyrýpnout . ted´ tam nedojdu .. a pokaždé se za dva roky vytratila. asi musí mít stín . confused smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 14:16
     

    jj. má stín ráda, pomaloučku přirůstá, na jaře přihodím cererit a ostříhám listy, aby vynikly květy, jinak bezpracná

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 16:02
     
    dsc03397.jpg

    Kájo, paráda. thumbs down Závidím pomocníky. Ale ze srdce přeju. love smiley

    Alenko, ten jaterník. eye popping smiley Já mu listy nestříhám, to asi dělám špatně co? Tak to napravím.

    Nasadila jsem miniviolky do té mojí oblíbený nádoby. winking smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 20.03.2022 21:24
     

    Kaaj, a máš splněno. Taky bych nějaké pomocníky uvítala. Podléšky jen září. love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 21.03.2022 06:58
     

    splněno?? zdaleka ne.. ještě je tu stříhání na několik dnů . ale cosi se udělalo . winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.