pátek 19. dubna, 02:34 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co jste se kde dočetli zajímavého...

Datum: 21.09.2007 09:39
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.11.2007 22:28
     

    Právníci: Kaplického knihovna může stát kdekoliv, když s tím bude souhlasit

    DNES 16:24

    PRAHA - Mezinárodní architektonická soutěž z níž jako vítěz vyšla „chobotnice“ Národní knihovny Jana Kaplického proběhla v souladu s právem.


    „V praxi se tak vítězný projekt může stát podkladem pro zadání veřejné zakázky,“ uvedl pro Deník předseda expertní skupiny právníků, která z hlediska práva posuzovala vítězný projekt na výstavbu Národní knihovny Aleš Kejchal. „Tím ovšem není řečeno že projekt musí být zadán jako veřejná zakázka, to záleží na zadavateli, zda tak učiní,“ upřesnil Pejchal.

    Právníci při pracovním týmu Národní knihovna rovněž potvrdili, že knihovna nemusí stát na Letné, jak bylo v zadání soutěže, ovšem s jejím přemístěním do jiné lokality musí souhlasit autor vítězného projektu Jan Kaplický. „Současně bylo konstatováno, že projekt smí být proti vítězné verzi pozměněn pouze v případě, že si to vyžádají objektivní okolnosti, které v době soutěže nebylo možné předpokládat či předvídat,“ uzavřel advokát Aleš Pejchal s tím, že žádnou další problematiku expertní tým právníku neřešil.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

     
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.11.2007 23:27
     

    Právě jsem se dočetla na centrumu, že chce Paroubek zrušit svatbu ... rozumné rozhodnutí, řekla bychgrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.11.2007 23:32
     
    je tam důvod?
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 15.11.2007 23:43
     
    Štvanice novinářůeye rolling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 16.11.2007 00:00
     
    no jo, aby mu tu jeho křehotinku neudupali, že jo.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 16.11.2007 07:25
     
    Není jednouduché býti oblíbenou a vyhledávanou celebritougrinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 16.11.2007 20:45
     

    Tak jsem se dozvěděla z tisku,že Češi jsou závistiví.----No ,že by to bylo něco nového ,tak o tom silně uvažuji. Časopis SVĚT ŽENY: Zdena Hrabánková obchodní zástupce :Nikdy jsem nikomu nic nezáviděla,jen jsem se inspirovala. -Co tomu říkáte je to závist se inspirovat a vlastně děláte to samé,co všichni.

    Karel Vondruška: musím konstatovat,že naše společnost je ohromně netolerantní.-A to jako,že někomu něco závidíme.No když budu vidělávat balík,tak i přesto budu závidět těm druhým. A bjak jste na tom vy?stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 17.11.2007 00:02
     

    balanclady: řídím se heslem Přej a bude ti přáno!, takže nezávidím.. jen to heslo se zatím zcela nenaplňuje winking smiley ale jsem trpělivá grinning smiley

    Kecám - mám dvě zdravý děti a to je dost dobrá věc!thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 17.11.2007 00:03
     

    tohle je "výborný" - oni se nestyděj dát nějaký sajrajty i do věcí pro děti eye popping smiley nono smiley thumbs up

    Hlavní hygienik varuje: pozor na nebezpečné pasty z Číny!

    DNES 16:55

    PRAHA - Na českém trhu se objevila trojice nebezpečných dětských zubních past původem z Číny. Podle hlavního hygienika Michaela Víta mohou vážně ohrozit zejména funkci ledvin.


    Mají lákavé barevné obaly, využívají popularity známých kreslených postaviček a mohou i zabíjet. Určeny jsou přitom dětem. Konkrétně jde o výrobky s názvy Večerníček Tutti Fruti, Ferda Apple a Ferda Strawberry. Dovozcem těchto past je firma Mattes Trading z Frýdku Místku.

    Podle chemických rozborů obsahují pasty diethylenglykol, který je podle hygieniků nebezpečný zejména pro ledviny. V závislosti na množství může způsobit i jejich selhání a velmi nepříznivé účinky má i na centrální nervovou soustavu. „Podle dávky dochází k ospalosti, ztrátě vědomí, až komatu,“ uvedla pro Českou televizi toxikoložka Hana Rakovcová.

    Všichni spotřebitelé, kteří zdravotně závadné zboží zakoupili, jej mohou vrátit na náklady dovozce. Dovozce a distributoři jsou také povinni okamžitě stáhnout zmíněné pasty z trhu.

    Zdroj: [www.denik.cz]

     

     

    My kupujeme Perličku od Odolu, sem tam dětskou od Elmexu. Ale nedávno jsem chtěla nějakou změnu, přiznám se, že mě upoutal hezký obal, tak máme doma Večerníček Tutti Frutii. NO, rozdělala jsem ho včera a už je v koši.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 17.11.2007 20:36
     
    Patřím mezi ty ,které si často kupují novinky a teď jsem ráda,že tomuto jsem odolala.Kupovala jsem před tím jiné zubní pasty ,tak na ty co vysílala TV -NOVA ,nono smiley jsem minula úplně v pohodě.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 17.11.2007 21:28
     

    Já naštěstí kupuji jen Elmex.

    Pro malou Elmex na první zoubky, pro kluka Junior od 6-12 let a nám samo pro dospělé. Jsou teda příšerně drahý, ale do zubů se investice vyplatí.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 18.11.2007 10:15
     

    coffe smiley V Ý B Ě R -----Reader´s Digest

    Nakažlivá tloušťka

    Obezita má podobné vlastnosti jako infekční choroba.Pokud přibere některý z vašich nejbližších přátel ,pak je pravděpodobné,že ztloustnete i vy.Obezita se prý totiž šíří i prostřednictvím sociálních vazeb. zdroj:Lidové noviny

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 18.11.2007 12:32
     
    Já mám naštěstí v rodině a blízkém okolí samé hubeňoury winking smiley . Jen brácha se vlastně trochu vymkl a tím pádem to tuhle teorii nepotvrzuje... Neměl to kde "chytit" grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 18.11.2007 12:33
     

    Tak to nakonec dopadlo a máme tu šťastný páreček grinning smiley [azpravy.atlas.cz]

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co jste se kde dočetli zajímavého...

    Datum: 18.11.2007 14:39
     

    Jestli šťastný ,tak o tom bych dost uvažovala jako v úvozovkách.Ona stejně čekala,až se někde uvolní místo.To co chtěla bylo ,aby měla hlavně zajištění a mediální pozornost.Je to chytrá až moc přechytralá potvora.Jiné slovo neznám.sad smiley thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.