sobota 20. dubna, 06:06 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..

Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

Datum: 13.02.2010 19:17
 

U nás se toho najdeeye rolling smiley eye rolling smiley počínaje King Gymem,který sloužil původnímu účelu asi měsíc,pak se původní účel změnil na sušák prádla a nyní je využíván jako drápátko pro kocourastydlin smiley ,přes závěs do obýváku z kterého jsem v obchodě padala nadšením a doma po pověšení hrůzou(leží kdesi zapomenut ve skříni),dále V krouhač,ten jsem před několika lety sebrala tchýni,páč je napůl chromá a je jí k ničemu (mě taky,ještě jsem ho ani nevybalila),lis na brambory a hlavně-lis na česnek.Ty mám 4eye rolling smiley nepoužívám ani jeden.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 20:34
     

    Hanach : no pokud mají již předem určené místo, tak bych přece jen nemohl mít námitek.......ono nakonec retro je v dnešní době docela "in" smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 20:35
     


    Evca napsal(a):

    Hele,Carlosi,že ty patříš (stejně jako můj chlap)mezi hraboše,kteří nic nevyhodí se slovy to se ještě může potřebovatconfused smiley

    Evi, ona to nějak mužská populace takhle má... eye rolling smiley Naše mamka jednou takhle tajně vynosila věci ze sklepa, když taťka nebyl doma se slovy: Stejně už ani neví, že to tam má... Ta nebohá žena pravdu děla, neboť za chvíli dorazil domů, třímal mnohé z těch věcí v rukou a pravil: Jak TOHLE NĚKDO může vyhodit???? eye popping smiley

    Málem chudák omdlela grinning smiley.

    Je to v tom sklepě doposud, již to opět několik let nespatřilo světlo světa winking smiley Ale co kdyby někdy, náhodou... že jo grinning smiley.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 20:44
     


    Anavi napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    Hele,Carlosi,že ty patříš (stejně jako můj chlap)mezi hraboše,kteří nic nevyhodí se slovy to se ještě může potřebovatconfused smiley

    Evi, ona to nějak mužská populace takhle má... eye rolling smiley Naše mamka jednou takhle tajně vynosila věci ze sklepa, když taťka nebyl doma se slovy: Stejně už ani neví, že to tam má... Ta nebohá žena pravdu děla, neboť za chvíli dorazil domů, třímal mnohé z těch věcí v rukou a pravil: Jak TOHLE NĚKDO může vyhodit???? eye popping smiley

    Málem chudák omdlela grinning smiley.

    Je to v tom sklepě doposud, již to opět několik let nespatřilo světlo světa winking smiley Ale co kdyby někdy, náhodou... že jo grinning smiley.

    Ivo, kam na ty fóry chodíš ????????????? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 20:45
     

    Já na to nechodím, já v tom žiju!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:08
     

    Anavi : no pokud je to ze života, tak věř že by mě nejen kleplo, před tím než bych sešel na onen svět, vzal by to dědek setsakramentsky dřív přede mnou ...... tohl je fakt už na zabití grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:12
     


    carlos napsal(a):

    Anavi : no pokud je to ze života, tak věř že by mě nejen kleplo, před tím než bych sešel na onen svět, vzal by to dědek setsakramentsky dřív přede mnou ...... tohl je fakt už na zabití grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Ježiši, víš, jak je to úžasný člověk??????? love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley Nejlepší dědeček na světě, který leze po sedmdesátce s dětmi po čtyřech a vymýšlí ty největší blboviny na světě i přes to, že je vážně nemocný! Takovému člověku odpustíš téměř všecko, to mi věř!!!! winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:14
     

    anavi : takže nevyhazovat, prodat na Aukru ...... snad to zpátky kupovat nebude winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:17
     


    carlos napsal(a):

    anavi : takže nevyhazovat, prodat na Aukru ......

    Já se teda původně dost lekla, že mluvíš o dědovi!!! eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:52
     

    anavi : tak vida, zase jeden povedený kousek winking smiley , rozhodně jsem dědu na mysli neměl, ale jen tak mimoděk jsem opět využil "dvojsmyslnosti", inu jsem fakt dobrej .... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:56
     

    Takhle jednou švagrová vyprávěla v práci o jejich "rodinném" domácím králíkovi: No a když jedeme pryč, králíka nám hlídá děda. On je strašně hodnej, nikam neutíká, nepočůrává se... A kolegyně se prej vytřeštila a ptá se: Jako tchán, jo??? eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Taky celkem povedený... grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 21:58
     

    tý jo, trapas jak prase ....... no asi se děvčica propadla až do Austráie haňbou grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 22:22
     

    Jo tak to nevim. Ale jestli jo, tak bych se za ní ráda někdy podívala grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 16.02.2010 19:20
     

    Evčo, se nedivím, že vibrátory zahálí, když máš párkovač dvoják winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 16.02.2010 19:22
     

    thumbs down grinning smiley uf

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 16.02.2010 19:36
     


    lostris napsal(a):

    Evčo, se nedivím, že vibrátory zahálí, když máš párkovač dvoják winking smiley grinning smiley


    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.