čtvrtek 28. března, 10:07 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co dnes vaříte? (2)

Datum: 28.10.2012 20:33
 

První diskuze je přeplněná, je na čase otevřít další. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 17.11.2023 16:10
     
    img_20231117_160723.jpg

    Polévka z máslové dýně, mls smiley rodina má řízek

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co dnes vaříte? (2)

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 17.11.2023 19:58
     

    SPIKE, asi k vám někdy přijedu na oběd mls smiley .

    U nás byla svatomartinská čočka, jablkové knedlíky, roštěná (tak nějak omáčka) na kedlubnách s rýží, vepřové "na přírodno" s množstvím cibule a hořčicí a kořením "dědkovo" s bramborem, dnes jablková žemlovka (poslední jablka) - průběh týdne. Zítra hrstková polévka, smažený celer a br. kaše (Tonta kuřecí řízek a brambory ne kaše).

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 17.11.2023 20:40
     
    402641588_317217707741464_7967278770337002843_n.jpg
    Další fotografie:

    Špenátová polévka

    Omeleta ze zeeniny, sýra vajíček, br.kaše

    Houbová smaženice, těstoviny

    Bedly s kmínem na sádle (+ hořčice a křen)

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 17.11.2023 22:29
     

    Elo, co hned vyvolala chutě - jablkové knedlíky mls smiley , naštěstí jablka jsou, letos se urodila. Máme jablkové řezy, to chutná všem. Celer jsem jako řízek snad nikdy neměla, mám ho dost. Jak ho děláš? Dík.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 18.11.2023 08:55
     

    Alenko, asi tak jak cuketu .... nakrájet na plátky (nedokážu odhadnout jak silné, nejsem strojař, ale cca půl cm, vychytáš určitě), posolit, nechat asi hodnu odpočinout, on tak trošku změkne, potom klasika trojobal - hladká mouka, rozšlehaná vidličkou vajíčka s trochou mléka nebo piva, strouhanka, Smažím zvolana na sádle. Moji chlapi by snad byli schopni si ho dát místo vánočního kapra (nejsme vegani ani nic podobného, jsme všichni dost masožravci). Tonda nene - nechutná, synova přítelkyně by jojo, ale má alergii na celer - astmatický záchvat téměř. Asi tak. Já smažené věci nemusím už dost let, ale tomuhle nikdy neodolám (i kapra pro sebe a nejstaršího syna na vánoce dělám jen tak pečeného na másle s bylinkami).

    Dobrý je celer takhle smažený jen s bramborami a fest petrželky na ně, tatarka (u nás majonéza trochu, ale musí být Lídlácká Kanya, tatarku nemá nikdo rád) a možná nějaký zeleninový salát, ale obejdou se bez něj všichni.

     
  • Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 18.11.2023 09:43
     

    Elo až jsem dostala chutě na ten celer, miluju ho, miluju smažené (bohužel). Dobrá, moc dobrá je i smažená mrkev, jj a tatarka nebo majolka, nesmí u nás být Helmans, jak píšeš Lidlácká a nebo z Polska Viniary, možná je to ta samá :-).

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 19.11.2023 21:09
     

    Jájo, smaženou mrkev jsem ještě nezkoušela ... dobrý tip. Stejně jako celer smažený mám ráda pastiňákové placičky (malé karbenátky jakoby) - letos jsem ani nezasela, nějak jsem nezvládla - ty v trojobalu ne, jen povařený pastiňák, nastrouhaný nebo jen tak podrcený, vejce a strouhanka, samo sůl taky, polévkovou lžící naberu, na rezehřátem sádle udělám ne bochánek ale placku, ne moc tenkou mls smiley .

    A Helmansku opravdu u nás nikdo ... děda koupil nedávno - viděl na ni raklamu - co je v reklamě je super -ani on ji nejedl, jen ochutnal, skončila v popelnici ... jsme zmlsaní.

    A proč píšeš, že bohužel miluješ smažená, nic špatného na tom není, pokud se nesmaží na přepáleném tuku.

     
  • Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 19.11.2023 22:33
     

    Elo smažím na čerstvém tuku, smažené je moje říkám, že je příloha už integrovaná a další netřeba. Řízky to je moje, mňam, samo i placičky, zelenina obalená, ryby .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 19.11.2023 22:33
     

    Já celer moc ráda nemám, ale lepším se - v polévce a mých vegetariánských omáčkách ho sním v pohodě, ale smažený nemusím. To občas vyžaduje ten můj chlap, tak si to dám s ním, ale žádný hit to pro mě není. Ale to je asi blok z dětství. Mamka vařila do polévky kořenovou zeleninu vcelku a potom to krájela na dost velké kusy. Nechutnala mi potom ani vařená mrkev nebo cibule.

    Nesnášela jsem ani dušenou mrkev, dnes ji mám moc ráda (ale dělám úplně jednoduchou, jen podušenou, osolenou a kousek másla, rozmačkanou hrubě, ne na kašičku). Podobné to mám s čočkou. Chutná mi, ale jen osolím a omastím, žádné zahušťování nebo kyselení - stejně i u té mrkve.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 21.11.2023 10:47
     

    My dnes roštěnou na houbách

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 21.11.2023 11:35
     

    u nás rajská , hov. maso z polívky. no dá se to winking smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 21.11.2023 13:26
     

    no já krupicovou kaši s grankem grinning smiley mls smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 21.11.2023 15:09
     



    kaaj napsal(a):

    u nás rajská , hov. maso z polívky. no dá se to winking smiley

    U nás skoro stejný oběd,jen místo hovězího vepřové.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 22.11.2023 21:57
     
    402232064_318325960963972_6284547788635930757_n.jpg
    Další fotografie:

    Těstoviny se zeleninou a vejcem + ochutnávka naložených paprik

    Kynuté meruňkové knedlíky

    Zeleninová polévka s krupicí a vejcem

    Lasagne

     
  • Status: expert

    Re: Co dnes vaříte? (2)

    Datum: 22.11.2023 22:06
     

    Já dělala guláš ze žampionů. Měl jsem tu pár odřezků od masa, tak jsem to vymyslela tak, že jsem z nich udělala trochu guláše,nakrájela jsem maso hodně na drobno, takže se pomalu rozvařilo a zvlášť jsem vytvořila guláš z hub.To jsem smíchala dohromady. Bylo docela chváleno. Z tmavých hub dělám guláš samotný ale žampion potřebuje něčím trochu chuť podpořit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.