čtvrtek 28. března, 23:11 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: remoska

Používáte remosku?

Datum: 16.08.2007 16:49
 

Používate na něco remosku? Já se přiznám, že by mi dost chyběla. Dělám v ní pravidelně žemlovku, zapečené těstoviny, francouzské brambory. Mamka v ní peče třeba kuřecí stehna nebo dokonce některé buchty.

 

Pokud máte recept na nějaké rychlé "remoskové" jídlo, sem s ním. Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456789 | další
    Aktuální stránka: 1 z 9
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 09:55
     

    Nepoužívám, ale uvažuju o její koupi. Někdy je zbytečný na dvě porce jídla zapínat troubu. Nevím, jestli je to ekonomicky výhodnější, ale myslím, že ano.

    Anavi, můžeš mi doporučit nějakou menší remosku na 2- 4 porce jídla. Jakou máš ty?

    Co se týká receptů, tak v remosce se dá upéct všechno od masa po těstoviny a taky sladká jídla, např. palačinky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Používáte remosku?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 10:10
     
    Doma jsme ji používali skoro na všechno - přes zapečená jídla - těstoviny, francouzské brambory, žemlovku, ale pekli jsme v třeba i králíka, kuře apod. Já ji zatím nemám, ale už se začínám delší dobu po nějaké porozhlížet, nějak mi chybí.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 10:42
     

    Nepoužívám. Při mých výkonech v kuchyni by to byl další vzácně užívaný spotřebič. Ona ani ta trouba se tolik nenadře, ehm ehm, takže spíše nežli vysoké spotřeby energie nevlastněním bych se vlastnictvím dopouštěla vysoké spotřeby materiální grinning smiley.

     

    z novodobé vlny pamatuju nástup Bravosek, teď jsem díky Ivčinému podnětu shledala existenci i Remosek

    [www.isolit-bravo.cz]

    [www.remoska.biz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 10:52
     
    Měla jsem a používala poměrně často. Zůstala u bývalého a zatím jsem si nepořídila novou. Také jsem v ní dělala všechno možné....takové zapečené baklažány...nebo plněné papriky a rajčata...nebo zapečená cuketa....atd atd... winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 12:58
     

    Evano, já měla vyhlídnutého něco takového:

    [www.elektro-megastore.cz]

    ale zatím mám jednu zděděnou, historickou sad smiley, ale funguje pořád dobře.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 14:42
     
    V prvním bytě jsem byla odkázaná pouze na ni a dvouvařič.(Asi tři roky)Takže kromě cukroví jsem v ní pekla vše.Sice buchty natřiktát grinning smiley Pak už jsem ji nikdy nepoužila a nijak mi neschází. Zapnout troubu kvůli dvěma porcím neřeším...Naopak,čekám až ta trouba klekne,že bych si koupila novej sporák.. grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 17.08.2007 17:51
     
    Kdysi jsem jí měla, ale od té doby, co mám horkovzdušnou troubu ve sporáku, bych jí nevyužila. Je sice pravda, že jsem si koupila pečící pánev, ale to hlavně na dovču. Doma jen vyjímečně.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 25.08.2007 00:26
     
    remosku používám. Sice zřídka, ale asi by mně chyběla. Když mám zrovna troubu v provozu a potřebuju, ješte něco péctgrinning smiley , tak remoska se hlásí do služby.
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 25.08.2007 06:49
     
    Používám hodně často.Mám sice horkovzdušnou troubu,ale po každém jejim použití se musí čistit,což mě vůbec nebaví,tak využívám remosku.Máme tu největší,mám doma kobylkysmiling smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 02.10.2007 22:56
     

    Anavi, už máš novou remosku?

    Já vytáhla starou, skoro starožitnou a peče dobřegrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.10.2007 09:04
     
    Novou nemám, pořád tu archaickou grinning smiley
     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 09.11.2007 10:24
     
    Anavi,tá je dobrá,taky si jí objednám.smiling smiley
     
  • Autor: Berunda
    Status: nováček

    Remoska

    Datum: 25.10.2009 19:48
     

    Proč kupujete remosku? Kde ji používáte? Jak často ji používáte?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Remoska

    Datum: 25.10.2009 22:29
     

    Berundo, já ji podědila a využívám ji hojně. Na žemlovku, na francouzské brambory, zapečené těstoviny, peču v ní kuřecí stehna, dokonce třeba i piškot, když chci nějakou menší porci smiling smiley. Cokoli, co se dá zapékat.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.