úterý 23. dubna, 20:56 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Co děláte pro své zdraví?

Datum: 09.08.2006 08:11
 
Já krom pohybu a vitamínů nějak nevím. Spíš si škodím různými ,,neřestmi´´. Musím zaťukat, jsme všichni zdraví jako řípy a nebýt pravidelných prohlídek, tak lékaři ani neví, že jsme. Ale nic moc pro zdraví nedělám. Co vy?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 27.03.2013 14:23
     

    Tak toho bych si urvala pro sebe winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co děláte pro své zdraví?

     
     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 12.05.2013 19:08
     

    Já třeba chodím pravidelně do sauny, abych zregenerovala svaly a taky trošku utužovala své zdraví smiling smiley je fakt, že od té doby, co chodím pravidelně, tak ustoupila taková ta nachlazení a chřipajznu už jsem taky pěkně dlouho neměla tongue sticking out smiley spojím to dycky ještě s troškou cvičení a pak se cejtí ještě líp thumbs down

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 22.05.2013 20:22
     

    Miluju čokoládu=můj hřích, takže se musímvíc hýbat, abych si ji mohla dopřát.Takže mi k narozeninám nažel koupil senzační běžěcký boty od hunac.cz , tak jsem se do toho pustil naplno.A jinak co se doktorů týká tak pokud nic nehoří...

     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 11.08.2013 12:38
     

    Čauko, já teda něco málo začít dělat musela, protože jsem už nevěděla, co dělám špatně...chodím každý druhý den běhat, ale stejně byly určitě partie, se kterými jsem nebyla spokojená, takže jsem zašla za 200 kč k nutriční poradkyni do Světa zdraví, určitě znáte, je to veliké centrum, zjistili, že můj organismus hodně zadržuje vodu v dolní čísti těla, takže mi doporučila produkt, který mi s tím trošku pomůže, řekla ať dál běhám a výsledky se pomalinku dostavují, ne ani tak na kilech jako v cm smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 11.08.2013 12:42
     



    tinuse napsal(a):

    Takže mi k narozeninám nažel koupil senzační běžěcký boty od hunac.cz , tak jsem se do toho pustil naplno.

    Ty si chlap??? A máš "nanžela"????? Hmm tak to už mi je všechno jasné......

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (11.08.2013 12:43)
     
  • Autor: matej.mark
    Status: nováček

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 13.04.2015 11:00
     

    já se snažím neřestem taky vyhnout ale někdy to nejde no a snad jednou za čas to tak nevadí grinning smiley (jinak jsem nahranej) taky s snazim zit aktivne a sportovat a jist tak nejak zdrave. ale nekdy si dam i nejake to proteinove piti treba na podporu imunity a vitalitu, tak snad to aspon trochu pomaha! smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 21.04.2015 19:54
     
    desatero.jpg

    flower smiley

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: Co děláte pro své zdraví?

    Datum: 19.06.2015 07:03
     

    Přihlásila jsem se na seminář, který proběhne ted o víkendu a bude o celkové detoxikaci organismu [www.centrumzdravibrno.cz], těším se na nové informace a hlavně věřím, že to se mnou pohne a žačnu se sebou něco dělat winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.