pátek 26. dubna, 00:55 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

Co děláte, když nemůžete spát

Datum: 28.10.2008 05:40
 

??? Už několik hodin čučím na bednu, ne jen dnes ale několikrát týdně. Jak to má pak v tý práci vypadat. winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 07:38
     

    Zurim.....sad smiley vcera v noci se totiz sousedka rozhodla ze udela vecierek a me pripadalo ze to snad tahli az do rana!!! I pri teto zime se pohybovali na terase ktera je primo pod nama a jelikoz spime s otevrenymi okny thumbs up thumbs up ted uz jsem v praci moc jsem toho nenaspala angry smiley

    Jinak mi nekdy pomaha cteni....akorat mi vadi ze u toho musim svitit eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 16:04
     

    když nemůžu spát a nechce se mi číst,sednu k dvd a pustím některý z dílů Harryho Pottera,jsem totiž ulítlá a love smiley love smiley love smiley ,nepřemýšlím,vyčistí mi to hlavu a pak se mi usíná líp.winking smiley winking smiley winking smiley podobný účinek má třeba i doba ledová,nemo...

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 16:08
     

    Lostris ja se toho Harryho taky nejak nemuzu zbavit love smiley love smiley , ted mam pujcenou celou sadu DVD ale zatim jsem v pulce trojky, knizky se mi teda libily vic ale to tak byva kdyz pak koukam na film...ja bych nejradsi cetla porad dal!

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 16:14
     

    suee,vítej v klubu stejně postižených.jen doufám,že ti není 12,to bych v tom zůstala sama.grinning smiley coffe smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 16:20
     

    Harryho čtu taky...abych tak nějak věděla, čím ti mladí žijí. I když už je asi po...že. grinning smiley

    Já poslední dobou usínám dobře...ještě před desátou. eye rolling smiley Ale horší je, když mě v noci něco vzbudí...to pak ne a ne usnout. Většinou si rozsvítím a čtu....nechci puštěním TV vzbudit ještě muže.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 16:31
     

    No jo, holky, ale co děláte, když nespíte 3-4 noce za sebou. Usnu v 10, o půlnoci jsem vzhůru a do půl pátý čumím do stropu /ev. na televizi/ a už se nemůžu dočkat, až budu moct vstát. Pak 1-2 noce spím jakž takž a pak zas pořád tak nanovo. Už mám i léky na spaní a stejně nespím. Když jsem byla mladší ,měla jsem spíš problémy s usínáním. Teď usnu raz dva a taky jsem za chvíli vzhůru. Někdy už jsem dost vyřízená. Harryho Pottera zrovna teda nemusím. Jednou jsem zkoušela a vzdala to.

     
  • Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 28.10.2008 19:05
     

    Tak s tím naštěstí problémy nemám. Je fakt, že mi chvilku trvá, než zaberu. Ale je 22 hod. a mně už se klíží oči a jsem zralá do peří. A jak to zalomím, tak mě nic neprobudí. Si vždycky dělám srandu, že kdyby mě někdo unesl i s postelí, tak o ničem nevím. grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 06:02
     

    Tak to vám teda neporadím..neznám..já spím děsně málo, 4-5 hodin, ale usínám okamžitě a po probuzení jsem odpočatá a svěží. Je úpně jedno kdy jdu spát, jestli v deset nebo v jednu, prostě když cítím potřebu spánku..Po těch pár hodinách se vzbudím a vstanu..třeba ráno ve tři...Vím že jsem divná..,ale nic s tím nenadělám.. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 09:15
     

    Zažila jsem to nedávno poprvé - že jsem se v noci něčím vzbudila a pak jsem nemohla usnout! eye rolling smiley Bylo to docela šílené a přiznám se, že jsem myslela právě na lidi, pro něž je to každodenní realita! sad smiley To musí být útrpné.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 09:25
     

    Já trpím nespavostí často a třeba si do čtyř do rána čtu nebo hraju na počítači.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 16:58
     

    Lado ale vis kolik toho stihnes!! vzdycky tem rannim ptacatum zavidim jak maji uz v 10h vsechno hotovo....ty mozna jeste driv grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 17:20
     

    ..ja so spanim tiez nemam problem..Som na tom podobne ako Lada, bezne mi staci tiez cca tych 5 hod........a tak chodim spavat medzi jednou a druhou a budim sa pred siedmou....

    Keby som nevedela, ze spat predsa len musim .... lebo rano treba vstat - ono ine je zobudit sa a ine vstat - to mi cely zivot robilo problem - a cez den fungovat... tak by som asi ani do postele nevliezla...winking smiley..

    Ja som totiz v noci najvykonejsiasmoking smiley .....od soboty som takto zmakla vacsinu prac po malovani obyvaku. Ked vsetko zaliezlo do postele, tak som mohla v klude cistit, umyvat... ukladat veci na miesto...Vcera som to dokoncila ..a dnes vegetimcoffe smiley( zvysok domu pockaangry smiley )

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 19:12
     

    Ani já nemám se spaním problém,ale pokud nespím 12 hodin jsem k nepoužitísmoking smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 20:34
     

    Za 1. jsem hrozně na ...ná

    2. jdu založit pračku a mám noční prádelnu

    minulý týden jsem ještě uklidila veškeré prádlo různě odkládané po židlích apod.

    3. Když nenastupuje spánek sednu k PC a čtu v diskuzích

     

    Obvykle pak kolem 3.-4. hodiny ranní opět zaberu a v půl sedmé mi zvoní budík - to je na celém ponocování to nejhorší .... brrrrrrrrrrrrr angry smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.