středa 24. dubna, 20:01 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co dáváte do pračky?

Datum: 26.02.2007 09:57
 

Tak jasný je, že klasiku jako je špinavé prádlo, probírat nebudem. Ale zajímají mě spíš "netradiční" věci. Na radu kamarádky jsem se naučila tam prát boty, známá "pere" v pračce okurky na zavařování.

Jak experimentujete vy? winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 28.02.2007 11:12
     
    Boty. winking smiley  Ty okurky si tam teda představit nedovedu.grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co dáváte do pračky?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 28.02.2007 13:23
     
     Okurky jsou hustý! Prej se v tom dá barvit prádlo - místo prášku barva, ale zkoušet to nebudu. Zrovna peru cestovní kabely. S pračkou neexperimentuju, to spíš ona se mnou, to když se mi při vyváření jen tak roztekl zásobník na prášek... confused smiley moody smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 28.02.2007 13:42
     

    Okurky peru taky, mám vyzkoušenou i kořenovou zeleninu. Je to v pohodě, dáte si máchání bez ždímání a už to jede, pravda, je to trochu hlučnější proces než praní prádla.

    Prádlo barvím taky, podle návodu na sáčku, jde to parádně. Barvím hlavně černé, poněvadž nepoužívám Vůlajt,.Časem hlavně bavlněné věci poněkud ztratí glanc, po barvení jako nové. Ale barvím i v jiných barvách, např. vínová červeň, červená klasika, zelená, většinou pro oživení barev bavlněných triček, nedávno jsem do červené přihodila takové už nepěkné oranžové triko a je jako nové, beze šmouh, superthumbs down , můžu jen doporučit. Pračka se pak čistí tak, že se do ní dá nějaký kus hadru, trochu prášku a bělicího prostředku, dávám Savo Perex, a nechá se proběhnout na vyvářku.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 28.02.2007 13:58
     
    Ty jo, tys úplná odbornice! eye popping smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 28.02.2007 15:52
     
    Já v pračce zavářím okurky /Ne v automatce). Mám malou starou Mini ROMO.Vejde se tam najdenou 18 flašek
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 28.02.2007 17:17
     
    já jednou na zabíjačce v pračce romo viděla prát střívka, možná i žaludek...tedy ten vepřový, blíž sem to okouknout nešla, bála sem se aby se ten můj žaludek z toho taky nevyčistileye rolling smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 06.03.2007 19:54
     
    Peru boty, tašky,hračky atd. Štětku na WC  nee,jak radila jakási  osoba na sousedním fóru. V pračce i barvíme. Okurky a zeleninu ne, protože jí nikdy nemám tolik, ale asi bych to udělala. grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.03.2007 11:39
     
    hespo, no někdo se toho chytil a pere i štětku winking smiley , neprásknu ji grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.03.2007 12:05
     
    Anavi...klidně práskni. Jsem to jednou zkusila, no.grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 24.06.2007 16:32
     
    já jsem dneska prvně hodila do pračky cestovní tašku, abych ji před létem trochu zcivilizovala, kartáčem v ruce to už nešlo a jak já furt někde courám, tak to už na ní bylo holt také vidět a v rámci toho jsem zjistila, že mi v tašce chybí ten pevný díl na dno, co jsem s ním udělala, kde jsem ho nechala a proč jsem ho vyndavala confused smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 27.06.2007 10:36
     

    Libi, tak cestovní tašky a textilní kabelky peru běžně a je fakt, že ta dna vyndávám a pak je časem někde nacházím.... smiling smiley

    Jednou jsem to dno dala prát spolu s kabelkou, jenže uvnitř byl jen jakýsi tvrdý karton nebo co a krásně se to rozcuckovalo thumbs up

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 17.08.2007 10:23
     

    Vyprala jsem dneska poprvé i boty, po výletu byly fakt nepoužitelné. Když mě přítel viděl, tak jen nevěřícně zíral, co to do té pračky dávám grinning smiley . Dno k cestovní tašce jsem nenašla, takže provizorně vyřešeno - na míru uříznutým sololitem grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 17.08.2007 19:19
     
    Já nic, mám pradlenu grinning smiley coffe smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 06.11.2007 12:17
     
    Možná vás teď překvapím, ale já dávám do pračky normálně i prádlo. eye popping smiley
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.