pátek 29. března, 07:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Clematis

Clematis - pochlubte se !

Datum: 14.05.2007 17:19
 
_mg_2696.jpg
V teplejších oblastech jich jistě kvete víc. Mě rozkvetl první a je moooc pěkný. Už se těším na ostatní. smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 29.05.2022 12:38
     
    received_448472277040202.jpeg

    U Elišky

     
  • Autor: Reklama

    Re: Clematis - pochlubte se !

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 29.05.2022 14:20
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Irisko, ten zelenobílý jsem nevěřila, že ti vydrží a pokvete. thumbs down Daří se.

    Daří se mu, docela slušně obrazil. Ale montana nemá ani jeden kvítek, čím to? sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 30.05.2022 09:28
     


    Mám taky jeden takový... má už na květ, tak je mi líto ho šmiknout, ale udělám to hned po odkvětu. Je proschlý, nahoře pár listů a ještě takové vybledlé. confused smiley

    Prezidenta sejmu vždycky v listopadu skoro u země a je každý rok nádherný, bohatý, olistěný už odspodu. thumbs down

    gabca napsal(a):

    Já jsem letos smutná z toho svého krasavce Gabriela Narutowicze. Jsem ho na jaře neomladila, byl odspodu hodně proschlý. Pak začal nahoře obrážet na pár větvích a nevěděla jsem jak. Takže výsledek je dole suchý chumel a nahoře pár květů. Pohled žalostný oproti jiným rokům. Budu ho muset na jaře hodně zkrátit. Nebo co myslíte, můžu už po odkvětu?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (30.05.2022 09:29)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 30.05.2022 09:33
     

    Irisko , proč ti nekvete Montana nevím . zkus pohnojit confused smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 30.05.2022 21:38
     
    dsc03329.jpg

    Dnes mi vykvetl od loňska nový klemík Stasik. Překvapil mě ranností, je první z 3ových. Snad se mu bude dařit, poupat na nováčka má dost. Kupovala jsem v Parkonu při výstavě 3 kultivary, ostatní jsou slabé.

     
  • Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 31.05.2022 07:42
     

    Aleno, teď jsem o něm chtěla psát. Kupovala jsem ho s tebou taky. Pod tvým důkladným dohledem. grinning smiley V reálu má krásnou barvu, možná hezčí než na fotce. A málem jsem padla, u mě má několik květú ale bohužel úplně u země.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 31.05.2022 08:44
     

    Kordulo, ten u Elišky je nádherný!

    Alenko, díky za fotku Stasiku, hledám zrovna co nejvíc červený, tenhle vypadá dobře.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kika (31.05.2022 13:06)
     
  • Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 31.05.2022 09:08
     

    Kiko, určitě, je moc pěkný a navíc asi i dost vydrží, když vykvetl i u mě prvním rokem.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 31.05.2022 09:24
     
    dscn0160.jpg

    byla jsem se kochat na zahradě- klemíky celkem slušné , ale odvázané visí lecos dolů . no nedá se nic dělat .. já to neuvážu .. nejhorší je Blekitny Anjel. naštěstí se plazí po popínavé růži . ale k zemi . kvete Miss Bateman a nahoře W.Niké . ještě jedna začíná na plotě opačné strany zahrady.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 31.05.2022 19:25
     
    img_20220531_153044.jpg
    Další fotografie:

    Ten prvni je ještě po babičce

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 31.05.2022 22:02
     

    Irisko, jsou krásné všechny.

    Stasik asi nebude špatný kultivar klemíku. Byla jsem dnes u švagrové a divila se, jaký má krásný, kvetoucí, velké květy. Byla tam cedulka a byl to Stasik, dostala ho ode mne k narozeninám grinning smiley .

     
  • Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 01.06.2022 13:10
     
    sam_1052.jpg
    Další fotografie:

    V letošní sezóně narostl LAZURSTERN - minulé roky živořil. PRESIDENT a OMOSHIRO dělají parádu každoročně. love smiley

     
  • Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 01.06.2022 13:30
     



    gabca napsal(a):

    Já jsem letos smutná z toho svého krasavce Gabriela Narutowicze. Jsem ho na jaře neomladila, byl odspodu hodně proschlý. Pak začal nahoře obrážet na pár větvích a nevěděla jsem jak. Takže výsledek je dole suchý chumel a nahoře pár květů. Pohled žalostný oproti jiným rokům. Budu ho muset na jaře hodně zkrátit. Nebo co myslíte, můžu už po odkvětu?

    Gábi, já si tvého krasavce pamatuji, byl nádherný. Jestli se letos nepovedl, usřihla bych ho teď ve výši 1m a až zjara, podle toho, kolik pupenů bude rašit. Na radikální řez je čas do března. A když je tak opožděné jaro, jako to letošní, i v dubnu je času dost. Ještě mě napadlo, jestli už nemá příliš velký balík kořenů a jestli by nechtěl rozdělit. Přeji ti úspěšný zásah. Snad se s ním budeš příští rok opět chlubit. Moc bych ti to přála.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 01.06.2022 15:04
     
    20220601_150230.jpg

    Irsko, Aleno, krásné vám kvetou! Lazursten se fakt moc povedl.

     

    Mně rozkvetl další - Piilu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 01.06.2022 15:10
     

    Lazurstern má krásnou modrou barvu . jsem zvědava . jestli ten můj vykvete confused smiley

    mám i Pillu - nevím ani jestli má na květ - jiné roky měl první kvetení plné ..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.