sobota 20. dubna, 00:53 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Cizí řeči

Datum: 19.04.2010 22:09
 

Učíte sa?

Já neustále bojujem s angličtinou. Som zkúsený začiatočník. Prvé lekcie ovládám dokonale,jjelikož som začínala viackrát. Teraz sa mi podarilo prekuliť sa do druhého ročníka,ale nech sa snažím akokoľvek,tak mám problémy s porozumením hovoreného slova. Som na tú anglinu nejak hluchá,v súvislom toku reči sa mi nedarí zachytiť jednotlivé slová.

Jak ste na tom vy? Máte nejaké oblúbené stránky? Já často chodím sem-

[www.helpforenglish.cz]

Myslím,že sú to nejlepšie angličtinárské stránky,ale možno to poznáte.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678910 | další
    Aktuální stránka: 1 z 10
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 01:45
     

    Anny, to jsou perfektní stránky.

    Jsem jazykový zoufalec a odepsáníhodný antitalent.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cizí řeči

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 06:26
     

    Jsem na tom jako Hanulelove smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 06:48
     

    Jazyky??? Znám uzený, ten je skvělý!

    Tos to sem nemohla dát dřív? Je tam i návod na používání Pay Pal eye popping smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 09:36
     

    Anny tak to já jsem na tom naprosto opačně, angličtinu mám odposlouchanou, většinou rozumím co se po mě chce, ale vyjádřit se to je problém.....nikdy do mě nikdo nedostal základy gramatiky a tak mám naposlouchané z hotelu různé fráze, vypadá to jakože dobrý, ale když pak přijdu do styku s někým anglic. mluvícím v soukromém životě a mám mu říct, jak se mám, a normálně si pokecat tak končím sad smiley a bohužel mám v blízkém okolí 2 blízké osůbky, které mají za partnery angličany a to pak hodně trpím angry smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 10:19
     

    Haňule-já ich vážne považujem za naše najlepšie angličtinárské stránky. Pána,čo to vedie obdivujem. Len netrpezlivo čakám,či sa nerozhúpe a nevydá niečo aj knižne.

    Majko-já som si to preštudovala už dávnejšie a teraz sa rozhodujem,či mám dať odblokovať kartu na inter.platby.Uvažujem nad tým už dlhšie,a ak sa rozhúpeš ako prvá ty,tak si rada počkám na prvé dojmy. winking smiley

    Sue-já mám učitelku,čo má manžela Ira. Vyhráža sa nám,že cez leto povedie konverzačné hodiny on. Trošku sa bojím,že v září bude on solídně konverzovať po česky ,ale já budem furt nechápavý nedoslýchavec.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 10:30
     

    Anny, já to už mám hotové a platila jsem přes paypal bez problému. Akorát spořka mě teda dostala tím, že si nemůžu nastavit limit plateb sama, ale musím kvůli tomu volat bankéři. No na palici.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 10:42
     

    Takže,ty si si to nastavenie pre inter. platby urobila sama na PC ? Len limit si musela vyjednať s bankou?

    Já som si myslela,že kvoli tomu musím do banky.

    Úprimne povedané,já som strašný posera,furt sa trošku bojím ,či sa to nedá zneužiť.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 11:51
     

    U spořky jsem musela vyřídit to povolení na pobočce. Možná to jde přes telefonního bankéře, ale připrav se , že chtějí veškerá zabezpečovací čísla, co jsi kdy od nich dostala grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 12:46
     

    Ha-tak to ani náhodou! Já mám pobočku cca 5 min.od nás. To si radšej tam zájdem. Aspoň mi vysvetlia úskalia,čo na mňa čakajú.Majko-ten limit sa udáva ako platba za mesiac,t.j. koľko možeš minúť za mesiac ? alebo ako maximálná jednorázová platba? alebo ako???

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 16:10
     

    Limit je za den a sčítá se s limitem pro platbu kartou. Na to pozor, by ses nedivila, že už ti to kartu nevezme winking smiley Repektive utracenou čáwstku musíš brát jako vyčerpaný limit iz a platbu kartou a naopak. Apoň tak jsem to pochopila. Zahlídla jsem, že teď budou nějaké změny v nastavování limitů, tak snad už to půjde i přes internet. Zaplatíš částku a zase si limit dáš třeba na nulu. Zvýšíš až budeš potřebovat zas něco platit přes internet. Aspoň doufám. Mně to přijde logický, spořitelně bohužel ne.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 16:37
     

    Mne by to tiež tak prišlo logické. Aspoň by sa zamedzilo možným manipuláciám. Já mám z toho trošku strach.I keď poznám kočku,čo všetko platí napriamo kartou. Takto cez PayPal mi to pripadá aspoň trošku bezpečnejšie.Ale mož mám zbytočne bobky. každopádne na tých stránkách je to blbuvzdorně vysvetlené.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 16:45
     

    Anny, už jsem to psala Majce, můj účet je takový, že si můžu odblokovat kartu jen na tu chvilku, kdy se provádí platba a hned ji zase zablokuju. (Reifeisenbank) winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 17:13
     

    Drahuško,v tom článku spomínajú aj túto možnosť. Síce tam píšu,že je to pri častom nakupovaní nepraktické,ale mne by to vyhovovalo,len neviem či ČS toto umožňuje.

    Kočky,a jak často využívate nákupy zahraničí cez internet? A čo nakupujete? a kde?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cizí řeči

    Datum: 20.04.2010 19:32
     


    Hanule napsal(a):

    Anny, to jsou perfektní stránky.

    Jsem jazykový zoufalec a odepsáníhodný antitalent.

    Jsem na tom podobně... štve mě to, ale jak ten jazyk nepoužívám v praxi, tak hned zapomínám confused smiley stydlin smiley. Přitom jsem pár let pracovala na místě, kde jsem tu angličtinu téměř obden potřebovala!!! eye rolling smiley Dnes to nechápu...

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.