čtvrtek 28. března, 11:54 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Barbara
Status: nováček
Klikni pro filtrování

detox 28 dnu

Datum: 04.03.2013 12:08
 

Ahoj vsem co chteji stratit par kilo smiling smiley omlouvam se za moji cestinu, ale jsem polka tak obcas mi to nejde az tak dokonale smiling smileymam dotaz , nemam totiz jeste knizku pani Antonie Mačingové, a detu zacala jsem ode dneska tak se ptam jestly muzu u te dety pit i bylinne caje ??? moc dekuji za pomoc a preji Vsem hezky zbytek dne smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 04.03.2013 15:39
     

    Ahoj Barbaro - nejlepší asi bude, když si tuknížku přečteš, ono je tam víc podstatných informací - myslím že bylinné čaje můžeš. Ačkoli Mačingová radí převařenou vodu 3-4l denně.

    Jestli to zvládneš, stáhni si tu knížku z [www.ulozto.cz] - zadej název: Zhubněte-jednou-provždy

    Anebo napiš email a pošlu ti to do mailu. Tady ti asi nikdo psát nebude, neboť všichni co drží detox jsou vedle ve fóru s názvem: "28-denní očistný program podle A.M."

     
  • Autor: Reklama

    Re: detox 28 dnu

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 04.03.2013 18:35
     



    Sheila112 napsal(a):

    Ahoj Barbaro - nejlepší asi bude, když si tuknížku přečteš, ono je tam víc podstatných informací - myslím že bylinné čaje můžeš. Ačkoli Mačingová radí převařenou vodu 3-4l denně.

    Jestli to zvládneš, stáhni si tu knížku z [www.ulozto.cz] - zadej název: Zhubněte-jednou-provždy

    Anebo napiš email a pošlu ti to do mailu. Tady ti asi nikdo psát nebude, neboť všichni co drží detox jsou vedle ve fóru s názvem: "28-denní očistný program podle A.M."


    .......Sheilo prosím , mohla by jsi mě to také poslat, děkuji alenahalb@seznam.cz

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 04.03.2013 19:21
     

    Kordulo ok - zasílám! thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 05.03.2013 07:46
     



    Sheila112 napsal(a):

    Kordulo ok - zasílám! thumbs down


    ....... děkuji flower smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 05.03.2013 08:41
     

    Včéra jsem scháněla tu druhou knížku schůdtková metoda je špatně k shenání.Nevím jak u vás?Ale po hodině jsme jí sehnali.Obě knížky jsou moc zajimavé.

    Ahoj Barbaro jinak jsem včéra také začala.

    Kordul tak že přemýšlíš jestli jít do toho?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 02.04.2013 12:38
     

    Radko, zkusím to, jak už jsem psala, když bude mít chuť, tak sem tam ,dám něco z dělenky, dnes hlíva a vrtule, fakt dobrota mls smiley

     
  • Autor: Pinkalinka
    Status: nováček

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 27.02.2014 13:08
     

    bilinkový čaje se mohou

     
  • Autor: Manenka
    Status: nováček

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 08.11.2014 21:14
     

    Zdravím všechny, dieta se mi líbí, ale co si počít, pokud jsem silně alergická na všechny ořechy, jádroviny a peckoviny. Nemoohu se ani dotknout syrových jablek, hrušek, švestek kiwi, fíky a pod. a dále na syrovou kořenovou zeleninu jako je mrkev, petržel a cerel. Jediné co z ovoce mohu jsou citrusy, hroznové víno a banány. Lae podle všeho v jablku důležité pektiny a vitamíny převažením zničím, stejně tak jako vitamíny ve všem dalším ovoci. Totéž platí o vitamíněch v zelenině. Na druhou stranu miluji mléčné výrobky. Na mléčné dietě jsem zhubla za rok 25 kg a váhu docela držím, spíš bych potřebovala více energie. Předpokládám že ovoce zelenina by byla fajn nono smiley , ale poraďte mi někdo jak, když jsem na to tak silně alergická.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: detox 28 dnu

    Datum: 06.03.2015 21:16
     

    ... nebo tuto novou verzi AM

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.