pátek 29. března, 07:46 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Čištění trouby

Datum: 07.08.2008 12:53
 

Máte nějaký osvědčený přípravek nebo postup na čištění trouby? winking smiley Včera jsem zjistila, že vnitřek naší trouby holt už není, to co býval grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Čištění trouby

    Datum: 15.08.2008 13:52
     

    Kofilo.. co je to sopouch confused smiley ?

     

    Drahuško ... tak pak poreferuj please smiley .

     

    .... já jsem si vzpomněla, že jsem v nejnovějším katalogu Magnetu viděla nějakou podložku do trouby, tak jsem ji našla před chvílí i na netu a uvažuju, jestli bych ji nezkusila sehnat confused smiley

     

    [www.magnet-bp.cz]

     

    Folie do trouby

    Zachytí všechny nečistoty, stříkance a mastnotu ve troubách, na zdech, sporácích i v mikrovlnkách. Má nepřilnavý povrch, takže stačí otřít houbičkou a je čistá. Ohebná, lze ji stříhat nůžkami, uzpůsobí se každé troubě, ať plynové, elektrické nebo mikrovlnné a snáší teplotu až do 260°C. Rozměr 33x45 cm. Ze skelné tkaniny s povrchem Proflon.

     

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čištění trouby

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čištění trouby

    Datum: 15.08.2008 13:58
     

    Pozor! Do horkovzduchu se NESMÍ nic pokládat na dno, protože se změní cirkulace vzduchu a může se stát, že trouba nebude péci rovnoměrně. Myslím, že stačí ke změně i tak tenký rantlík....

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Čištění trouby

    Datum: 15.08.2008 14:03
     

    ... jejda tak to jsem Drahuš nevěděla confused smiley a já s ventilátorem peču skoro všechno, obyčejné pečení zapínám málokdy

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čištění trouby

    Datum: 15.08.2008 14:13
     

    Právě, já taky winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čištění trouby

    Datum: 17.08.2008 00:51
     

    Taky koukám, co je sopouch... smiling smiley, ta díra uprostřed bábovky?confused smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Čištění trouby

    Datum: 17.08.2008 09:37
     

    Sopouch je mimojiné výraz pro sopečný komín. Takže opravdu ta díra uprostřed bábovky smiling smiley.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Čištění trouby

    Datum: 17.08.2008 09:52
     

    Hanule .. díky winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Čištění trouby

    Datum: 01.09.2009 20:23
     

    Dobrý den ani se vám nedivím,my máme troubu od Mory,v záruce se nám rozbila taháme se snima zda je to jejich chyba nebo ne,vzali sme si soudniho znalce který jasně napsal chyba výrobce,mora to neuznala ted čekáme na soud,dali sma za ní skoro 16 tisíc,mora tvrdí že mi něco steklo do trouby.prý tam našli zbytky špaget bra,bor,ani soudní znalec nechápal co píšou,oprava trouby stojí skoro 7 tisíc.Prostě u soudu ustupujeme od smlouvy a nikdy vííce o mora nechci slyšet,takkže to muže bejt i nebezpečné když tvrdí že tam muže zatéct na drátky a tak,což soudní znalec vyloučilsad smiley angry smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Barbora

    Re: Čištění trouby

    Datum: 22.10.2009 11:28
     

    Na trouby spinning smiley sticking its tongue out JE NEJLEPSI OVEN CLEANERspinning smiley sticking its tongue out thumbs down thumbs down thumbs down 

    ,NANESETE NECHATE 30MIN PUSOBIT SETRETE A HOTOVO JE I ZA DOBROU CENU.POKUD VAS TO ZAJIMA A CHTETE HO NEKDE SEHNAT.) MAM ŠANCI HO OBJEDNAVAT.NAPISTE NA EMAILBARAHAL@CENTRUM .CZsmiling smiley NEBO NA 725891432.PÁČKOflower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mariema

    Re: Čištění trouby

    Datum: 12.02.2010 12:19
     

    Troubelínem thumbs down

     
  • Autor: JitkaS
    Status: nováček

    Re: Čištění trouby

    Datum: 23.03.2010 20:19
     

    Na troubu jedině " Troubelín" (Oven cleaner) od Amway, stojí jen 210Kč vyčistí i připálené hrnce je prostě super. Pokud máte někdo zájem ráda vám ho objednám a pošlu poštou. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na email: sklenickovajitka@seznam.cz Hezký večer přeje Jitka S.

     
  • Autor: petruse
    Status: nováček

    Re: Čištění trouby

    Datum: 14.04.2010 12:13
     

    Já používám čistič na grily a trouby od Eurony,stojí 132 kč.čistí se tak,že se přípravek nastříká a nechá 30 minut působit.pak se umyje čistou vodou.smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: PetrP
    Status: nováček

    Re: Čištění trouby

    Datum: 01.04.2012 15:12
     

    my máme s manželkou troubu samočistící. Prostě tam zapne nějakej "fajrung" a pak jen vymete takovej popilek a je cisto grinning smiley grinning smiley paradni vec, jen kdyby to fungovalo na vic věcí :-)

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.