sobota 20. dubna, 12:35 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Náboženství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Náboženství
Diskutujte! vše o náboženstvích
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Církevní restituce.

Datum: 22.11.2013 14:32
 

nemůžu jinak, strašně mně to štve a tak otvírám toto téma. Jak jste na tom ? Podporujete? Odmítáte?

Za sebe musím říct, že s nesouhlasím s restitucemi, nebo alespoň né v takové formě a výši jak se připravují. Myslím, že se tu nerespektuje vývoj za posledních 60 let, kdy došlo k rapidnímu odklonu od náboženství. Chápu, že církvi ten majetek byl zkonfiskován, ale proč jí ho vracet ( když už nepředstavuje kolik věřících) v takové výši. Neustále se odsuzuje kolektivní vina, tak nechápu, proč mám ze svojich daní platit vyrovnání církvím. Proč jsem tím potrestaná, když jsem to nezavinila?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Církevní restituce.

    Datum: 24.11.2013 22:26
     

    ... obrovskej "tunel".

    To je hnus velebnosti.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Církevní restituce.

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Církevní restituce.

    Datum: 24.11.2013 22:36
     

    Toto síce přímo s restitucemi nesouvisí, resp. souvisí okrajově. Je zajímavé, jak si žijí misionáři a jaké jsou dopady jejich činnosti. A tá bude vlastně taky financováná z restitucí, né? Trvá to dlouho, téměř hodinu, ale myslím, že nebudete litovat, když to vzhlédnete.
    [url]

    [/url]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (24.11.2013 22:36)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Církevní restituce.

    Datum: 24.11.2013 23:35
     

    Anny: diky za ten dokument. Vubec me to neprekvapuje, videla jsem neco podobneho jiz drive, ale bylo to nekde v dzungli ,ale s podobnym scenarem. Misto pomoci zneuzivani atd. atd. Take ve jmenu Boha.

    Autor mel docela odvahu, jeste ze to dobre dopadlo. Tedy bohuzel pouze pro nej.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Náboženství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.