pátek 29. března, 01:08 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Čínská medicína

Datum: 02.02.2007 09:00
 

Znáte někoho, kdo zkoušel bojovat s nemocí pomocí čínské medicíny nebo jste nějakého člověka, který pomocí této metody léčí osobně poznali?

Švagrová měla delší dobu zdravotní problémy, klasické léky jí nepomáhaly. Někdo jí doporučil, ať zkusí toto a tvrdí, že po několika měsících se cítí skutečně lépe.

Nalákalo mě to natolik, že jsem tam zašla kvůli svým opakujícím se migrénám. Když to přeženu - sotva jsem vlezla do dveří, ten člověk se na mě podíval a už sypal z rukávu, jaké mám pravděpodobně problémy. Poznal, že nemám v pořádku ledviny, aniž bych cokoli řekla (byla jsem kdysi dokonce dvakrát hospitalizovaná a ležela na kapačkách-kvůli ledvinám). Dostala jsem takové malé kuličky-pokroutky, kterých se polyká kvantum denně smiling smiley.Když jsem odcházela, potkala jsem shodou okolností známou, která velmi toho léčitele chválila, údajně má (ona) vážně nemocného syna a díky tomuto člověku několik let přežívá, lékaři jim pomoct nedokázali... Co si o tom myslíte?

Ještě bych k tomu napsala, že jsem tam byla snad více než hodinu, opravdu se mi ten člověk věnoval, za vyšetření nechtěl nic, platila jsem jen léky a bylinné čaje. Vysvětlil mi, jak funguje tělo podle jin a jang, ukázal mi "tělní dráhy", každopádně to bylo poměrně zajímavé a poučné "sezení" smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Čínská medicína

    Datum: 06.05.2012 12:07
     

    PS: lymfatickou masáž jsem taky zkoušela, z paní nakonec vypadlo že to ani čistá lymfa nebyla.... no a pak mám posoudit, jestli to mělo mít nějaký účinek nebo ne-e? říkám, peníze z kapes....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čínská medicína

     
     
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Čínská medicína

    Datum: 29.07.2016 08:59
     

    Hledala jsem nějaké info zde [www.zdravi-hubnuti.cz] a na nic jsem nenarazila. Tak alespoň zde jsou informace. Čínská přírodní medicína mne velmi zajímá. Neznáte nějakého odborníka?

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.