pátek 19. dubna, 09:31 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Čím vytíráte podlahu? - Mopy

Datum: 26.11.2007 10:48
 

Používáte nějaký zaručeně dobrý mop? smiling smiley

Já mám jeden oblíbený, kdysi jsem ho koupila na nějakém veletrhu, kde ho předváděli a všem jsem ho vřele doporučovala. Jenže teď už jaksi brzy odejde do věčných lovišť a já momentálně nejsem schopná najít kontakt, odkud jsem ho měla confused smiley

Tak se podělte o své zkušenosti. Díky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.02.2008 19:54)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 15
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 08:32
     

    Taky tak. Ani sebelepší mop ti nezajede úplně do rohu winking smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

     
     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 08:34
     

    Jééé on tu ten Míšin není, ale ona se určitě ozve stydlin smiley. Já žila vtom, že tu je.Ono to bude někde jinde zadrbané.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 10:40
     

    Je to na straně 2 této diskuze - tento považuju za 1 na trhu winking smiley .

    mop1.jpg

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 10:48
     

    Jsem si myslela, že máme ten stejný... za pár korun a též na něj nedám dopustit!

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 10:57
     

    Kordulko, tady je ta druhá diskuze, kde jsme vytírání řešily winking smiley [www.week.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 11:02
     

    Missi: A já ho ráda nemám. Je moc malý na naše prostory. Maximálně koupelnu, ale tam raději zakleknu. Nahoře v podkroví , tam by byl dobrý (vyhodila jsem ho), ale já jinak potřebuju větší..

    Jsem skočila na lep a koupila si ten, co se rotací v kbelíku ždíme. Do domácností, kde jsou chlupatá zvířata je k ničemu a nevytře rohy

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 11:09
     

    Drahuško ten rotační se mi nezamlouvá, zdá se mi málo suchý. No já budu muset asi také najít něco většího na ty nové prostory, ale zatím nevím co confused smiley . Ideálně by to mělo mít půl metru a dělat to samo grinning smiley . Jak já budu žít bez koberců, to nevim sad smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 11:36
     

    Míšo, koberce taky nevedu a přijde mi to takové "čistší", ale ty kocouři všude to je na mašli, to máš pravdu...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 11:37
     

    ......asi si koupím novou hadru na podlahu,......a bez koberce je to takové holé, chtělo by to jiné lino , nebo opět koberec winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 17.12.2013 20:07
     
    pc170008.jpg

    ...prozatím jsem to vyřešila tímto grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 17.12.2013 20:13
     



    Missi napsal(a):

    Drahuško ten rotační se mi nezamlouvá, zdá se mi málo suchý. No já budu muset asi také najít něco většího na ty nové prostory, ale zatím nevím co confused smiley . Ideálně by to mělo mít půl metru a dělat to samo grinning smiley . Jak já budu žít bez koberců, to nevim sad smiley .

    Missi, jak jsem psala je na nic. Nevím, co je na velké prostory. Nejlepší je paní na úklid winking smiley Po kobercích se mi vůbec nestýtská, ale brzy budu muset zase do předsíně něco vymyslet, čubině to začíná nebezpečně klouzat. Jak stárne, špatně po dlažkách chodí sad smiley

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 17.12.2013 20:27
     

    Ja používam tiež ten ako Missi, som spokojná. Keď sa zničí hubka dá sa jednoducho vymeniť a nie je drahá.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 19.12.2013 09:15
     

    .... asi jsem 100 let za vopicema, ale koukám jako blázen, ten nový hadr na podlahu je vynikající, sice se musí dát na smeták, nebo do teplých, ale jako se přicucne k podlaze , krásně vytře a je hned sucho thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 29.12.2013 16:15
     

    Já používám tento

    LEIFHEIT Sada Twist system XL new 52015

    a jsem docela spokojená. Vytře i rohy (přišlápnu v rohu a spolehlivě vytřu), zvládne to s ním dokonce i manžel (nemáčí si ruce, tak to někdy i udělá za mě) thumbs down smiling smiley Má docela velkou plochu thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 29.12.2013 17:12
     

    Používám mop Leifheit Picobello XL Micro Duo, skoro bez namáčení rukou, mám houbu do interiéru a hrubší na venkovní dlažbu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.