úterý 19. března, 09:19 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: katka33
Status: nováček

Čím umýt sklo sprchového koutu?

Datum: 15.01.2011 13:55
 

Prosím o radu, čím umýt sklo sprchového koutu. Zkoušela jsem ty stejné přípravky, jako při mytí oken - vždyť je to to stejné, ale ty mastné mapy od různých sprchovým gelů a šamponu s obsahem různých aroma olejů nejdou ničím dolů angry smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.11.2013 11:14
     



    Anavi napsal(a):

    Používám jedině Pulirapid. Nastříkat na stěny a pak opláchnout.

    Anavi, který ten Pulirapid používáš, u nás měli jeden, a smrdělo to čpavkem a to asi nebyl ten Tvůj, že?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.11.2013 12:38
     

    Používám takový modrý, asi za 75 Kč, tím čistím umyvadlo, vanu a někdy wc. Ale na ty sprcháče je takový zelený s rozprašovačem. Rozhodně teda nevoní, musím pak vydatně větrat, ale za tu běloskvoucí čistotu mi to stojí winking smiley grinning smiley . A komu jsem doporučila, nechce jinak smiling smiley. Levnější variantou je Larrin, taky funguje, pokud to není moc tím kamenem zaneřáděné.

     
  • Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.11.2013 12:40
     

    takže to bude ten s čpavkem?? Já nechci kupovat ten v rozprašovači (mám jich milion doma) chtěla jsem koupit to větší balení a nějak jsem to v Tetě honem neidentifikovala.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.11.2013 12:41
     

    Hanko naši to maj už kolik let, sklo zůstane suchý to jo, všechnu vodu to vycucne...Netuším jak moc to mamka teď používá, měli to hlavně na skla na balkoně, když se opotily..Táta s tím dělal ty skla hodně.Pro mne zbytečnej krám, mám jen 4 okna a se stěrkou a hadrem to mám raz dva a okna teda nemeju každej tejden....No ale sousedka je s tím nadšená, měla to půjčené od syna a nedávno si to pořídila vlastní..To si musíš zvážit..Nevím jak to funguje třeba v koupelně na na obkladech..zda vůbec

     
  • Autor: tikxka
    Status: nováček

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.02.2015 10:34
     

    sklo sprchového koutu je cilit bang smoking smiley smoking smiley

     
  • Status:

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.02.2015 14:23
     
    p2261059.jpg

    Skla sprchového koutu jsme vyčistili tímto přípravkem, zakoupeno v Globusu. Vyrábí to v Nizozemí.. Dříve jsem skla čistila přípravkem Clin, ale toto je lepší. Nevím, kolik to stálo, ale oproti jiným přípravkům pro stejný účel, to nebylo drahé. Ještě se chystám vyčistit s tím okna. thumbs down

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.