úterý 19. března, 03:37 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: katka33
Status: nováček

Čím umýt sklo sprchového koutu?

Datum: 15.01.2011 13:55
 

Prosím o radu, čím umýt sklo sprchového koutu. Zkoušela jsem ty stejné přípravky, jako při mytí oken - vždyť je to to stejné, ale ty mastné mapy od různých sprchovým gelů a šamponu s obsahem různých aroma olejů nejdou ničím dolů angry smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 14:20
     

    Já bych zklusila cif, tím umyju všechno. A pak ošetřit něčím na sklo proti kameni.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 14:20
     

    Katko, ja mam sice sprovaci kut tak "sikovny"...a mozno oci tak mizerne....ze ziadne cmuhy aj tak nevidno...ale uz dlhsiu dobu "zarucene " vsetkym naookolo odporucam na upratovanie vsetkeho mozneho ( kuchyn, kupelna, biela i cierna technika) vlhcene uterky W5 na upratovanie co dostat napr. v Lidl....( s nimi umyvam este aj bez akychkolvek saponat. pripravkov aj vrch kuchynskej linky ....a to predtym byval vzdy riadny problem... a este k tomu ja ako velka " citlivka s ekzemom" ich mozem pouzivat bez rukavic, co pri saponatoch ani nahodou!)

    Takze - na necisto pouzit niekolko vhcenych uteriek ( dokial necitis ze sa po ploch pohybuju hladko - na necistote citim ze mi to "zadrhava") a potom este k tomu kyblik s cistou a teplou! vodou a svedska uterka!! ....a dokonale cista kazda plocha...vratane skla!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 14:23
     

    Keri, při nejbližší návštěvě lidlu koupím. A taky tu pěnu na sklo.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 14:37
     
    Majko, taka "mudra" som totiz len vdaka Katke - teda mojej dcery smoking smiley
    ....ale inak s nimi umyvam aj sporak bezne bez cifu( ten iba vynimocne), mikrovlnku, chladnicku, digestor...a pod. - ale v kuchyni vzdy nasledne este cistou vodu... len u ciernej techniky tam uz nie ( napr. krasne sa daju vycistit ovladace k TV a pod)..
    ...alebo aj zasobnik na avivaz v pracke, baterie su krasne ciste ( samozrejme na kamen to nestaci, ale na beznu necistotu od mydla a pod.) ...ale umyvadlo a vanu radsej praskom... ...a este ze tie od Pronta sa mi nezdaju az tak ucinne. Dcera ich pouziva aj na podlahu - dlazbu a laminat - ale na tie som si nezvykla a podlahu radzej umyvam mopom..
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (15.01.2011 14:39)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 18:33
     

    Lidl má přímo na spechové kouty. nemají to vždy, ale dá se to občas sehnat. Mám a nedám dopustit thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 18:40
     

    Drahuškoplease smiley please smiley please smiley prosím, byla by fotka, jak to vypadá?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 19:01
     

    Helenko, mám to nahoře v podkroví. Tam nejdu. Vydrž pár dní winking smiley please smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 19:37
     

    Používám jedině Pulirapid. Nastříkat na stěny a pak opláchnout.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 15.01.2011 23:24
     

    Drahuško, tam nechoď. Vydržímwinking smiley

    grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 16.01.2011 13:01
     

    Ty utěrky a pěny taky používám. Běžně nemaj celej sortiment, jednou za čas je na w5 akce a to pak maj všechno..Není to tak dávno co zase byla..Chce to pohlídat..

     
  • Status: nováček

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 01.07.2012 09:41
     

    ČISTIČ KOUPELEN OD EURONY,JEDINEČNÝ..PUSTÍ S NÍM VŠECHNO.ZDARMA ZAŠLU VZOREK thumbs down

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 27.09.2013 18:14
     

    Ahoj, já jsem na koupelnu vyzrála s nano pěnou. Jak na sklo u sprchového koutu, které tu zmiňovala katka33, tak i na obklady u vany. Děcka tam šíleně řádí a je to věčně postříkané šampony, mýdlem, pěnou do kopele a to se usazuje mezi spáry a díky tomu vzniká plíseň. Bojovala jsem s tím věemi možnými prostředky, ale stále se to tvořilo znovu. Pak jsem narazila na nano pěnu- tady se můžete podívat a více si o tom přečíst [www.nanopena.cz]- a byl klid.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 28.09.2013 12:11
     
    www.missiva.cz.medium.jpg

    Na sanitu i sklo v koupelně používám už roky Medium od Missivy, absolutnní spokojenost.

     
  • Status:

    Re: Čím umýt sklo sprchového koutu?

    Datum: 26.11.2013 10:59
     

    [www.karcher-satter.cz]

     

    nemáte zkušenost s touhle stěrkou, už jsem byla rozhodnutá, že si jí koupím, ale někde jsem četla, že to jsou vyhozené peníze, že to žádný zázrak není????

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.