pátek 19. dubna, 12:06 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: alika
Status: začátečník

Čím se zabavíte, když jste samy/i?

Datum: 07.08.2006 12:57
 
Vím, že máte většinou malé děti a moc samoty vám nehrozí. Ale kdyby přece, čím se zabavíte, aby jste neměly/i pocit, že jste opuštěné, ale abyste si to užily/i. (Taky nevíte, proč se nejdřív  "má"psát mužský,a pak ženský rod?)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 07.08.2006 14:35
     
    Aliko,malé děti už nemám. Měla bych se nudit sama a v důchodu. Jenže mám doma 24 letou dceru,tak sama jsem,jen když vypadne do práce nebo za zábavou. A co dělám? Nejvíc času trávím na zahradě.V mém věku spousta lidí na zahradách ruší záhony, jak se zeleninou tak i ty okrasné,snaží se to na stáří trochu zjednodušit. Ale já mám momentálně jiný extrém,buduju záhonky všude,až mě dcera onehdá zadupala připravenou rýhu na záhon s kosatci,se slovy,že tam přeci musím nechat taky kousek "louky" tj. prostor tak 3x3m mezi stromy. Jinak mám 10měsíčního vnoučka, tak se občas za ním rozjedu.A pak hlavně mám PC a tady mám teď tolik kamarádek,že nějak sama nejsem.Kolikrát nemám čas ani na úklid,sad smiley natož se trápit samotou. A když už opravdu nevím,co bych, tak si čtu.grinning smileygrinning smileygrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 07.08.2006 14:55
     
    Jasně, že mám malé dítě a trávím s ním 24hodin denně. Ale i takhle malé dítě si začne hrát samo, zkouší, co se s hračkou dá všechno dělat...a při tom já ho neruším. Takže zbývá sem tam čas na PC. A když si někdo děti na chvíli vezme, tak jak píše hespa...resty na zahradě, nebo kniha. Také máme spousty známých ještě z chatu a ti se u nás občas staví, takže nebývám často sama. A to je dobře, protože už bych pomalu začala šišlat nebo kvokat.
     
  • Autor: alika
    Status: začátečník

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 07.08.2006 16:11
     

    Tak já vyšívám křížkovým stehem, ale jen menší obrázky, moc bolí oči. Občas si maluju zmenšeniny romantických malířů na ploché kameny (strážce vkusu by zešílel),tošičku háčkuju, ale neumím dobře, samozřejmě knihy. Ale přiznám se, že už daleko míň, když chci courat po netu a někdy musím uklidit a denně uvařit, tak není čas. Od jara zahrada, tady to chci rozsvítit barvama, potřebuju to na náladu, zelená mi nestačí. A  sbírám a suším kytky, kaštany, kukuřici, trochu obilí (mám málo) a makovice - na suchou vazbu.

    Děti, už jsou větší (40 a 36 let)grinning smileygrinning smileygrinning smiley, vnučky menší jsou daleko a pubertální - jen chvílema. Nejsme dost "hustý", což chápeme.tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 07.08.2006 19:22
     

    tak já se přiznám, že knížky jsem vyměnila za net, což není asi úplně správný, takže se k nim hodlám vrátít.

    a tím pádem odpovídám na otázku: když jsem sama, většinou zapnu pc, píšu maily, brouzdám po netu...

     
  • Autor: alika
    Status: začátečník

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 07.08.2006 19:49
     
    Anavi, to jsem zvědavá, jak se ti to podaří.winking smiley Já to praktiky vzdala.grinning smiley
     
  • Autor: asalvo
    Status: nováček

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 08.08.2006 12:31
     
    Knihy, kytky, net. Přesně v tom pořadí.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 08.08.2006 15:17
     
    aliko, já se taky bojím, že to bude tuhý boj, ale já mám narvanou knihovnu knížkama, který bych si tak ráda znovu přečetla!!!!!!! Vždycky jsem četla aspoň na dovče, jenže teď do člověka pořád hučej děti, tak se ani to moc nedá praktikovat... když už začínám popáté číst stejnou stránku smiling smiley, tak to rezignovaně odložím... smiling smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 08.08.2006 15:39
     
    Já mám čtení zakázaný, protože od dobré knížky se neutrhnu a je mi ukradený, jestli v kuchyni například hoří grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 08.08.2006 18:16
     
    Net, zahrada,knížky v různém pořadí podle situace :-), mám velikou knihovnu a některé oblíbence čtu stále dokola. Synové jsou dospělí,ale dva z nich zatím žijí s námi takže nudou netrpím.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 09.08.2006 07:30
     

    Majka: já když jsem se začetla, tak jsem s knížkou chodila všude po bytě smiling smiley, třeba jsem utírala nádobí a u toho četla smiling smiley!! Moji mamku mohl trefit vždycky šlak!!!!!

    No a teď se takhle nemůžu urvat od netu smiling smiley...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 09.08.2006 07:47
     
    Když jsem ještě bydlela v Praze a náhodou byla sama, tak jsem vyrážela do města. Třeba na Staré město nebo na Petřín, mají tam krásnou růžovou zahradu. Nebo v Muzeu jsem dokázala trávit hodiny. A nebo jen tak po ulicích, nakukovat do výkladních skříní, zavítat do knihkupectví...a tam jsem skejsla. grinning smiley
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 04.04.2010 19:25
     

    Skoro nikdy nejsem sama. Ale když se stane, že jde manžel hodně brzy spát, tak já nevím proč, získávám na aktivitě. Pustím si televizi jako kulisu a pletu z papíru. Někdy hodně dlouho do noci a tvářím se jakobych ráno nemusela vstávat. smiling smiley Ráno je to ovšem horší, to si posouvám budík i o pět minut, protože i na těch pár minut usnu.eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 04.04.2010 19:35
     

    co bych za to dala abych aspoň jeden den byla doma sama.....please smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 04.04.2010 22:07
     

    Já jsem většinou sama a přiznám se,že dost času trávím u PC.

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.