středa 24. dubna, 15:58 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Čím myjete okna?

Datum: 06.03.2007 10:26
 
Neopužívám vůbec žádnou chemii, jen z nejhorší špíny umyju švédskou utěrkou a pak okna doleštím nějakou umělou jelenicí od Viledy. Výborná kombinace, okna jsou beze šmouh a ještě ušetříte za Jary, Cliny a podobné "nesmysly" smiling smiley.
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 12
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 03.05.2012 21:27
     

    S teleskopiskou stěrkou zkušenosti nemám. Okna ale myju už nějaký rok přesně jako Anavi a Spike, stěrka mi fakt dost vyhovuje, dřív jsem to různě utírala a leštila a moc se mi nedařilo, takhle je to rychlé a s celkem dobrým výsledkem. Letos jsem tedy okna ještě nemyla, ale pár dní už na ně myslím, že by to chtělo. Snad to do Vánoc stihnu winking smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím myjete okna?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 23.05.2012 20:13
     

    Teta Kateřina by řekla - Práce kvapná málo platná. nono smiley smoking smiley grinning smiley Péefko, neuspěchej to. smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 23.05.2012 20:22
     

    Okna myju hlavně vlastníma rukama, to je na tom to nejvíc prudící. Dnes jsem všechna umyla a mám vánoční mytí za sebou. grinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 23.05.2012 21:38
     

    Hanule
    napsal(a):

    Teta Kateřina by řekla - Práce kvapná málo platná. nono smiley smoking smiley grinning smiley Péefko, neuspěchej to. smiling smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

    Hanule, neboj, neuspěchám, zatím na umývání ještě nedošlo, stále ještě plánuji a rozmýšlím smoking smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.05.2012 00:40
     

    ilko, tak to se omlouvám, osobní zkušenost žádná confused smiley , mám nějakej prvorepublikovej verk eye rolling smiley , pro mé potřeby dostačující.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.05.2012 08:52
     

    Už dlouho ničím a taky podle toho vypadají eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.05.2012 11:24
     

    Já ta okna taky ničím. smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.05.2012 13:13
     

    winking smiley thumbs down 

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.05.2012 13:32
     

    Nejraději ničím ... ale když musím, tak švédská utěrka , skla musím vzít - ne škrabkou - ale Clinem a pak zlehka papírovou útěrkou doleštím.

    Jako skla záležitost chvliky ,umytí rámů taktéž, ale nejhorší je ta příprava .. připravit si kbelíček s vodou, přinést si utěrky, Clin .. oddělat vše z oken a to jako že tam toho mám ... kytičky, serepetičky , sundat do bezpečné vzdálenosti , umýt okno, parapet vnitřní, vennkovní a zase nanosit zpátky ... eye rolling smiley A pak jedno okno netrvá pár minut , ale trvá dlouho a dlouho tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.07.2012 09:34
     

    já jedině čistič oken od Eurony..bez jaru apod,jeden rozprašovač na rámy i skle.tabulky,pouští úžasně..prot.jsem zárovenˇi prodejce mohu zdarma zaslat vzorek:-))

     
  • Status: nováček

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.07.2012 09:38
     

    JEDINĚ ČISTIČ OKEN OD EURONY..JEDEN ROZPAŠOVAČ NA RÁMY I TABULKY,JE ÚŽASNEJ,NEDÁM NA NĚJ DOPUSTIT..NAVÍC JE I NA ZRCADLA.MOHU POSLAT VZOREK ZDARMA thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.07.2012 10:11
     

    Nám to stačí říct jednou. winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.07.2012 18:48
     

    Pardooon smiling smiley smiling smiley ,nejdříve jsem dala ,,odpovědět,,a až pak jsem si všimla,že jsou další komentáře dole thumbs down ,jsou to totiž mé první komentáře vůbec tongue sticking out smiley ..hezký den

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.10.2014 15:06
     

    Právě se rozhodujeme se sousedkou, jestli si pořídíme dohromady nějaký Kärcher WV. Už jen proto, že má galad při bytě 32 m2 stejnou plochu oken. Počítám i zasklení balkonu. Nemáte někdo zkušenost, který ty z nabízených na trhu je vhodný?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.10.2014 15:26
     

    [parni-cistice.heureka.cz]

    Ségra má asi tento..ono ho používá.a je spokojená . No já u ní myla okna, když se stěhovala, můžu říct, že jsem z toho byla na mrtvici..Možná zvyk, ale jak jsem zvyklá na delší stěrku, že na dva tahy mám okno umyté..Fakt mi to nevyhovovalo, meju okna ráda, mám je hotové v cuku letu. Jinak to opravdu funguje tu vodu to vysaje..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.