čtvrtek 25. dubna, 20:54 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Čím myjete okna?

Datum: 06.03.2007 10:26
 
Neopužívám vůbec žádnou chemii, jen z nejhorší špíny umyju švédskou utěrkou a pak okna doleštím nějakou umělou jelenicí od Viledy. Výborná kombinace, okna jsou beze šmouh a ještě ušetříte za Jary, Cliny a podobné "nesmysly" smiling smiley.
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 12
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 13.12.2007 12:18
     
    Ahojkyflower smiley Tak já mám stejný postup jako Anavi, švédská utěrka a na podlahu stejně: hadr větší velikosti z mikrovláknagrinning smiley thumbs down
     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím myjete okna?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.02.2008 10:31
     
    Začíná to být zas aktuální...chci vidět vaše stěrky. Potřebuju nějakou teleskopickou s vyměnitelným nástavcem (a nebo dvě...jednu na rozšmrdlání, druhou na stažení). Ručně to už letos odmítám dělat. grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.02.2008 16:42
     

    Mono já ti neporadím..mám úplně tu obyčejnou širokou tak,abych okno měla na dvě setření. Dosáhnu se země,tak nějakej teleskop pro mě nemá význam....To bych si mohla při manipulaci vyrazit zuby... grinning smiley

    Jednou rukou setřu vlhkým hadrem ,druhou dvakrát stáhnu.. grinning smiley

    Jo ale vlastně v práci máme takovou...nějaké mikrovlákno či co.. meje se to jen čistou vodou, umeje,stáhne a hotovo..zkusím zítra dohledat..

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.02.2008 18:22
     
    Holky prosíííím nemejte furt ta vokna, mám z vás depku. grinning smiley Kdykoli otevřu week kouká na mě tahle diskuze. fuj. Nejhorší činnost mýho života. Já čekám na léto, až budu moci zase vytáhnout hadici grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 01.02.2008 18:25
     

    Lado...díky. Já taky nehodlám za teleskop utratit haldu prachů...nejsem cvok...ale ráda bych nějakou šikovnou pomůcku, abych nemusela lézt po štaflích s kýblem a hadrem. eye rolling smiley

    Amee...už mlčím. grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 02.02.2008 10:57
     

    Amee klídek....ono to není tak horký... grinning smiley

    Mono na štafle ...do jedné ruky vlhkej hadr do druhé stěrku za 30Kč....před tím maximálně lehce stříknout na sklo nějakej cif nebo clean...Okno je umyté rychleji než z něj sundané kytky... grinning smiley (teda bez rámů žejo? Hlavně, že budou skla čistý... winking smiley) Tedy z venku, když jsou zaprášený, tak použiju dva hadry a dvakrát setřu... grinning smiley Jo ty hadry jsou ty "švédské utěrky " ,ale ty obyčejné,za pár kaček... winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 02.02.2008 11:02
     
    Lado...jasně...levné švédské utěrky mám...stěrku zakoupím. kOUKALA JSEM NA NETU...NABÍDKA JE PESTRÁ. grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 02.02.2008 16:41
     
    Moni, jo, ty stěrky na dlouhý tyči jsou skvělý. Já mám obyčejnou, na dlouhý násadě, neteleskopickou, a fakt stačí. Pak na tu stěrku navléknu hadr z mikrovlákna nebo umělou jelenici, doleštím a okna jsou jak nový... Asi den angry smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 08.02.2008 22:38
     
    už trestuhodně dlouho ničím a taky tak vypadajígrinning smiley a já se statečně tvářím,že to nevidím.jinak používám clin ,mr.devil,ajax,nebo něco podobného,co je k dostání v našem vesnickém hypermárketugrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 21.02.2008 13:30
     

    Holky, pořídíme si tato winking smiley

    [utulne.atlas.cz]

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 21.02.2008 16:48
     
    no jo ,je to super,ale když si představím,na kolik by mě vyšla výměna a pořízení,tak raděj s úúúsměvem na tváři skáknu na žebřík a šudlím a šudlímgrinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 21.02.2008 20:36
     
    Lostris,tak až došudlíš seskoč doůů a skákej mejt ke mě,štafle nepotřebuješgrinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 23.02.2008 19:25
     

    Evčo,opravdu nedáš přednost nabídce od Anavi?grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.02.2008 09:55
     
    Funguje to!! Jednou švédskou hadrou vodou bez chemie, druhou suchou doleštit. Akorát teda zvenku pojedu ala Lada, s tou tyčí a stěrkou. grinning smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 08.03.2008 13:48
    Hodnocení fotografie "Čím myjete okna?": 5
     
    Místo těch drahých Clinů a blablabla si zkuste teplou vodu s octem, věřte starýmu chemikovi (mojí máti) grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.