úterý 19. března, 07:08 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Čím myjete okna?

Datum: 06.03.2007 10:26
 
Neopužívám vůbec žádnou chemii, jen z nejhorší špíny umyju švédskou utěrkou a pak okna doleštím nějakou umělou jelenicí od Viledy. Výborná kombinace, okna jsou beze šmouh a ještě ušetříte za Jary, Cliny a podobné "nesmysly" smiling smiley.
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 12
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 26.10.2014 08:14
     

    Taku,chvilku mi to trvalo...,ale grinning smiley thumbs down pouzivam zrejme to same,i rozmery souhlasi winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím myjete okna?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 26.10.2014 14:23
     

    [www.youtube.com]

    tak toto je ten zázrak za 700,- confused smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 27.10.2014 12:33
     

    na otázku čím myjete okna? Musím, bohužel po pravdě odpovědět, že rukama eye rolling smiley .Proto bych tímto chtěla požádat taka o zapůjčení jeho jistě výkonné myčky winking smiley páč by nám to šlo při pokecu určitě mnohem lépe a nebyla by nuda. grinning smiley

     
  • Autor: tikxka
    Status: nováček

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 26.02.2015 10:33
     

    horká voda a švedská utěrka. thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Lenka.K
    Status: nováček

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 24.03.2015 22:55
     

    Já jsem teď začala používat čístící utěrky, manžel si je koupil na čištění auta, tak mi vzal i na doma na okna. Musím říct, že jsou fakt dobrý smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 06:54
     

    Musím po zimě konstatovat, že mám okna podezřele čistá. Ono to bude asi tou chemií ke karcher čističi. Jinak si to neumím vysvětlit.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 06:59
     

    Majko, to bude i tím, že nesněžilo, tudíž se nesypalo, proto se tolik nepráší. winking smiley

    Ale důvod není tak podstatný, jako výsledek - čistá okna. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.03.2015 06:59)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 07:52
     

    No já se musím přiznat, že už pěkně dlouho ničím grinning smiley Nemáma prostě čas. Ale ač mne okna nechávají v podstatě dlouho klidnou, už i mně to začíná vadit. Asi je budu muset umejt. A čím? No ručičkama přeci. thumbs up

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 09:20
     

    Amee, ty jsi můj člověk spinning smiley sticking its tongue out přes okna nejde skoro vidět a žaluzie jsou zaprášené až běda, ale já mám furt na práci něco jiného winking smiley grinning smiley minulý týden jsem umyla zadní stranu baráku (3 malé okna + balkonové skla) a naštěstí mi došel Clin, který používám. No, a teď než se dokopu ho koupit...šak víte eye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 11:15
     

    Já je myju též rukama,horkou vodou a švédskou utěrkou,už to mám hotovo,letos jsem myla i u dcery,protože ji to její zdravotní stav nedovolil,ale řeknu vám ,že jsem ráda,že už je to za mnou ,byla to docela makačka

     
  • Autor: Zanetta
    Status: nováček

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 13:41
     

    A to jsou nějaký spešl ty čistící utěrky? smiling smiley Já jsem používala noviny, ale už bych to taky vyměnila za nějakou utěrku nebo něco

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 25.03.2015 14:11
     

    Jsou to normální utěrky z mikrovlákna sklo umyji hodně namočenou,pak vyždímanou a doleštím suchou

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 27.11.2018 19:13
     

    dobrý večer

    prosím takový ten vysavač na okna nebo mechanická stěrka nevím jak přesně zní název

    máte někdo a ulehčíto mytí nebo vyhozené peníze

    mám i mamkou dohromady asi 12 oken+ zasklený balkony tak hledám něco co to ulehčí

    děkuji

     
  • Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 27.11.2018 19:20
     

    Čpavková voda a hadr z mikrovlákna. Profíci radí, hlavně nepoužívat Jar, z něho jsou čmouhy

     
  • Status: expert

    Re: Čím myjete okna?

    Datum: 27.11.2018 20:23
     

    Jak se to vlastně jmenuje, je to stěrka na baterie, tu mám a je super. Mytí oken je rychlé, jednoduché, pohodlné. Mám celou soupravu i s nádržkou na saponát (mám nějaký speciální roztok), i prodlouženou tyč-mám vysoká okna. Já to doporučuji. Když okna správně umyješ, stačí stěrka a jsou opravdu čistá. Stěrka vodu vysaje, nic nepoteče winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.