čtvrtek 28. března, 18:56 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: tinuse
Status: začátečník

čím mažete svoje miminka?

Datum: 15.11.2012 07:26
 

Zdravím maminky a mám otázku. Čím mažete a natíráte svoje zlatíčka? dáváte přednost oleji nebo mléku a jakou značku používáte. A pak taky mažete po každém koupání?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Linda.jank
    Status: nováček

    Re: čím mažete svoje miminka?

    Datum: 05.12.2012 09:48
     

    Ahoj, pokud si nejste v něčem jistá v péči o novorozence, zastavte se tento víkend na stánku Center zdraví (Praha, Brno, Jihlava) - [www.facebook.com]. Právě teď je tu totiž akce s tématem péče o dětskou pokožku. Odpovídat budou porodní asistentky, které mají zkušenosti jednak s přípravou na porod a mateřství, ale i s péčí o novorozence až do jednoho roku. Kromě toho tam budou i různé soutěže, takže můžete vyhrát třeba dětskou židličku nebo nějakou pěknou hračku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: čím mažete svoje miminka?

     
     
  • Autor: terezadr
    Status: nováček

    Re: čím mažete svoje miminka?

    Datum: 21.02.2013 18:16
     

    Ahoj, já mážu meruňkovým nebo mandlovým olejem od Nobilisu :-). Na pusinku používám Robátko z Cannadermu. Mám ráda přírodní bio kosmetiku. Oboje jsem koupila jsem na [www.slonecek.cz]

     
  • Autor: Rodynka
    Status: nováček

    Re: čím mažete svoje miminka?

    Datum: 15.04.2013 20:47
     

    Ahoj ženušky, vím, že to sem moc nepatří, ale napadlo mě, že i spousta z Vás by stejně jako já mohla využít ,,malého,, přivýdělku při mateřské či při práci. Jak malý bude záleží pouze na Vás a na tom kolik času jste ochotní se práci věnovat. Prosím jen pro seriózní lidi. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email, ráda Vám vše povím a ráda Vám v začátku se vším pomůžu! Nemáte co ztratit můžete jen získat!!! Tak proč to nezkusit? Žádné vstupní poplatky ani jiné náklady.

     
  • Autor: alkra
    Status: nováček

    Re: čím mažete svoje miminka?

    Datum: 14.10.2014 12:43
     

    Ahoj, já používám Bochko tělové mléko a jsem maximálně spokojená, ta konzistence mléka mi vyhovuje mnohem víc než olej.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.