čtvrtek 28. března, 22:15 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Čím krmíte psa?

Datum: 02.11.2007 18:40
 

Je tady mezi vámi několik odbornic, tak mě zajímá váš názor.

Krmíte třeba jen granulemi? Bez toho, aby pes někdy dostal maso?

A pokud maso ano, tak syrové nebo raději vařené?

 

Rádce ohledně krmiv:

[www.psikrmivoradce.cz]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (04.02.2015 08:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 16
  • Autor: beraniste
    Status: začátečník

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 09:49
     

    Nj, stejnej problém jako předtím. Ani zde není uvedené zastoupení živočišných, ani rostlinných bílkovin...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím krmíte psa?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 09:57
     

    Já jsem slyšela, že pokud není ve složení uvedené maso na prvním místě a není tam psáno přímo "maso", je ve žrádle jen okrajově a je nahrazováno náhražkami. Myslím si, že pokud nemá pes problém s trávením, je dobrý aspoň čas od času podstrojit pejsanovi maso. Ale znám spoustu pejsků, že po mase mají průjem a zažívací potíže. Naší ovčandě trvalo dlouho, než mohla začít konzumovat maso a i teď může jen maso, vnitřnosti jí dobře nedělají.

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 09:58
     

    Drahus...barfuješ, nebo má jen maso

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 10:02
     


    beraniste napsal(a):

    Nj, stejnej problém jako předtím. Ani zde není uvedené zastoupení živočišných, ani rostlinných bílkovin...


    njn stejně si budeš mlít to samý pořád dokola tak toho necháme .

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 10:03
     

    Drahuš kolik už je dobrouškovi?

    Já mám teď psa zase pokousaného-pro změnu sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 11:46
     


    HelaB napsal(a):

    Drahus...barfuješ, nebo má jen maso

    Samotné maso, jen pod zub, jinak barfuju

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 11:49
     


    Denny napsal(a):

    Drahuš kolik už je dobrouškovi?

    Já mám teď psa zase pokousaného-pro změnu sad smiley

    Dobrouškovi 10,5 a ovčandě 9,5 roků. Já vím, řeknete si, že mají leta, ale my už máme děcka z domu a pejsani jsou po těch letech naše děti a mám dojem, že "to" nerozdejchám, až "to" přijde sad smiley

    Je Denny hodně pokousanej? eye popping smiley sad smiley

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 12:02
     

    Drahuš, já zase žádné děti nemám, takže vím o čem mluvíš love smiley winking smiley

    A o rocźjdechávání raději na to nemyslet sad smiley ..já v sobotu když nás napadl NO brečela jak želva, když jsem viděla, jak se pejskovi valí z pusy krev...měla jsem jí všude, na rukách, triku kalhotách, v tu chvíli mi bylo úplně jedno, jestli jsem pokousaná i já (nejsem mám jen drápance a modřiny...

    Tak ti okopčím co jsem psala kámoškám v sobotu po tom zážitku (přece jen moje vižla má 24kg a NO téměř o 20 víc)thumbs up

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 12:06
     

    tady:

     

    Do pííííí..................mám zas pokousanýho Bukiho...šli jsme kolem zahrady na vodítku a magůrek spravoval plot a vyběhl na nás NO stala se ze mě Xena zachraňovala jsem psa....má tržnou ránu v puse 4cm která dost krvácí, takže zase antibiotika, něco proti bolesti na srážlivost krve..a jestli se to nezlepší tak zítra celková narkóza a šití.

    Já mám ruku plnou modřin, drápanců, bohudík kousanec žádný, ale pořádný trauma thumbs up magorovi majiteli než to došlo co se děje tak čuměl na nás snad minutu (to je v tomto případě docela dlouhá doba angry smiley.

    Prý mi vše zaplatí...tak jsem tam tď byla a prý je pojištěný tak mi to dá až mu příjde pojistka. No tomu bych ráda věřila eye rolling smiley thumbs up

    Žádná omluva, nic angry smileyjsem ještě na nervy, tak se nezlobte, prala jsem se s vlčákem, málem jsem mu strčila prsty do očí.

     

    Takže bohudík narkóza a šití v neděli nebyla potřeba, je to mlaďas hojí se dobře, zítra jdeme na kontrolu. Mám ho pojištěného, takže to uplatním ze své pojistky, bůh ví jestli bych to od nich někdy viděla sad smiley

    Navíc jedem za týden do chorvatska,ale vetka se tvářila že by to mělo být o.k..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.08.2011 13:14
     

    No, to je hodně nepříjemný. sad smiley

    Jsem moc ráda, že chodíme (teď samo ne, protože jsme v rekonvalescenci a je vedro) ve smečce, jak dávám fotky do galerie. Naše NO se taky ráda rve, ale protože si to nepřeju, nedovolí si to, i když by ráda, ale smečku hlídá, jako oko v hlavě. Je tam alfa fena, takže v pohodě a ostatní feny ve smečce se nemusí bát, že by je někdo "cizí" napadl. To samé je Aron. On je v dobrmaní výšce na maximu, zakže vysoký a vyrovnaný, takže aniž se kdy musel rvát, je ve smečce prozatím alfa samec a taky donedávna všechny bránil a dělal ve smečce pořádek. nevím jak, ale když se náhodou strhla nějaká mela, jen si mezi psy stoupnul a v ten moment sklopili hlavy a šli od sebe. Asi to tak ve smečce funguje. Co jim avizoval, to nevím, ale fungovalo to vždy. Teď už asi chodit nebude, nevím, jestli by takovou procházku zvládl eye rolling smiley

     
  • Autor: beraniste
    Status: začátečník

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 02.08.2013 00:17
     

    Já krmím občas masem s rýží plus ovoce a zelenina, ale pokud jde do tuhého a opravdu není času nazbyt, tak volím nějaké superprémiové krmivo. Ale ono, které jsou skutečně superprémiové, že? Když si to v tomhle kocourkově může každý výrobce označovat jak chce. Ne, .... nebudu se rozčilovat. coffe smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 02.08.2013 07:18
     

    Protože se za dva roky hodně změnilo a Aronek přešel duhový most, začala jsem mlaďocha krmit holistickým (jednodruhovým) bio krmivem ze Švédska, Magnusonem. Mladý je alergik na kuřecí, takže musíme být velmi opatrní, co mu dáme. eye rolling smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 02.08.2013 07:33
     

    My krmíme Artemisem, ted jsem koupila na zkoušku Marp (ale pro moje psy jsou to dost velký granule, tak je budou mít jen sem tam zobnout), a ted budu přecházet na Artemis pro štěnátka, protože bude Jennynka maminou thumbs down

    Mám ještě Platinum, taky to dobře baští, dostávájí to i třeba jako odměnu, a nebo po ránu, hlavně Amís, ale během dne dostávají psí sušené pochoutky, občas frolíka, někdy dostanou syrové maso - kuřecí, vařené z polívky hovězí, líznout jogurtu, nebo i "vylízat talíř" grinning smiley ale to vyjímečně

    můžem si to dovolit, nejsou pažraví a nejsou zkrmení winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 04.08.2013 13:23
     



    beraniste napsal(a):

    Jediný odkaz, který jsem uvedl jsem smazal. Reklama, jak se to vezme. Já granule neprodávám, proto si můžu psát, kde chci co chci. Pravda je taková, že jsem již něco vyzkoušel a pes neudržel nic jiného než Proplan a Kennels. Teď koukám, že skutečně na těch stránkách je na prvním místě kukuřice, ale není tam uvedeno kolik jí tam je. Mě to přijde, že na těch stránkách jsou texty o složení jen tak halabala fláklý, jelikož když se já kouknu na pytel, tak je tam výhradně maso.


    Fakt? winking smiley

    Uživatelský profil : beraniste
    Email: Skryt Příspěvků: 17 Datum registrace: 06.08.2011 00:27 [WWW]: [www.caskrmeni.cz]
    smoking smiley smoking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 04.08.2013 16:00
     

    Míšo, to je marný confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.