pátek 26. dubna, 00:21 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: moniiik
Status: začátečník

Cigarety

Datum: 19.03.2013 18:09
 

Pomozte..jak se nejlepe zbavit koureni...kourim uz 4 roky a ted jsem si nasla pritele ktery nekouri..a tak jsem si rekla ze bych prestala ze mam aspon duvod ted...naky navrhy?? ten naplastem a tak moc neverim confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 19:34
     



    Evca napsal(a):

    Tak kecá,je hubenej jak ludra nono smiley

    ... grinning smiley Evča kecá, hubenej jsem byl naposled ve 20-ti letech. Nyní 180 cm a 90 kg.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cigarety

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 19:56
     

    ... už i hulej smoking smiley - pak se nemaj podělat winking smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 21:04
     

    Tak mě, Taku, napadá, co u tebe znamená hubenej? Kolik jsi v těch 20ti letech vážil?

     
  • Autor: klarin
    Status: začátečník

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 21:09
     

    Já jsem šla na biorezonanci a to mě pomohlo zaručeně thumbs down kouřila jsem klidně krabičku denně a ted už na cigára ani nepomyslím nono smiley dala jsem za to sice 1100,- ale myslím že to za to stálo...a místo cigeret si teď koupím raději pěknou halenku spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 21:42
     

    Nejde mě to otevřít .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 22:22
     



    Frantisek napsal(a):

    Nejde mě to otevřít .

    klikni na odkaz pravým, potom otevřít v novém panelu, otevřít pomocí (windows media player)

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 21.03.2013 22:25
     



    slunino napsal(a):

    Tak mě, Taku, napadá, co u tebe znamená hubenej? Kolik jsi v těch 20ti letech vážil?

    cca 75 kg mls smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 11:11
     

    Jo musel jsem si to přetáhnout , no tohle Filípek nesmí vidět, vlastně nemůže, nekouřím. grinning smiley

    Souhlasím s takem , do roku 1975 jsem měl 77 kilo, ted o čtyřicet více angry smiley angry smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 21:08
     

    Taku, i tak se těch pár kil podle tebe navíc pěkně rozloží ve tvé výšce. Hubenej si nebyl, to jsi byl krásně štíhlí winking smiley 

    Františku, video je skvělé. Jde vidět, jak málo stačí k závislosti. A co to pak s tvorem dělá.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 22:05
     



    slunino napsal(a):

    Taku, i tak se těch pár kil podle tebe navíc pěkně rozloží ve tvé výšce. Hubenej si nebyl, to jsi byl krásně štíhlí winking smiley 

    Františku, video je skvělé. Jde vidět, jak málo stačí k závislosti. A co to pak s tvorem dělá.

    ... nerozloží, ale uloží a na břiše. Vidím v tom obrovskou nespravedlnost přírody winking smiley . Holka když přibere, tak nejdřív na prsou thumbs down a chlap na břiše confused smiley. Tím neříkám, že bych chtěl mít větší prsa. Jsem spokojenej s tím co mám. Jak se říká-co mi narostlo to nosim. smiling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 22:06
     



    tak63 napsal(a):



    slunino napsal(a):

    Taku, i tak se těch pár kil podle tebe navíc pěkně rozloží ve tvé výšce. Hubenej si nebyl, to jsi byl krásně štíhlí winking smiley 

    Františku, video je skvělé. Jde vidět, jak málo stačí k závislosti. A co to pak s tvorem dělá.

    ... . Jak se říká-co mi narostlo to nosim. smiling smiley


    Já taky angry smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 22:27
     



    Evca napsal(a):



    tak63 napsal(a):



    slunino napsal(a):

    Taku, i tak se těch pár kil podle tebe navíc pěkně rozloží ve tvé výšce. Hubenej si nebyl, to jsi byl krásně štíhlí winking smiley 

    Františku, video je skvělé. Jde vidět, jak málo stačí k závislosti. A co to pak s tvorem dělá.

    ... . Jak se říká-co mi narostlo to nosim. smiling smiley


    Já taky angry smiley

    ... hele Evčo, se nemrač, bo lepší větší břicho, nebo velký prsa thumbs down než malej hrb - a vše špatné se v dobré obrátilo winking smiley .

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 23:09
     



    tak63 napsal(a):



    slunino napsal(a):

    Taku, i tak se těch pár kil podle tebe navíc pěkně rozloží ve tvé výšce. Hubenej si nebyl, to jsi byl krásně štíhlí winking smiley 

    Františku, video je skvělé. Jde vidět, jak málo stačí k závislosti. A co to pak s tvorem dělá.

    ... nerozloží, ale uloží a na břiše. Vidím v tom obrovskou nespravedlnost přírody winking smiley . Holka když přibere, tak nejdřív na prsou thumbs down a chlap na břiše confused smiley. Tím neříkám, že bych chtěl mít větší prsa. Jsem spokojenej s tím co mám. Jak se říká-co mi narostlo to nosim. smiling smiley

    Taku, asi jsem chlap. Mám to sádlo uleženo na břiše. A navíc mi sjelo na boky a stehna eye rolling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 23:41
     



    slunino napsal(a):



    Taku, asi jsem chlap. Mám to sádlo uleženo na břiše. A navíc mi sjelo na boky a stehna eye rolling smiley

    ... jo to je v pohodě a nic si z toho nedělej. Tomu se říká "držátka". V překladu to znamená - aspoň je za co chytit grinning smiley thumbs down .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cigarety

    Datum: 22.03.2013 23:44
     

    ... se tu máme bavit jak přestat kouřit a my jsme zase tam jako vždycky winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.