čtvrtek 25. dubna, 16:50 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Cibuloviny

Datum: 16.01.2007 18:21
 
Koupila jsem si ve výprodeji v baumaxu cibuloviny - jarní i podzimní. Co mám dělat s těmi, které měly být na podzim už v zemi? Některé z nich jsou už napučené. Mám je zasadit třeba do nějakého truhlíku nebo mísy a dát do chodby? Bude jim stačit kratší doba na to, aby se uhnízdily a na jaře vykvetly?  Minulý rok jsem tak už měla ve velké míse sesazené hyacinty, fotka tu také někde je.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 15.05.2023 15:25
     

    Kiko, kráááásné tulipánoviště mls smiley thumbs down .

    Aleno, s narcisem .... nooo, s věkem jsme trochu šetřílci, asi ... byla jsem předminulý týden ... urvala jsem se ze řetězu ... v mém oblíbeném zahradnictví ... psala jsem, moc jsem nekoukala kolkolem, šla za určitým cílem, na papírku napsané ... synovi jsem koupila k narozkám mj. tymián, měli v přemíře květníků (náhodou se při pikýrování zadařilo) dvě barvy žlutý a zelený sezaný, jen 2 sadbovače ... nebudu za hvězdu, nepamatuji si, který byl který, já vzala jen jeden ... mrzí mne to, líbil by se mi taky místo na něj je ... jenže, snad ne šetřílek tak úplně, vzrostlé, opravdu životaschopné rostliny za pade, není předraženo ... ale, potřebovala jsem nakupovat ještě další a jela HMD a nějak se rukám moc nechce, o zádech raději mlčím.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cibuloviny

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 15.05.2023 19:22
     
    p1020797.jpg
    Další fotografie:

    Kiko, nádhera. love smiley

    Jedno růžovo bílé opojení. flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 15.05.2023 20:24
     
    received_818379925799739.jpeg

    Regi,už ti vykvetly ty lidlácký bílý, s červeným žíháním? Budou to asi tyto..Mají zatím krásnou perleťovou barvu.

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 15.05.2023 20:34
     

    Gabco, vykvetly. Někde jsem je dokonce dávala.Jsou hezký, jak tvarově, tak i zajímavě vyblitou barvou Mám u nich v pozadí černý bez, výpěstek od Kiky. Vypadají s tím tmavým pozadím moc dobře.

    Pozdně kvetoucí tulipány bývají zajímavé tvarově i barevně velice často.Tady je začnou přetloukat rhododendrony. Na jaro bych potřebovala dvojitou zahradu. Pak už vy stačila poloviční.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 16.05.2023 06:13
     
    img_20230512_133846.jpg
    Další fotografie:

    Třapaté tulipány jsou v háji

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 16.05.2023 07:13
     

    Manco, tohle někdy dělávají. Většinou je nechám, tak padesát na padesát se samy opraví a pokud ne, jdou ven.Cibule nejsou zas až tak drahé, pokud Lidl funguje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 16.05.2023 08:04
     

    krásná kombinace love smiley

    gabca napsal(a):

    Kiko, nádhera. love smiley

    Jedno růžovo bílé opojení. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 16.05.2023 08:05
     

    s těmi kapkami po dešti je to úchvatné winking smiley thumbs down

    gabca napsal(a):

    Regi,už ti vykvetly ty lidlácký bílý, s červeným žíháním? Budou to asi tyto..Mají zatím krásnou perleťovou barvu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 16.05.2023 08:06
     


    je to nějaká houbová choroba bohužel... ale taky mám zkušenost, že se někdy dají dohromady. Dávám jim obvykle ještě další rok šanci, občas proleju půdu něčím proti tomu, co mi poradí v zahradnictví. Ideální byl Rovral, ale ten už je zakázaný.

    Manca napsal(a):

    Třapaté tulipány jsou v háji

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.08.2023 15:18
     
    372138928_177357638641368_7140550025068849600_n.png

    Tak děvčata, je to tady. grinning smiley

    Dneska jsem nahlížela do letáku, co jsem si vzala v Lidlu a říkala jsem si, to je tedy vyflákaná nabídka cibulovin.

    A ejhle, v on line letáku je to o něčem jiným. eye popping smiley No, taky dobře, aspoň tam nebude taková mela. grinning smiley

    Takže posílám foto z online letáku. Tahle stránka je v tištěným letáku úplně vynechaná. spinning smiley sticking its tongue out

    Akční leták OD PONDĚLÍ 4. 9. - 10. 9. 2023 - Strana 20 - Lidl leták

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.08.2023 15:54
     

    Gabčo, thumbs down grinning smiley . Jsi rychlejší, stále to hlídám..... grinning smiley Ceny mi ale připadají stejné jako dříve. Nic nepotřebuju, ale asi neodolám, musím prohlídnout narcisy, zda nemám mouchu.....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.08.2023 15:59
     

    Tak já určitě koupím mix narcisů, zda budou. Už vím, kam je vsadím. grinning smiley

    Někde bych potřebovala vyrýt staré cibule narcisů a tulipánů, mají virózu, jsou zakrnělé,ale nikdy se k tomu nedostanu. Na jaře pak naříkám, kdybys nebyla líná.... grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.08.2023 20:42
     

    Taky se tam podívám a ano,v letáku nic není.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.08.2023 23:00
     

    Chtela jsem to sem dat hned rano, ale nechtela jsem byt trapna a cekala, kdo se ozve grinning smiley Gabco opravdu s tim papirovym letakem? grinning smiley Jak je to mozne?? grinning smiley grinning smiley No tak kez by tam bylo min lidi... samozrejme se tez chystam a naopak - ceny jsou u nekterych artiklu nizsi, nez loni - ulozila jsem si lonsky letak totiz smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 01.09.2023 08:49
     

    To zase budou duševní boje. eye rolling smiley Ale co si pamatuju, bude záležet na počtu kusů v balení, tak třeba ty premiové se jeví levnější.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.