pátek 19. dubna, 10:08 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Chýba mi nápad!

Datum: 14.10.2009 10:10
 

Konečne som sa dokopala k tomu,aby som si vybavila založenie chovnej stanice...lenže..ouha! Chcú tam po mně niekolko návrhov na názov . A já mám totálný útlum,temno. Mám len jeden návrh ,ďalej ma napadajú je samé blbosti. Podla zákona schválnosti,ak ïm to napíšem do návrhu,tak iste vyberú ten najstupídnejší návrh.

Tak nenapadá vás niečo? jedná sa o havanských psíkoch,takže aj akékolvek asociacie na Kubu sú vítané.winking smiley

tak vás (kreatívci) prosím please smiley please smiley please smiley o nejaký inšpiratívní,výstižný a krásný nápad. Taký,že keď ho budúci chovatel začuje,hneď zatúži po šteniatku z tejto chovnej stanice grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 10:12
     

    Anníí co třeba Fidelova chovná stanicegrinning smiley grinning smiley tam je asociace ne Kubu jasnáwinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chýba mi nápad!

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 10:23
     

    HAF-ANNA grinning smiley grinning smiley grinning smiley to mě napadla blbá asociace spojení tvého jména i havaňáka. Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 10:26
     

    To se mi líbí Věrko grinning smiley thumbs down

     
  • Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 10:38
     

    Věrko, to se ti povedlo. grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down Supr nápad! Mne by to nenapadlo ani za sto let. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 10:49
     

    Já to myslela spíš jako nepříliš podařený vtip a okamžitý nápad, ne jako seriozní návrh.stydlin smiley Ale na druhý pohled už to vypadá použitelněji. Věra

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 10:50
     

    Věrko,to je super nápadthumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 11:13
     

    Věrko,to vážne nie je zlé! thumbs down Musím sa pozrieť na zoznam,či to už nááhodou nie je zaregistrované.

    To však neznamená,že by ste mali skončiť s ďalšími návrhmi,Má ich byť celkove šesť!

     
  • Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 11:55
     

    Na Věru nemáme, je to přesné evokuje to Kubu i majitelku super. Po tomhle je všechno čajík.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 12:31
     

    habanero perrillo

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 12:33
     

    Jájinko,mne sa to tiež páči,ale ešte MUSÍM napísať ďalšie 4 návrhy. Proste MUSÍM. Inak mi tu prihlášku nevezmú.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 12:35
     

    A jak to musí (nebo smí) být dlouhé? Jen heslovité nebo i delší nebo víceslovné? Věra

     
  • Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 12:44
     

    Anny tak dej něco co už někdo má winking smileyaby prošlo to Věřino

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 12:57
     

    má to byť maximálne 40 znakov a bude sa to vždy uvádzať za menom psa. Napr. Alík z Divokých Vajec. Z Divokých vajec je názov chovnej stanice, mimochodom,už ju niekdo má zaregistrovanú.

     
  • Status: expert

    Re: Chýba mi nápad!

    Datum: 14.10.2009 13:00
     

    Jojo moje maminka měla chovnou stanici šeltií Z černé lišky, už je to dávno....

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.