středa 24. dubna, 11:32 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: katka33
Status: nováček

Chrápání

Datum: 14.02.2011 11:00
 

Zdravím, má někdo vyzkoušený recept na to, jak zatočit s chrápáním.......

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 17:56
     
    Evca napsal(a):

    Mám,chlapovi to tak smrdělo,že se málem zadávil grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Aha!! Tak takhle to funguje. A tak to jo, to já asi seženu. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (14.02.2011 17:56)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chrápání

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 18:05
     

    Naštěstí se v noci neslyším, ale když ráno objevím že jsem v ložnici "singl", je mi jasné, že jsem hlasitě ofddechoval grinning smiley grinning smiley

     

    P.S. já fakt nechrápu nono smiley , ale moje polovička s oblibou říká že strašně funím; jo a taky občas mívám, nevím proč, na levým boku modřiny eye rolling smiley

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 19:39
     

    Já měla taky skoro 4 roky chlapa,kterej chrápal,ale šíííííleně thumbs up a nic nepomáhalo.......dneska nechápu,jak jsem to mohla tak dlouho vydržet eye rolling smiley nono smiley

    Teď mám chlapa,který nechrápe a tvrdí,že občas chrupu já,hlavně když jsem po noční

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 20:00
     


    Mona napsal(a):
    Evca napsal(a):

    Mám,chlapovi to tak smrdělo,že se málem zadávil grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Aha!! Tak takhle to funguje. A tak to jo, to já asi seženu. grinning smiley

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Moni nono smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 20:00
     


    Ivka napsal(a):

    Já měla taky skoro 4 roky chlapa,kterej chrápal,ale šíííííleně thumbs up a nic nepomáhalo.......dneska nechápu,jak jsem to mohla tak dlouho vydržet eye rolling smiley nono smiley

    Teď mám chlapa,který nechrápe a tvrdí,že občas chrupu já,hlavně když jsem po noční

    Ivko, on je vůbec nějakej dokonalej!! Je to vůbec chlap??? Ten je tak skvělej, že to snad musí bejt ženská! winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 20:06
     

    Tak úplně dokonalej není,to by fakt musela bejt ženská grinning smiley ,ale po srovnání s těma,co byli před ním ho musím chválit thumbs down love smiley a už bych neměnila thumbs down

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 22:08
     

    Nejlepší řešení vidím v oddělených ložnicích. U nás to nejde. Nachlazeného Vícepůlku ještě mohu trochu usměrnit - požduchem, ale horší je to s nachlazenou malou. To jsem ráda, že spí. Nepřevracím, nešahám a modlím se, ať při tom kraválu usnu confused smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 22:20
     

    Sluni,to by mě asi šlehloeye popping smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Chrápání

    Datum: 14.02.2011 22:39
     

    Evčo, budit malou nesmím. Byla by protivná jak osten na pérdeli. To, že je protivný Vícepůlka, se dá nějak přežít. Přinejhorším mu uvařím něco dobrého k snědku a bude zase v normě. S malou to tak nejde. Je to holt ženská, i když malá.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 15.02.2011 07:03
     

    Bráška byl kvůli chrápání na nějakém malém zákroku vzadu v krku (kolem 30 let), podrobnosti nevím, ale zabralo to. thumbs down

    Ono nespavost partnera se dá vyřešit oddělenným spaním, ale hlavní problém je, že při tom chrápnutí dotyčný nedýchá a tím mu chybí kyslík a budí se unavený. thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 15.02.2011 09:06
     

    Mě před pár lety ORL dr. ten zákrok zatím nedoporučil prý to ještě moc neumějí a někdy prrý zaskakovalo dotyčnému jídlo. To znám je to nepříjemné i já občas smrkám rýži (nemám nosní mandli). Ale asi tam tzase zajdu se pozeptat jestli se operace už daří líp :-)

     
  • Autor: Kamiila
    Status: nováček

    Re: Chrápání

    Datum: 04.05.2012 12:42
     

    Proti chrápání je bezvadný sprej Pssst! Chrápání buď úplně zastaví nebo výrazně omezí na takovou míru, že se u něj dá spát. Moc doporučuju.

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 05.05.2012 13:25
     

    Tak o chrápání bych mohla psát romány winking smiley ..můj muž vůbec nechrápal,ani když byl unavenej nebo podobně..až začal před 7 lety,ale tak strašně,že přestal dejchat...ono je totiž víc druhů chrápání,to co má on /že přestává dejchat/ se jmenuje APNOE,zkraje jsem na něj lehce položila ruku na hruď a klepala jsem s ním,aby mu naskočil dech.,ráno když jsem mu to říkala,nevěděl vůbec o tom ale byl strašně unavený a to mně ještě řekl,jak že má být vyspalej,když s ním celou noc třesu !! Tak jsem ho donutila k doktorovi,to jsem ještě chodila do práce /já byla taky furt nevyspalá a syn spal na druhým konci baráku a taky ho to budilo/..doktor ho hned poslal do Hradce,kde spal asi 3 noce pod přístrojema a tam mu zjistili to apnoe..jeden jeho kolega tam byl taky ale tomu zjistili jiný druh chrápání /nebo příčinu/..tak jsem tam musela jet taky a domlouvali mně,že mu hrozí infarkt nebo mrtvice,že má to apnoe nejsilnější typ..že to musím vydržet a že dostane dost drahý přístroj,s který bude spát do smrti !! Sama jsem se nemohla dočkat,až ho dostane,poměrně brzy ho dostal /nedoplácel ani korunu/...ale po 2 nocích jsem myslela,že osobně zavolám tomu docentovi a pošlu ho kamsi /jak jsem byla na dně/ protože je to pro mě stejně hrozný..dělá to hroznej rámus,asi jako vysavač a často mění frekvenci..jako třeba chvíli jen sýpá,pak přidá na síle až píská...no nedá se nic dělat,odstěhovala jsem se z ložnice ale je to stejně všude slyšet,zvlášť v noci..ještě,že už nechodím do práce...vypadá v tom dost asexuálně,jako pilot Čkalov,má na obličeji takovou masku s hadicema,který vedou k přístroji,pro něj je to dobrý,má pásy přes uši,vůbec nic neslyší..kolikrát mně nebylo dobře a byla jsem vzhůru nebo jsem chodila se psem ven,vůbec nic neví...asi kdybych volala o pomoc,taky by neslyšel...aspoň ho už nebolí denně hlava..a spí s ním i když si vyjímečně schrupne odpolko,bez něj ani ránu

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 05.05.2012 14:32
     

    Lído eye popping smiley Kolik let má manžel a s prominutím kolik váží kil?

    Manžel taky chrápe. My máme to spaní takové rozdílné, že spíme v oddělených ložnicích snad od našich 35 let. Manželství to spíš utužilo spinning smiley sticking its tongue out On si dlouho do noci čte, pak zaklapne knížku a ihned usne. Já jsem dostávala na usnutí náskok, který jsem nikdy nevyužila, protože jsem se převalovala a vadila mě rozsvícená lampička. V noci se po 2 hodinách budím a chodím po domě, jím a piju a tím jsem zase rušila manžela. Od té doby, co jsme oddělení, si děláme to, co chceme a je nám fajn oběma love smiley Letos jedeme spolu na dovolenou, tak to snad přežijeme.

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 05.05.2012 17:24
     

    Manželovi je nebo bude v létě 62 a váží myslím 106..před 15 přestal kouřit a to nabral a nemůže dát dolů...je zajímavý,jak jezdí s ním ten kolega do Hradce,tak ten je švihák,černovlasej,s knírem,má maďarský předky a taky tak vypadá a tomu doporučují pořád hubnout /má ale jiný druh chrápání/ a mýmu mužovi sice taky říkají,že by měl zhubnout,ale taky říkají,že mu to od toho apnoe nepomůže

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.