čtvrtek 28. března, 17:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Chrápání

Datum: 28.12.2008 16:15
 

Jak to řešíte? A chrápe váš partner, vy nebo oba?

Jsem objevila na netu kapky Asonor. Znáte někdo? Jaké máte zkušenosti? Ohlasy na netu jsou kladné....ale raději bych někoho s osobními poznatky.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 16:18
     

    U nás díkybohu nikdo... o těchto kapkách jsem vůbec neslyšela. Spíš o jakémsi zákroku na přepážce, který to může zlikvidovat. Ale osobní zkušenost u někoho v okolí nemám sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chrápání

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 16:22
     

    Anavi...jo...o tom zákroku jsem také četla. Je to vlastně taková laserová plastika. Ovšem za 11 000Kč. eye rolling smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 16:33
     

    My jsme se trhli, každý máme svůj pokoj a mezi námi jsou dvoje dveře a jedna chodba. grinning smiley A můžeme chrápat pěkně obaspinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 16:36
     

    Andoro...já se pr ávě občas už taky ,,trhám´´...ale beru to jako krajní řešení. Přece jen... winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 16:40
     

    My jsme se trhli, když odešel syn. Taťka zabral jeho pokoj a je klídek. Každej máme svůj počítač, televizi atd. Aspoň se nedohadujeme . A navíc, můj muž chodí spát, když já už zase vstávám, takže to bylo taky dost blbý.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 17:01
     

    Chrápeme občas oba no tak si nemáme co vyčítat

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 17:48
     

    My chrapeme jen kdyz mame rymu grinning smiley grinning smiley a taky oba winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 18:43
     

    My se trhli když odešli kluci z domova já přiznávám, že chrápu, manžel tvrdí že chrápe jen nastydlý grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chrápání

    Datum: 28.12.2008 18:44
     

    My jsme se taky trhli,v jedný místnosti jsem spolu nebyli (teda jako v noci)snad 10 let,protože to,co vyluzuje manžel ze spaní se nedá popsatangry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 29.12.2008 09:38
     

    Takže ty kapky jste žádná nevyzkoušela?

    Já taky chrápu, když mám rýmu (to asi každý, že). Ale PN chrápe denně a to ve všech polohách, kromě pravého boku. grinning smiley Jenže na něm celou noc nevydrží samozřejmě. No a já za á blbě usínám a za bé mám lehké spaní. Takže mám tak nějak smůlu. eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chrápání

    Datum: 29.12.2008 09:52
     

    Moni,já jem zkoušela nějaký kapky před asi 10 lety,účel to celkem splnilo,nechrápal,ale proto,že jsem mu ty kapky nakapala na polštář a jemu to tak smrdělo,že celou noc neusnuleye rolling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 29.12.2008 10:21
     

    Evco...jo...přesně to mi vyprávěla švagrová. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chrápání

    Datum: 29.12.2008 10:42
     

    Holky, se z vás pominu grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Mám celý roky pocit, že neznám nikoho, kdo by chrápal, ale bude to možná tím, že spím tak tvrdě, že bych to prostě neslyšela smiling smiley. Viz moje příhoda o tom, jak se manžel chtěl vyspat, když byl malej hodně malej a v noci řval winking smiley, takže se odstěhoval dolů a pak celou noc kmital budit mě, jako kojicí matku, která chrněla vedle postýlky, a přitom malýho NESLYŠELA!!!!! eye rolling smiley angry smiley (já byla prostě tak unavená, že jsem ho v noci nakrmila a ihned padla za vlast a to mrně si myslelo, že mě zase jako za hodinu a půl vzbudí znovu, ani prd nono smiley )

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chrápání

    Datum: 29.12.2008 10:46
     

    Půjčím ti mýho chlapa a ručím ti za to,že neusnešsmoking smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.