pátek 29. března, 11:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Choroby a škůdci na rostlinách

Datum: 07.01.2007 18:46
 

Tak mě napadlo, že by bylo dobrý, mít po ruce odkazy na stránky,kde najdeme informace,co si počít s nemocnými kytičkami.

 

[www.zahradkarskepotrebypavlik.cz]

[www.lovela.cz]

[www.agromanual.cz]

[dendro.mojzisek.cz]

[eagri.cz]

[eagri.cz]

svaz-skolkaru.cz 

eagri.cz

[www.skudci.com

motyli.kolas.cz

Další chytrůstky přidávejte.grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 7 krát. Naposledy upravil LadaB (08.06.2022 11:03)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 21
  • Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 01.07.2021 23:05
     

    To by se jeden fakt pos.... angry smiley Už snad není kytka, co by ji něco nebo nějaká havěť nedevastovalo. Nechci ani zakřiknout. Begonie zatím drží.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 01.07.2021 23:30
     

    Regino, hosty se silnými listy - zatím nezničitelné i pro slimejši grinning smiley a květy mají taky...sice tak dlouho nevydrží, ale jsou winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 02.07.2021 07:47
     

    smiling smiley Aleno, zatím. Nerada bych se dožila, jak je budu zničené, obří, dolovat z květináčů ve vjezdu.Ona snad kdysi ta rostlinoochrana, když se sem nesmělo skoro nic vozit, měla něco do sebe. Po světě je teď roztahaný absolutně všechno. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 11.07.2021 08:39
     
    204253281_1244207406028711_3324014506633115899_n.jpg

    ploštice, mrchy mě ničí fuchsie,... pomůže Careo, které nemám sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 11.07.2021 08:53
     

    Kordul, je to špatně vidět, ale nejsou to spíš puklice? confused smiley jinak mně Careo nepomohlo na šefleře ani omylem thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 11.07.2021 09:12
     



    cancourek napsal(a):

    Kordul, je to špatně vidět, ale nejsou to spíš puklice? confused smiley jinak mně Careo nepomohlo na šefleře ani omylem thumbs up

    ......ne ploštice, žerou v noci, říkala Jarmila, mají jen nedno stadium, musím ostříhat

     
  • Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 05.09.2021 22:51
     
    brouk.jpg

    Nevíte někdo co je to za potvoru? Mám toho plný rhododendrony.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (05.09.2021 23:07)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 06.09.2021 08:08
     

    Regino, tady tu potvoru máš [www.skudci.com] - sítinovka pěnišníková

     
  • Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 06.09.2021 08:28
     

    Eli, děkuju. Náhodou jsem n a to narazila v jednom čísle Naše krásná zahrada. Přečet to i dědek. Takže začal pátrat po tomhle hmyzu. Nechala jsem mu volné pole působnosti. Přišel s nesmyslem, už snad fakt blbne, že to co píšou je blbost, že ta potvora vypadá úplně jinak než to tam píšou. Že je průhledná. Já neměla moc času něco nahledávat, měla jsem v práci audit a byl konec měsíce. Takže je jasno a zase jsem měla pravdu. Po těhle zkušenostech mám pocit, že kdybych si vybírala s těmihle zkušenostmi partnera, asi bych se přeonačila a vybrala ženskou. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 06.09.2021 09:11
     

    A proč si myslíš, že Jitka Smutná žije na starý kolena (ona asi zas tak stará není) s ženskou - potřebu plodit děti či jiných hrátek nemá .................. asi .... [www.novinky.cz]

    jenže, já to mám trochu jinak, co už je jednou delší dobu doma, to se nevyhazuje ani neprodává, chlap mne někdy se.e neskutečně, ale ... jaksi si neumím představit život bez něj .... asi jsem divná

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (06.09.2021 09:17)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 06.09.2021 09:40
     



    babkaela napsal(a):

    A proč si myslíš, že Jitka Smutná žije na starý kolena (ona asi zas tak stará není) s ženskou - potřebu plodit děti či jiných hrátek nemá .................. asi .... [www.novinky.cz]

    jenže, já to mám trochu jinak, co už je jednou delší dobu doma, to se nevyhazuje ani neprodává, chlap mne někdy se.e neskutečně, ale ... jaksi si neumím představit život bez něj .... asi jsem divná

    ......Elenko, já si nedovedu představit mít doma jiného chlapa.To raději sama , pěkně v klídku.

    Smutná žije s ženskou a je ji dobře.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 06.09.2021 09:46
     

    Eli, myslím, že to má hodně lidí podobně. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 06.09.2021 11:18
     

    Smutná žije s ženskou a je ji dobře.

    Tak nějak ji docela chápu ... nechce být sama, asi nejde o lesbický vztah - ve smyslu sexu - má jen potřebu "sdílení", nebýt sama, vzájemě se o sebe postarat, být spolu (ne vedle sebe - v mnoha rodinách, kde sdílí společné "lože a stůl" chlap a žena, stejně nežijí spolu, ale vedle sebe) ... třeba i ticho vnímat spolu .... já vím, že většina z vás mi rozumí ... jdu dovařit guláš k obědu, ve 12:00 musí být na stole ... jaký si to uděláš .........................

     
  • Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 07.09.2021 08:37
     

    Eli, to není zas něco tak divnýho. Člověk tak nějak v zásadě ví, co může čekat. I když mi některý blbiny dokážou ještě vyrazit dech. Jinak musím říct, že když mi bylo hodně do ouvej, tak dědek nezklamal. Ale dost často je to na vraždu. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Choroby a škůdci na rostlinách

    Datum: 07.09.2021 08:59
     

    Eli, to "sdílení ticha" je pro mě nejvíc... love smiley Sedět spolu na terase, pít kafe, číst si časopisy a koukat do zeleně...

    Jen naše babička si myslí, že když spolu nemluvíme, je něco špatně, tak má nutkání přisednout a zaplnit to místo halasnou mluvou... a to je po mně. eye rolling smiley confused smiley Kouzlo okamžiku je mávnutím proutku pryč... thumbs up

    Jo a mimo téma diskuze nejsem... babička je takový trochu "škůdce v zahradě". winking smiley grinning smiley grinning smiley A nejen tam...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.09.2021 11:05)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.