středa 24. dubna, 17:40 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kulturní akce
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Kulturní akce
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Chodíte do kina, do divadla?

Datum: 06.03.2007 09:40
 

Pokud občas zajdete někam za kulturou, podělte se, co se vám v poslední době líbilo nebo na co se chystáte...

My plánujeme film Vratné láhve, tak uvidíme, jestli to bude stát za to.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 15
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 07:40
     
    tak snad nic nepropásnu,když počkám nějaký čas na dvd.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 07:54
     
    Teda v kině jsem nebyla snad 10 let.U nás žádné není a chodit s dětma na Rattatouil nebo jak se to píše prostě o těch krysách na to je babičkaspinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 09:06
     

    Evco, myslíš "Ratatuj", jo? winking smiley Tak na dětské filmy chodí s klukama tatínek smiling smiley, já zatím doma relaxuju a sbírám síly grinning smiley

    Naposledy byli na Autech a pak na Happy Feet. Jo a myslím na Době ledové. Ale to už je všechno staršího data.

    My chodíme do kina tipuji tak 1x do měsíce, maximálně jednou za dva měsíce. Jdem předtím na večeři nebo potom někam na kafe, já to beru jako takovou oddychovku od dětí a taky máme šanci si říct jednu rozvitou větu vcelku smiling smiley, jinak je to přerušováno komentáři: Mami, čůrat, tati, pití ... atd. znáš to grinning smiley.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 12:23
     
    My nechodíme, protože máme ty psy závisláky grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 13:06
     
    Traged: Tak je berte s sebou, beztak máte psy takzvané kapesní grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 13:10
     
    Ivčo,znám to.Taky bych někam zašla,jenže chlap když občas přijede domů,tak chce odpočívat(nedaří se),já potřebuju aby něco doma udělal(i když většinu zvládám sama)a víkend je pryč.Babička 80 km daleko,tak to jde těžkoangry smiley
     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 14:59
     

    Ahojkysmiling smiley

    mně se moc líbilo Manželské vraždění v divadle Na Jezerce, v Praze 4.flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 15:28
     
    To zní jako velmi dobrá inspiracegrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 15:35
     
    Evco, ten název mě taky zaujal grinning smiley. Ale mám na druhou stranu pocit, že tohle inscenujem doma obden, divadla mi netřeba grinning smiley grinning smiley grinning smileywinking smiley .
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 20:30
     
    co se týče divadla jsem absolutní kulturní barbar.ale do kina občas chodíme, tak snad to s námi snad nebude tak zlé.nono smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 11.01.2008 11:32
     

    Večer jdeme do kina: [www.bioillusion.com]

    Jsem zvědavá, jestli to bude velká blbost winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 11.01.2008 17:22
     

    Tak do kina nechodíme...kolem jaksi není kde a táhnout se do Prahy se mi jaksi nechce... grinning smiley

    V divadle jsem nebyla ani nepamatuju, stejný důvod...No ale myslím loni jsem byla na lední revue... winking smiley

     
  • Autor: Atevi

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 11.01.2008 23:16
     
    Ahoj my do kina chodíme celkem často, jsme takoví závisláci. Naposledy jsme byli na Vetřelec versus Predátor a větší blbost jsem snad dlouho neviděla. Byli jsme i na českém filmu Chyťte doktora, ale Štěpán je Štěpán ... Na co asi dlouho nezapomenu je právě výše zmiňovaný kreslený film Ratatouille, byla jsem nadšená, hned jsem měla chuť si jít koupit potkana, ale naštěstí byl večer a ve zverimexu měli zavřeno (přes noc mě to přešlo) winking smiley!
     
  • Autor: frog.o
    Status: začátečník

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 12.01.2008 06:48
     
    Dříve za mých mladých let jsme hodně chodili do divadla, rodiče tam občas pracovali, tak jsme tam měli přístup, bohužel rodiče už nemám tak návštěvy v divadle upadly. Nebyl jsem tam aspoň 10 let... Ale včera jsme byli i s dětma(teda děti vytáhli rodiče, asi aby to měl kdo zaplatitgrinning smiley ) na bezva kousku, Výborná kachna od Neila Simona. Skvělá komedie, tak jsem se už dlouho nenasmál!!!! A do kina už taky nechodíme, od té doby co máme DVD....
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 12.01.2008 12:28
     

    Atevi, tatínek šel konečně taky dneska s klukama na Ratatouille, Chyťte doktora jsme propásli.

    Včera jsme byli na té Svatbě na bitevním poli, k mému překvapení bylo narváno a docela to byla sranda. Ale podruhý bych to asi vidět nemusela.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kulturní akce (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.