pátek 19. dubna, 18:03 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kulturní akce
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Kulturní akce
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Chodíte do kina, do divadla?

Datum: 06.03.2007 09:40
 

Pokud občas zajdete někam za kulturou, podělte se, co se vám v poslední době líbilo nebo na co se chystáte...

My plánujeme film Vratné láhve, tak uvidíme, jestli to bude stát za to.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 15
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 10:05
     
    Podobná "díla" nechávám bez komentáře.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 10:43
     


    SPIKE napsal(a):
    Holky, udělaly jste mi radost (vlastně i kluci, Honza je tu taky, takže udělali) grinning smiley. Já jsem si myslela, že jsem podivný exot, který něco nejspíš nepochopil, když jinak VŠICHNI tohle nadšeně čtou a sledují filmy. Dívám se lecjaké ptákoviny, ale tohle mě fakt nebere. Při hovorech zasvěcených netuším "vo co go". A teď vidím, že jsem docela v normě, že je nás mnohem víc. love smiley Věra


    Jééé, to jsem ráda, že tu nejsem za exota. Věro, též nevím vo co go, nijak mi to nemrzí, nějak mi stačilo zhlédnutí ukázek v televizieye rolling smiley . A když to dávali, tak jsem zvládla cca 5 minut, než jsem přepnula grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Missi (20.11.2010 10:46)
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 10:51
     

    V divadle jsem už dlouho nebyla a chybí mi to.Dřív se od nás pořádaly zájezdy do pražských divadel a tak jsem viděla spoustu pěkných představení,ale teď si musím vystačit s čt2. Do kina jsem byla vylákána na Román pro muže a to byla taková kravina,že doteď lituju peněz a času.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil yaga (20.11.2010 21:59)
     
  • Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 18:08
     

    Do kina nechodím, protože jsem kdysi dělal promítače a filmy sledoval v pohodě, s cigárem v hubě a pivem na stole a to mi žádný megakino s megafilmy nenabídne. Do divadla jsem chodil, ale skončilo to když zemřel Radan Rusev. On mi totiž dával volňásky a to se nedalo nejít, protože on čekal po představení v divadelním klubu a kdybych nepřišel, byl by nasranej.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 21.11.2010 10:13
     


    yaga napsal(a):

    V divadle jsem už dlouho nebyla a chybí mi to.Dřív se od nás pořádaly zájezdy do pražských divadel a tak jsem viděla spoustu pěkných představení,ale teď si musím vystačit s čt2. Do kina jsem byla vylákána na Román pro muže a to byla taková kravina,že doteď lituju peněz a času.

    na Román pro muže jsem zatím slyšela doposud jen kritiku, tak se to asi moc nepovedlo. Nebo je to opravdu určené "pro muže",protože kluci z práce na tom byli a těm se to líbilo,tak nevim.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 21.11.2010 18:45
     


    Anavi napsal(a):

     

    yaga napsal(a):

    V divadle jsem už dlouho nebyla a chybí mi to.Dřív se od nás pořádaly zájezdy do pražských divadel a tak jsem viděla spoustu pěkných představení,ale teď si musím vystačit s čt2. Do kina jsem byla vylákána na Román pro muže a to byla taková kravina,že doteď lituju peněz a času.

    na Román pro muže jsem zatím slyšela doposud jen kritiku, tak se to asi moc nepovedlo. Nebo je to opravdu určené "pro muže",protože kluci z práce na tom byli a těm se to líbilo,tak nevim.


    Záleží kolik těm klukům je.Jsou-li hodně mladí je možné,že se to líbilo.Můj postarší muž byl se mnou a taky ho to nenadchlo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 21.11.2010 18:57
     

    Těm "klukům" je mezi 40 a 50 grinning smiley grinning smiley, to víš, už mám posunutou hranici "klukovství" smiling smiley. My si taky s vrstevnicema říkáme "holky" grinning smiley.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 21.11.2010 19:02
     

    No ten můj kluk je na tom věkem stejně.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 21.11.2010 21:01
     

    Já dnes po dlouhé době vyrazila za kulturou. Byli jsme na Vivaldianno tour 2010 - hudební projekt Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.11.2010 14:36
     

    Bezva snímek je,, Ženy v pokušení" ,má to šmrnc a je to vtipné.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.11.2010 16:47
     


    balanclady napsal(a):

    Bezva snímek je,, Ženy v pokušení" ,má to šmrnc a je to vtipné.


    Potvrzuju. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 02.12.2010 06:20
     

    Přidávám se, taky se mi to líbilo. Věra

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 08.02.2011 23:12
     

    V sobotu jsem byla v kině, dokonce s vlastním manželemeye popping smiley Hon na čarodějnice / jestli on nešel jen ze studijních důvodů /winking smiley je to z doby křižáckých válek trošku fantasy, ale mě se to líbilo. Dokonce Nicolas Cage, kterého fááákt nemusím, tam byl božíthumbs down . Já jsem na ty starší a co si budem povídat, on už to není žádný mladík, trošku zfotrovatěl a konečně se na něho dá dívatwinking smiley grinning smiley

     
  • Autor: MarieP
    Status: nováček

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 26.09.2011 12:25
     

    Dříve jsem chodila, ale cena za vstup je momentálně dost vysoko.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 03.11.2011 22:09
     

    Do divadla jsem chodila s kamarádkou hlavně na operety a následně na balet. To jsem okukovala krásné osvalené baleťáky stydlin smiley grinning smiley Balet "Romeo a Julie" jsem viděla snad 3x pokaždé s jinou kamarádkou a pokaždé jsem slzela. Asi mě ten konec vždy překvapil. Zase bych zašla na něco pěkného...

    Poslední filmy viděné v kině - Ženy v pokušení a Avatar.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kulturní akce (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.