sobota 20. dubna, 14:45 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kulturní akce
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Kulturní akce
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Chodíte do kina, do divadla?

Datum: 06.03.2007 09:40
 

Pokud občas zajdete někam za kulturou, podělte se, co se vám v poslední době líbilo nebo na co se chystáte...

My plánujeme film Vratné láhve, tak uvidíme, jestli to bude stát za to.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 05.08.2010 21:35
     

    Zítra se asi vydám na Kajínka... zajímá mě to.

    [www.ofilmu.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.08.2010 14:38)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 07.08.2010 12:34
     

    Neumím zhodnotit, jak kvalitně byl film proveden. Jen na mě možná až moc střihových záběrů. (Erotické scény s Bendovou, na které na které lákají upoutávky, byly prostříhané jinými událostmi, takže z tohoto pohledu by to snad bylo přístupné i dětem winking smiley, fakt nic převratného.)

    Ale co se týká emocí... naprosto mě to dostalo. Zapůsobilo to na mě tak, že jsem odcházela z kina a měla mražení po těle. A to z mnoha filmů nemám.

    Zajímalo by mě, kolik z toho je pravda a co je umělecká fikce... je totiž docela děsivé, kam až jsou někteří lidé schopni zajít, pokud člověk připustí, že mnohé je inspirováno skutečnými událostmi. thumbs up

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.09.2010 16:45
     


    Anavi napsal(a):

    Neumím zhodnotit, jak kvalitně byl film proveden. Jen na mě možná až moc střihových záběrů. (Erotické scény s Bendovou, na které na které lákají upoutávky, byly prostříhané jinými událostmi, takže z tohoto pohledu by to snad bylo přístupné i dětem winking smiley, fakt nic převratného.)

    Ale co se týká emocí... naprosto mě to dostalo. Zapůsobilo to na mě tak, že jsem odcházela z kina a měla mražení po těle. A to z mnoha filmů nemám.

    Zajímalo by mě, kolik z toho je pravda a co je umělecká fikce... je totiž docela děsivé, kam až jsou někteří lidé schopni zajít, pokud člověk připustí, že mnohé je inspirováno skutečnými událostmi. thumbs up

    Tak že si mám počkat až to budou dávat v TV?

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.09.2010 17:48
     

    mně ten film vysloveně nadchnul, doufám, že Jákl se pustí i do jiného projektu thumbs down

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.09.2010 20:14
     


    balanclady napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

    Neumím zhodnotit, jak kvalitně byl film proveden. Jen na mě možná až moc střihových záběrů. (Erotické scény s Bendovou, na které na které lákají upoutávky, byly prostříhané jinými událostmi, takže z tohoto pohledu by to snad bylo přístupné i dětem winking smiley, fakt nic převratného.)

    Ale co se týká emocí... naprosto mě to dostalo. Zapůsobilo to na mě tak, že jsem odcházela z kina a měla mražení po těle. A to z mnoha filmů nemám.

    Zajímalo by mě, kolik z toho je pravda a co je umělecká fikce... je totiž docela děsivé, kam až jsou někteří lidé schopni zajít, pokud člověk připustí, že mnohé je inspirováno skutečnými událostmi. thumbs up

    Tak že si mám počkat až to budou dávat v TV?

    Já vše raději v kině, takže já bych nečekala...

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.09.2010 22:44
     

    Já si nebyla jistá zda jsi spokojená nebo nevíš ano nebo nedalo to něco pro mě?.Přesto ti díky a zvolím Kino.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 28.09.2010 22:48
     

    Já spokojená byla...

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.11.2010 19:45
     

    Mládežnící šli před chvílí do kina na posledního Harryho Pottera. Já bych ho ráda viděla též, ale jít s bandou puberťáků jsem nechtěla a manža mě slušně poslal, šak víte kam. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.11.2010 19:46
     
    neviděla jsem ani jeden díl.....přišla jsem o něco? stydlin
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.11.2010 19:59
     
    Los já si včera s takou chutí večer pustila 5díl Fenixův řád (jsem pozadu stydlin ale konečně mi je kamarádka vypálila) a ono se mi to po 15min seklo a nešlo dál sad smiley měla jsem z toho zkažený večer, mám tu i Princ dvojí krve ale nemůžu přeci přeskakovat.... eye rolling smiley a pak teprve můžu jít do toho kina! jestli to teda ještě stihnu do té doby dokoukat.. winking smiley
     
  • Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.11.2010 20:06
     
    iriska napsal(a):
    neviděla jsem ani jeden díl.....přišla jsem o něco? stydlin

    Jsem stejný "hříšník" jako ty, ale necítím že by mi něco chybělo. Když tady běžela poprvé Angelika, byli jsme s kamarádem vyvedeni z letního kina pro naše trochu hlasitější poznámky k tomu dílu. Takže jsem vlastně rád, mohlo by to skončit obdobně.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (19.11.2010 20:07)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 07:12
     


    iriska napsal(a):
    neviděla jsem ani jeden díl.....přišla jsem o něco? stydlin


    To jsem ráda, že se najdou i jiní, kteří tohle neviděli. Ty útržky, co jsem někde zahlídla, mě nepřesvědčily. Věra
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 09:23
     


    iriska napsal(a):
    neviděla jsem ani jeden díl.....přišla jsem o něco? stydlin

    Mě to neláká vůbec, nelíbí se mi to... na mě by ta paní nezbohatla sad smiley.

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 09:25
     
    Hlásím se do klubu grinning smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2010 09:56
     
    Holky, udělaly jste mi radost (vlastně i kluci, Honza je tu taky, takže udělali) grinning smiley. Já jsem si myslela, že jsem podivný exot, který něco nejspíš nepochopil, když jinak VŠICHNI tohle nadšeně čtou a sledují filmy. Dívám se lecjaké ptákoviny, ale tohle mě fakt nebere. Při hovorech zasvěcených netuším "vo co go". A teď vidím, že jsem docela v normě, že je nás mnohem víc. love smiley Věra
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kulturní akce (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.