čtvrtek 28. března, 20:16 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kulturní akce
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Kulturní akce
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Chodíte do kina, do divadla?

Datum: 06.03.2007 09:40
 

Pokud občas zajdete někam za kulturou, podělte se, co se vám v poslední době líbilo nebo na co se chystáte...

My plánujeme film Vratné láhve, tak uvidíme, jestli to bude stát za to.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 15
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 07.03.2007 19:56
     
    Já jedu zítra do Prahy na koncert skupiny TINARIWEN - skupina z Afriky (snad kamarádka necouvne, když jsme to tak narychlo domlouvaly - dneska jsem vyhrála vstupenky a hned zítra je koncert) a jsem na to hrozně zvědavá.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

     
     
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 08.03.2007 14:02
     

    Na Vratné láhve se také těším. Svěrákovic humor mám moc ráda a Josef Tkaloun bude určitě dobrý.

    V únoru jsem byla na Prolhané Ketty, I. Andrlová s Mahulenou se teda vyřádily. Dobrá oddechovka. Příští týden mám lístek na Gondíka s Brouskem - Jak jsem vyhrál válku. Jsem na to zvědavá. Na duben jsem si vyhlédla O. Havelku a Melody Makers (sakra jak se to jenom píše - snad víte co myslím). No a ještě mám před sebou akci s vnuky, kteří si za pěkné vysvědčení vyberou kino a po kině jdeme na pizzu.(ale už si to kino vybírají měsíc) Furt se zkrátka něco děje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.04.2007 08:01
     

    Chystáte se někdo na Bestiář?

    [filmpub.atlas.cz]

    Kritika ostrá, tak možná právě proto to půjdem shlédnout smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.04.2007 08:10
     

    Tak na tohle jsem se taky chystala, ale... umí ta kritika vůbec něco pochválit??? smiling smiley

    [filmpub.atlas.cz]

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 09.05.2007 14:01
     
    Tak před čtrnácti dny jsem byla u nás na koncertu Vaška Neckáře - ne že by to byl můj favorit, ale spíše ze zvědavosti. Docela to ušlo, jen ve chvíli, kdy předváděl taneční kreace a upadl, všichni čekali, co bude dál, jestli vstane a začne zpívat nebo budou volat záchranku confused smiley . Naštěstí to dobře dopadlo, vysvětloval to tím, že potřebuje větší prostor na tanec a toho se mu nedostávalo, tak zavadil o kabely na zemi.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 09.05.2007 14:15
     
    p1030192.jpg
    Další fotografie:

    V pátek 4. května jsem byla na Majálesu v Humpolci. Počasí naštěstí vydrželo a i přesto, že nad námi se mraky jen honily, tak neskrápla ani jedna kapka.

     

    1. Fleret

    2. Post it

    3. Michal Hrůza

    4. Sto zvířat

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 26.09.2007 09:37
     

    Film o mladých:

     

    [filmpub.atlas.cz]

     

     

    Nedávno jsme byli na Medvídkovi, takové "ze života"eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 30.09.2007 17:24
     
    medvídka jsem prošvihla a ted dávají v kině gympl.docela ráda bych zašla zavzpomínat na časy dááávno minulégrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 30.09.2007 19:08
     
    lostris, na Gympl jsme plánovali jít v pátek nebo sobotu. vyprodáno!!!eye popping smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 01.10.2007 21:14
     
    no to snad ne.my jezdíme do kina na poslední chvíli ,tak snad ...eye popping smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 07.10.2007 11:18
     
    p1130049.jpg
    Další fotografie:

    včera jsem byla v Počátkách na ochotnickém divadle Limonádový Joe a opravdu jsem se pobavila (dvě holčiny, co se mnou občas vyjedou na nějakou akci tam hrály, tak jsme byli pozváni), popíjeli jsme tam dokonce i Kola -Loku - Rány, šoky, kuří oka, vše vyléčí Kola Loka grinning smiley , kostýmy jim prý šila režisérka a byly fakt parádní

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.11.2007 10:25
     

    Tak Gympl už máme za sebou, docela to ušlo. Kino pro náročného diváka to ale stopro není smiling smiley winking smiley . Spíš to člověka donutí přemýšlet, jestli jednou bude takhle válčit s dětma - že se jako máme na co těšit...

    Předevčírem nás známí vytáhli na Poslední plavky se Čtvrtníčkem. Já to nějak extra nestudovala, o čem to má bejt, byla jsem ráda, že večer někam vypadnem smiling smiley, ale téééda lidi, to vám byla krávovina eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 19.11.2007 21:22
     
    poslední plavky dávají ted i u nás.docela chodíme na české filmy,tak dík za varování.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodíte do kina, do divadla?

    Datum: 20.11.2007 00:16
     
    lostris, sem tam dobrá hláška od Čtvrníčka, ale sedět kvůli tomu tak dlouho v kině se asi fakt nevyplatí!winking smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kulturní akce (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.