pátek 29. března, 01:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Kamila
Status: nováček

Chodím bosa

Datum: 17.01.2008 00:29
 
Mám takovou zálibu, ráda chodím bosa. Začala jsem s tím ve škole kde chodím v ponožkách. Párkrát jsem to zkusila bosa úplně, ale to bylo studený, proto ponožky. Občas slyším takové narážky že jsem cvok a podobně, ale není to moje věc? Zajímalo by mně co si o tom myslíte a jestli znáte nebo jste znali někoho kdo je stejného druhu jako já.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 17.01.2008 01:32
     
    Tak mne sa neraz stalo, ze ...najradsej by som chodila asi po rukach...
    Moje blbe nohy ma totiz tak casto obstastnuju pluzgiermi od topanok ..nielen nove, ale aj tie stare...hocikedy z nicoho nic..a hocikde - od palca az po clenok..Napr. remienkove sandale mam len na "ozdobu", ale nie na normalne nosenie...lebo kazdy remienok mi dokaze urobit pluzgier...Tych muk co som si v zivote uzilaaaa...auiii!
    Raz- to som mala asi 16-17. sme sa vracali s partiou z vyletu a ja som naozaj nemohla vydrzat, tak som sa vyzula a isla po meste domov bosa ...a vtedy som si k tym pluzgierom na patach pridala este par na chodidlach..UF...
    Takze bose nohy nie su pre mna...a doma ponozky aj v lete...
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chodím bosa

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Chodím bosa

    Datum: 08.06.2008 12:12
     
    Znám pana doktora ,který to samozřejmě doporučuje jako zdravotní terapii. Podmíněno tím ,že bude více méně teplejší podlaha nebo venku od jara do konce léta.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Chodím bosa

    Datum: 08.06.2008 12:15
     
    Nejlepší je běhat bosá ráno v rose... winking smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Chodím bosa

    Datum: 08.06.2008 12:26
     
    Ja chodim velmi rada bosa.Je to fantasticky pocit, len tak rano vybehnut do zahrady bosa! Ale... potom vecer ked idem do postele, velmi dlho si musim mocit a skrabat nohy od spiny.Ale za ten pocti to stoji! grinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodím bosa

    Datum: 09.06.2008 13:35
     
    taky chodím ráda na boso.ale ne v mokré trávě.z vlhka pod nohama mi mravenčí nohy a cítím se nejistá,zato horký písek,nebo vyhřáté kamínky na pláži,to je něco.thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 09.06.2008 13:48
     
    Kamilo, jsem úplný opak winking smiley . Přijdu domů a první, co hledám, jsou bačkory. Pokud z nějakého - mně neznámého důvodu grinning smiley - nejsou hned za dveřmi, jak jsem zvyklá, mám pocit "nepříjemna", a jsem nervozní tak dlouho, dokud je neobuji. Je zajímavé, že na návštěvách to v pohodě snáším bosa nebo v ponožkách, ale doma prostě bačkůrky vyžaduju smiling smiley.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 09.06.2008 13:58
     


    Anavi napsal(a):
    Kamilo, jsem úplný opak winking smiley . Přijdu domů a první, co hledám, jsou bačkory. Pokud z nějakého - mně neznámého důvodu grinning smiley - nejsou hned za dveřmi, jak jsem zvyklá, mám pocit "nepříjemna", a jsem nervozní tak dlouho, dokud je neobuji. Je zajímavé, že na návštěvách to v pohodě snáším bosa nebo v ponožkách, ale doma prostě bačkůrky vyžaduju smiling smiley.

    Očekávala jsem, že napíšeš - " nechodím, abych do něčeho nešlápla" winking smiley grinning smiley .

    Tak já také doma ráda chodím v ponožkách, ale jen na koberci. No a venku se ráda brouzdám v rose a strašně ráda chodím po kraji jezera, vodou.love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 09.06.2008 14:01
     
    Missi, pilně vysbíráváme, takže snad nebývá do čeho grinning smiley.
     
  • Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 09.06.2008 20:27
     
    Evelínko si můj člověk, kolikrát to jistí čisté ponožky na noc, když se to nepovede dooškrabat a domýt tráva šíleně barvíwinking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Chodím bosa

    Datum: 09.06.2008 22:38
     
    Tak už se vidím jak v ranních hodinách rychle vyletím z paneláku na trávník s výkaly a budu se brouzdat možná i rosou.
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Chodím bosa

    Datum: 10.06.2008 07:08
     
    balanc,ty jsi romantik každým coulemgrinning smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lostris (10.06.2008 07:10)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 10.06.2008 07:44
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Chodím bosa

    Datum: 12.06.2008 08:30
     
    Doma chodím taky bosa, ponožky přijdou na řadu, až když je na podlaze tolik drobků, že si furt ty nohy musím oprašovat grinning smiley
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Chodím bosa

    Datum: 12.06.2008 09:26
     
    Já jsem chodívala bosa jako malá hrozně ráda, nebo se zula a bosýma nohama se zavrtávala do písku na pískovišti, to bylo moje:-)
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.