čtvrtek 28. března, 11:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

Datum: 18.09.2011 13:42
 
Anketa
Máte zkušenost se zelenými potravinami?
Anketa ukončena.
V anketě již hlasovalo 3 uživatelů.
Ano, vyzkoušel(a) jsem 1
 
33%
Neslyšel(a) jsem o nich 0
 
0%
Pouze jsem o nich slyšel(a) 2
 
67%

Zajímá mě, jestli jste už někdo slyšel o zelených potravinách, případně jste vyzkoušeli na sobě či víte o zkušenostech někoho z okolí. Mám kolem sebe lidi, kterým už opravdu pomohli, ale hodně lidí se tváří, že je to zase nějaká "blbost"... (většinou ti, kteří to na sobě nikdy nevyzkoušeli, samozřejmě), tak by mě zajímal váš názor.

U mě výborně funguje chlorella například na afty a opary, bývalá kolegyně měla výbornou zkušenost u dcery, která trpěla na astma. Jen je to, bohužel, dlouhodobější záležitost a na tom to asi hodně krachuje sad smiley. Každý očekává výsledek do týdne, ale takové zázraky se nedějí. Paradoxně se se začátkem užívání některé příznaky spíše zhorší (jak se tělo čistí) a mnoho lidí to v tu chvíli vzdá, což je největší chyba.

"Nevýhodou" je poměrně vysoká cena preparátů. Jelikož jsem ovšem odpůrce léků, radši dám peníze do přírodních věcí, než do sebe cpát chemické přípravky.

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (18.09.2011 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 13:51
     

    Já dávám chlorelu občas kočkám na radu mojí kamarádky veterinářky. No a když si vzpomenu, uzobnu si taky. Když to má být dobrý pro ty naše potvory, tak pro mě též, no ne?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 13:54
     

    Maj, já je nejdřív polykala, protože mi přišly hnusné, pak kousala, protože je to prý účinnější. A teď je mám v práci ve stole a ty tablety cucám místo bonbonů a vytvořila jsem si na tom skoro závislost smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 13:59
     

    Uvědomila jsem si, že kolegyně to dává psovi, tak sem dávám odkaz, kde se píše o užívání "zelených" zvířaty:

    [www.zelenepotraviny.com]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 14:10
     

    Tak jsem si jednu právě šoupla do pusy a cumlám. No, jsou chutnější věci.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 14:16
     

    [www.vitalia.cz]

     

    Zajímavé čtení pro ty, kdo si stejně jako já myslí, že nemoci těla souvisí s nemocí duše winking smiley

    A že když máte vyrážku, nestačí jen mastička, ale je potřeba vyčistit ledviny a játra... Jenže dnešní lékaři, co léčí jak na běžícím páse, nemají čas takové souvislosti řešit a ani asi nechtějí. confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.09.2011 14:19)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 14:17
     

    Maj, asi jde fakt o zvyk. Když poprvé kolegyně dotáhla zelený ječmen a nabízela nám to k pití, tak jsem si držela nos, abych byla schopná to polknout eye rolling smiley . Dneska to v práci pijem jak džus.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.09.2011 14:35
     

    Znám pár lidí, kteří to dlouhodobě užívali-jí a všichni moc chválí. chce to teda opravdu vytrvat, zázraky se nedějí hned ale stejně tak je k tomu potřeba zdravá životospráva a celkově zdraví životní styl (nemyslím tím trávit denně hodiny ve fitku a jíst jen obilí) protože alkoholikovi, kuřákovi, workoholikovi apod ani tohle nepomůže grinning smiley

     
  • Autor: jaromir
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 19.11.2012 03:36
     

    Já mám se zelenými potravinami dobré zkušenosti. Začínal jsem je jíst cca před 3 měsíci a zatím si nemůžu stěžovat (až na počáteční očistnou fázi. Ta je ale podle mě dostupných informací normální). Zrovna pro GW jsem se rozhodl, hlavně kvůli výrobci Organic by Nature - [www.greenfit.cz] Přišlo mi sympatické, že GW svého výrobce neskrývá a jde (snad tomu tak opravdu je) o odborníka ve svém oboru. Snad mě nezklame!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 19.11.2012 08:21
     

    Na zelené potraviny nedám dopustit. U mě fungují spolehlivě zvnějšku a myslím, že tu samou práci odvádějí uvnitř winking smiley . Velmi jsem trpěla na opary, koutky, afty. Pokaždé - i když stále méně - když se něco objeví, stačí napatlat ječmenovou kašičku nebo na aftech jazykem přidržet tabletku chlorelly a snad do dvou dnů je to pryč.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 19.11.2012 08:30
     

    Anavi, kolik denně jíš chlorelly a ječmene? Dáváš i dětem? Já malýmu chlorellu s jídlem(celkem 7ks), ale ječmen bych do něj nedostala. Údajně by i ječmen měl být ve formě tablet, ale zatím jsem to nesháněla.

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 19.11.2012 09:00
     

    Tak já jím Chlorellu ta mi zrovna nepříjde zase tak drahá

    (pomáhá i při trávení thumbs down )

    A kožní problémy mám od dubna (angioedém) , spolu s astmatem-po zápalu plic.

    Moje obvodní mě poslala pro sirup a já měla zápal plic...bez teplot.

    Musela jsem až ke známému MUDRovi, který mě poslal na rentgen

    (zápal plic byl slyšitelný i při poslechu, ona ho neslyšela sad smiley )

    Takže takhle se to na mě podepsalo.

    Jím prášky ale žádné zlepšení.

    Mám dobrou zkušenost s Regresní terapií, už jsem objednaná tak se těším až zase

    budu jako rybička winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 19.11.2012 09:00
     

    Betas, ječmen kluci nechtěj, ani nemůžu napsat, jak tomu říkaj stydlin smiley eye rolling smiley . Chlorellu ráno 4, večer 4 ks. A tu teda baštěj ochotně, dokonce malej trpí na afty, tak ji bez problémů vycucá. Ze začátku teda měl řeči, ale když viděl, že to opravdu pomáhá, tak si teď dokonce sám řekne.

    Já te´d ječmen vynechala, ten užívám opravdu spíš zvenku na ty opary nebo nějaké řezné rány. Chlorellu 3 x 10-15.

     
  • Autor: Martinkakr
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 13.03.2013 09:40
     

    Ahoj všem. osobně mi zelený ječmen vyhovoval,jen ta chuť je vážně mizerná. zkouším teď ječmen v tabletkách:

    [www.drpopov.cz]

     

    jsem zvědava, zda to bude fungovat podobně. nemáte s tím někdo zkušenost zda to taky zabírá? confused smiley

    Martina

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 13.03.2013 09:49
     

    Už jsem si na tu chu´t zvykla, je to jako namixovaná tráva. A dokonce mi to snad i chutná winking smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.