čtvrtek 25. dubna, 11:51 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

Datum: 18.09.2011 13:42
 
Anketa
Máte zkušenost se zelenými potravinami?
Anketa ukončena.
V anketě již hlasovalo 3 uživatelů.
Ano, vyzkoušel(a) jsem 1
 
33%
Neslyšel(a) jsem o nich 0
 
0%
Pouze jsem o nich slyšel(a) 2
 
67%

Zajímá mě, jestli jste už někdo slyšel o zelených potravinách, případně jste vyzkoušeli na sobě či víte o zkušenostech někoho z okolí. Mám kolem sebe lidi, kterým už opravdu pomohli, ale hodně lidí se tváří, že je to zase nějaká "blbost"... (většinou ti, kteří to na sobě nikdy nevyzkoušeli, samozřejmě), tak by mě zajímal váš názor.

U mě výborně funguje chlorella například na afty a opary, bývalá kolegyně měla výbornou zkušenost u dcery, která trpěla na astma. Jen je to, bohužel, dlouhodobější záležitost a na tom to asi hodně krachuje sad smiley. Každý očekává výsledek do týdne, ale takové zázraky se nedějí. Paradoxně se se začátkem užívání některé příznaky spíše zhorší (jak se tělo čistí) a mnoho lidí to v tu chvíli vzdá, což je největší chyba.

"Nevýhodou" je poměrně vysoká cena preparátů. Jelikož jsem ovšem odpůrce léků, radši dám peníze do přírodních věcí, než do sebe cpát chemické přípravky.

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (18.09.2011 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 24.05.2013 17:27
     

    Zdravím vás, já na zelené potreviny také nedám dopustit. Užívám je už skoro rok a docela dost problému mi to pomohlo vyřešit. Přes špatné trávení, překyselení až k nadměrnému vypadávání vlasů. Teď už jsou tyto problémy minimální, za což jsem strašně ráda. Nakupuji přes zelene-zdravicko.cz, kde nabízí chlorellu fresh-pyrenoidosu. Dětem je zatím nedávám, ale chystám se v nejbližší době to vyzkoušet smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 25.05.2013 17:16
     

    Myslím, že hodně záleží na tom, od kterého prodejce se nakoupí. Nedám dopustit na Green Ways, od nikoho jiného bych to nekoupila nono smiley

     
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 27.05.2013 12:31
     

    A už jste vyzkoušela zelené potraviny od jiného výrobce? Protože pokud je to jen o zvyku, tak nevidím jediný důvod, proč nekupovat od nikoho jiného. Ano GW jsou pravděpodobně nejlepší, ale nejsou jediní, kdo prodává kvalitní chlorellu nebo mladý ječmen. Nehledě na to, že zeleneé-zdravíčko prodává výrobky i od GW. Já bych se tomu zase tak nebránila a pokud mi to pomáhá, tak nemám ani důvod smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 27.05.2013 12:41
     

    Zkoušela. Třeba zelený ječmen od GW a od Barley byl nebetyčný rozdíl. Zatímco od GW to byl příjemný čistý nápoj, od B. zůstávalo na dně smetí, které akorát škrábalo v krku. confused smiley eye rolling smiley 

     
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 19.06.2013 16:35
     

    Vážně? No vidíte, to mě překvapuje, já se s tím ještě nesetkala. Užívám obojí fresh od zeleného zdravíčka. Jak chlorellu fresh, tak i mladý ječmen fresh a nestěžuji si. Myslíte, že by zelené potraviny mohly pomoci synovi s ekzémem? Je malý, tak jsem to zatím nezkoušela, ale říkala jsem si, že by mu to mohlo pomoci, když se pořádně pročistí. Nemáte s tím zkušenost? Už nějak nevím, jak mu ulevit od toho svědění a teď v létě je to ještě horší sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 21.06.2013 15:14
     

    Myslím, že přesně na tento typ problémů to funguje. Jen je nevýhodou, že se většinou dočasně stav zhorší, a ne každý to vydrží. Bojovala jsem x let s vyrážkou na krku, když jsem začala užívat ječmen a chlorellu, ještě se to zhoršilo, mohla jsem se udrbat. Přechodně jsem snížila dávku a musím říct, že od té doby si nepamatuji, že bych tu vyrážku měla. Vlastně jsem si na ni vzpomněla až v souvislosti s dotazem.

    Zelené potraviny jsou běh na dlouhou trať, většinou je vidět výsledek až po dlouhodobém užívání. Jenže lidé jsou zvyklí si vzít pilulku a mít hned problém vyřešený, těžko se jim vysvětluje, že tělo zanešené vším možným třeba za 30 let, se nevyčistí za týden. Tvrdím, že mně zelené potraviny pomohly s mnoha věcmi, ale každý ať si udělá názor svůj, do nikoho to už netlačím.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (21.06.2013 15:16)
     
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 25.06.2013 18:06
     

    To máte naprostou pravdu, lidé chtějí vždy všechno hned, ale takhle to prostě nejde. A u mě to bude v souvislosti se synem asi podobné, bude těžké se dívat na to, jak se mu to zhorší, pokud to opravdu přijde. Už teď mě ničí, jak tím trpí, ale pokud mu to pomůže, podstoupím všechno a zeleným potravinám budu ještě více vděčná,než jim jsem teď. U dětí se doporučuje poloviční dávka, jsem zvědavá, jak to do něj narvu smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 27.06.2013 15:51
     

    Jinak na ekzém, kterým děti trpěly pod koleny a mezi prsty jsem kupovala za pár korun bílou vazelínu Valinku z lékárny. Krásně to promastila a nenutilo je to se škrábat a ještě to zhoršovat. Doporučuji každému. Nedávno mi kamarádka děkovala, že dříve kupovala drahé mastičky za víc jak dvě stovky tubu a nemělo to ani takový efekt jako tato neparfemovaná vazelína. Tak jsem ráda, když se to v praxi ukáže, že někdy není třeba investovat tisíce a kouzlo je v úplně obyčejných věcech.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 06.02.2014 17:03
     

    Ivo, posluchám tu pořad o bylinkách a zdravé přírodní stravě a je tam i řeč o zeleném ječmenu, že hodně ochlazuje. Nejsi ty náhodou zimomřivá? Je to asi na 1 hod. 12 min. [url]

    [/url]

     
  • Autor: Lea5
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 26.10.2016 16:22
     

    Mám bohužel stejnou zkušenost.

     
  • Autor: Lea5
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 26.10.2016 16:25
     



    Anavi napsal(a):

    Zkoušela. Třeba zelený ječmen od GW a od Barley byl nebetyčný rozdíl. Zatímco od GW to byl příjemný čistý nápoj, od B. zůstávalo na dně smetí, které akorát škrábalo v krku. confused smiley eye rolling smiley 

    Máte prosím i zkušenost jestli je lepší chlorella v prášku nebo tabletách? Popř. jaký je rozdíl když je dohromady s nějakou jinou látkou jako kolagen nebo lactobacillus? Taky jsem našla Chlorellu Japan, v čem je rozdíl? Děkuji

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 26.10.2016 16:47
     

    Melajsem vzdy v tabletach,pripada mi to jednodušší.V prášku bývá spíš ječmen.

     
  • Autor: Filomena
    Status: nováček

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 23.06.2017 20:17
     

    zelené potraviny používám kvůli očistě těla, po dlouhodobém užívání se mi zmírnilo padání vlasů, zlepšila pleť a díky ječmenu i zmírnila únava... nevýhoda je jen tak cena no

     
  • Status:

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 17.07.2017 20:43
     

    kamarádka to bere, protože to údajně dokáže vyplavit z těla ten binec, který tam dělá antikoncepce a má to pomáhat když vám partner přestane "vonět"... já jsem to koupil své staré a stejně ji pořád bolí hlava, ale vlasů má plno no :-D

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chlorella, mladý ječmen - zelené potraviny - máte osobní zkušenost?

    Datum: 18.07.2017 06:19
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.