pátek 29. března, 11:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Chlebové fondue

Datum: 20.07.2007 08:59
 

Před pár lety jsem ho dost často dělala. Jenže jsem ztratila recept, kamarádka, od které jsem ho měla, taky, takže si přesně nepamatuju, co ještě v tom bylo. Znáte to, nějaké jídlo je určitou dobu u vás IN, pak ho déle neděláte a recept se vykouří z hlavy. Takže pokud to někdo znáte, doplňte mne.

 

 

Kulatý chléb na vršku seřízneme (pokličku), vydlabeme vnitřek a uvnitř potřeme olejem. Vydlabanou střídku nevyhazujeme, ale rozložíme na pekáč kolem chleba.

Směs na naplnění (nevím kolik čeho tam patří): pokrájené uzené maso (anglická slanina...), tavené sýry, zakysané smetany, nadrobno pokrájené papriky, hodně pažitky, vegeta....dál fakt nevím.

 

Směsí naplníme chléb, přikryjeme ,,pokličkou´´ a zapékáme v troubě. A zas nevím dobu, asi nějak odhadem, až se směs v chlebu rozpustí a spojí. Já se to těma opečenýma střídkama, ale my většinou švindlukeme a bereme si vidličku.grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 20.07.2007 09:55
     
    Já si myslím,že klidně zkus od oka,co dům dá...podle chuti. Nic tím asi nezkazíš...winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chlebové fondue

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 20.07.2007 11:07
     
    Lado...já to už udělala předevčírem...jako chuťově výborný, jen si myslím, že ta konzistence byla moc řidká...
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 20.07.2007 11:10
     
    No já bych do toho teda ještě nadrobila část té vydlabané střídky...Když dělám plněné veky,taky ji tam přidávám.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 20.07.2007 11:54
     
    Lado...zkusím. Případně přidám nastrouhaný tvrdý sýr a nechám víc vypéct.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 22.07.2007 12:11
     

    Tak jsem si přečetla (a to má dotyčná pravdu...už si to vybavujuwinking smiley ), že uzené či slanina se nejprve rozpeče a výpekem se potírá ten chléb...uvnitř i vně.

    Tak to jen, abych doplnila recept.grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 22.07.2007 13:25
     

    Také doplňuju... winking smiley

    [www.labuznik.com]

    [receptynamiru.cz]

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 27.07.2007 01:03
     

    Moni já jsem to dělala se zakysanou smetanou, sýrem ( žervé) nebo pomazánkovým máslem, taveňákem , opraženou slaninou, paprikou několika barev, čensnekem.Správná hustota se reguluje množstvím sýra nebo pomazánkového másla(aspoň já to tak dělám). Ten chleba se opravdu uvnitř vymaže tím vyškvařeným tukem a zbytkem se pokapou kousky chleba na plechu. Peče se to jen aby se ohřál ten chleba protože ta směs se tam dává hned teplá a hotová. Taky jsme si při jídle pomáhali vidličkama.

    Můžu doporučit všem , je to opravdu dobré a když se to naservíruje při posezení s návštěvou k dobrému vínku tak to nemá chybu.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 27.07.2007 06:54
     
    Daso...díky. Ono u tohoto receptu se nejspíš může povolit uzda fantazii. winking smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Chlebové fondue

    Datum: 27.07.2007 23:16
     
    Moni přesně tak. Záleží na tom co má kdo rád a v jakém množství. A taky na ceně surovin. Podle mne to pomazánkové krásně nahradí to žervé a na chuti neubere.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.