středa 24. dubna, 22:43 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: Dasa
Status: expert

CHAT - odhlášení

Datum: 18.01.2009 19:59
 

honzíku zdravím a dotazuju se: je možné abych se opětovně objevila jako přihlášená na CHAT cca dvě minuty po té co jsem se odhlásila? Nebo že by po mně toužil tajný ctitel který se umí přihlásit mým nickem? grinning smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:02
     

    Daso, to jsem na tom zrejme jeste lip, ja jsem si prave precetla tvuj dotaz,pak kliknu na vyhledavani a najednou koukam a jsem na chatu, kam jsem vubec nevlezla!grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: CHAT

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:08
     

    Haha...sice mam deravu hlavu, ale pamatala som si dobre...ze taketo nieco uz tu bolo..Ked sa vliezlo do diskusie "chat", automaticky ta to prihlasilo do skutocneho chatu..smiling smiley

    Ked uz som tu, tak mi poradte , ze preco nie vzdy mam k dispozicii pismo "bold a kurzivu".

    Toto som fakt uz zabudla ako to ma fungovat...smoking smiley

     
  • Status:

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:08
     

    Já jsem teď po chvilce nečinnosti počítače přišla a koukám, taky jsem na chatu. Přitom jsem tam "fyzicky" nebyla už nejmíň půl roku. eye popping smiley Zkusím se nějak odhlásit, snad to půjde.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:10
     

    Ale staci jednoducho si kliknut na text v diskusii...a potom odtial odist..Normalne sa odtial dostanete von

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:20
     

    Jo, koukám, že tam jsem taky a nejseeem smiling smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:24
     

    ha,

    tak jsem ověřil, že je ty chybka. A opravdu, ten kdo vleze do této diskuze, tak se objeví jako že je na chatu smiling smiley

    Je to názvem diskuze.. Nicméně pokusím se spíš opravit příčinu..

     

    PS: k původnímu dotazu: pokud se neodhlásíš, tak tě systém bere jako přihlášenou ještě několik minut. Pokud se odhlásíš, tak by neměl. Ověřím to. (možná byla stránka v cache prohlížeče..)

     

    Honza

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: CHAT

    Datum: 18.01.2009 20:29
     

    jasně..jednou už se to řešilo..když jsem změnila název, tak to bylo OK.. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.