čtvrtek 28. března, 13:10 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na dovolenou
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na dovolenou
Diskutujte! dlouhodobější pobyty
 
 
 
 
Autor: nikoleta
Status: začátečník

Cestovní kanceláře

Datum: 31.07.2011 23:03
 

Ahojky ráda bych se zeptala s jakými cestovními kancelářemi máte zkušenosti? S kterými jezdíte do zahraničí nejčastěji atd. Zajímá mě cestovní kancelář Eximtours. Mají nabídku, která by se mi líbila jako last minute, ale ráda bych si poslechla nějaké reference ať už pozitivní či negativní. Předem díky za reakce.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil nikoleta (31.07.2011 23:04)
 

Komentáře a názory

 
  • Status:

    Re: Cestovní kanceláře

    Datum: 02.08.2011 13:42
     

    zkus se podívat na [www.orbion.cz], v diskuzích něco je

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cestovní kanceláře

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Cestovní kanceláře

    Datum: 02.08.2011 14:21
     

    S eximem jsme byli 4 x a zkušenost dobrá. Jen na Mallorce jsme měli trochu línějšího delegáta, ale jinak fakt dobrý. Jeden rok dokonce i výborná zkušenost s pomocí delegátky při shánění lékařské péče. Můžu doporučit.

     
  • Autor: chunky
    Status: nováček

    Re: Cestovní kanceláře

    Datum: 29.09.2011 15:25
     

    Ahoj, osobně mohu doporučit CK aTravel.cz letos jsme s nimi byli ve Španělsku a bylo to super, vše bylo tak jak slibovali a i přístup před odjezdem byl super. thumbs down

     
  • Autor: kinderova
    Status: nováček

    Re: Cestovní kanceláře

    Datum: 10.10.2014 16:43
     

    No brácha byl s touto cestovkou a moc spokojený nebyl, byly tam dost velké komplikace, týden před odjezdem jim volali, že hotel kde měli být je plný, takže pokud souhlasí dají je jinam nebo storno, na místě nefungovalo nic tak, jak mělo, místo 5 hvězdičkového hotelu prý tak 3 max... každopádně můj tip je na zážitkovou dovolenou, pak člověk jede domů a je to úplně jiný pocit, než u klasické válecí, byla jsem letos v létě s quality travel, dovolená lago di garda a doporučuju určitě všema deseti smiling smiley

     
  • Autor: MaruS7
    Status: nováček

    Re: Cestovní kanceláře

    Datum: 23.04.2015 21:36
     

    Čau, objevil jsem cestovky u Quality Travel zážitkovou letní dovolenou u Lago di Garda, máte už ji někdo za sebou? Můžete mi třeba trošku naznačit, jak to probíhá? Kdyby někdo zažil tu lonskou a mohl mi říct, jak to vypadalo...dík

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na dovolenou (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.