pátek 19. dubna, 22:11 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Cesta do zamestnani

Datum: 07.10.2013 15:31
 

Ahoj,

 

protoze tu resim takovy jeden problem, tak bych se Vas chtela dotazat, jak dlouho Vam trva cesta do zamestnani a jakym dopravnim prostredkem se tam dostavate. Popr. kolik casu byste byli ochotni obetovat na cestu do prace, popr, jaka vzdalenost by pro Vas byla unosna, kdyby se jednalo dejme tomu o dobrou a zajimavou praci.

 

Diky predem smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567891011 | další
    Aktuální stránka: 1 z 11
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 15:44
     

    tak já jezdím do 25 km vzdálené firmy (na 12ti hodinové směny, krátký, dlouhý týden) a jezdím sama autem. předtím jsem jezdila 30 km (každý den) většinou také autem, protože autobus mi nenavazoval na směny. Když si spočtu náklady na dopravu, je to hrůza, ale vzhledem k tomu, jaká je tu situace s prací, tak si moc vyskakovat nemůžu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cesta do zamestnani

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 15:50
     

    Mám to do práce asi 11km v rámci Prahy. Jedu nejprve 10 minut autobusem a pak dalších 10 minut metrem. Dřív mi cesta trvala i 40 minut, takže tohle se dá. Za dobrou pracé bych dojížděla tak do 30ti km.

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 16:31
     

    Z domu na zastávku to mám cca 300 m, pak autobusem max. 10 minut a ze zastávky do práce 200 m, takže se vším všudy cca 20 minut a to jedu z jednoho kraje do druhého grinning smiley Když jsme se stěhovali, tak to byla podmínka, dobrá dostupnost autobusem i vlakem, nechtěla jsem být odkázaná jezdit denně do práce autem winking smiley Nevím, za jakých podmínek by byla ochotná cestovat dál???

    Manžel jezdí necelých 20 km, ale má k dispozici služební auto, takže za nás cestování za prací uspokojivé tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (07.10.2013 16:34)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 16:40
     

    dojížděla jsem 15 km, s přestupem, kombinace autobusu a pak společně s kolegou. Tam 45 min, zpátky to nenavazovalo, tak hodina a čtvrt.

    Nxní to mám asi půl hodiny autobusem a do budoucna to budu mít 10 min pěšky.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 16:51
     

    já bych ráda přispěla svou měrou do mlejna, ale sedím doma na prdeli.... nedobrovolně thumbs up, takže já bych klidně jezdila do práce i 30 km, pokud by byla spoň slušně zaplacená (tj. min.15 tis hrubého),aby se mi vyplatilo vydávat peníze za jízdné. A kdo ví, asi bych šla i za míň, protože mně se už práce bude shánět hodně špatně, pokud nějakou ještě seženu sad smiley ..... já jsem Didi ten extrém minima....

     
  • Autor: petrask
    Status: začátečník

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 17:09
     

    Do práce to mám 17 km, ale je to v jiném kraji, takže

    - v případě nouze můžu jezdit autobusem, cca 45 minut, ale odpoledne jede jen ve tři hod. a pak až v půl šesté

    - většinou jezdím autem, což je záležitost 15-20 minut, navíc mám flexibilní prac. dobu, čehož využívám, a bus jako dopravní prostředek mě omezuje

     

    Ovšem teď jsem velebnosti v pé.deli, protože mi auto totálně zkolabovalo a bude potřeba koupit jiné. Takže budu muset nějakou dobu jezdit busmo a jsem zvědavá, kdy mi z toho hrábne.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 17:40
     

    Se tak blbe zeptam, v Cechach se neda odecitat pausal za km, popr. za jizdenky z dani? V Nemecku se to tak dela. Myslim tim i zamestnance, ne jen podnikatele. Ze by to nezasahlo tak penezenku.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 17:48
     

    Didi, ani omylem, ale už se o tom diskutuje grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 17:50
     

    No to je sila. thumbs up

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 19:07
     

    Tak já z části pracuji doma, z části jezdím pracovat do města. Vzhledem k tomu, že je to práce nepravidelná, jedu do města třeba i 5x-6x.

    Podle toho jak si nasmlouvám klienty. Do města to mám cca 4 km, takže jsem tam za 5 minut. Denně tedy jezdím autem.

    Projezdím tak 3000- 4000 měsíčně.

    Můj muž jezdí do práce každý den 100 km, z Chomutova do Prahy. A pak jezdí po republice, takže někdy najede i 700 km denně. Možná i víc. Občas říká, že je to jako kdyby jel do Chorvatska grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 19:16
     

    Amee, to by mě zabilo.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 19:25
     

    Mám to cca 500 metrů a páč jsem líný prase,tak jezdím autem stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 20:15
     



    Majka napsal(a):

    Amee, to by mě zabilo.


    Me taky.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 07.10.2013 20:19
     

    Mám to v rámci města necelých pět km. Ráno v pět chodím pěšky 55minut, domů na kole 25 minut. Bus využívám minimálně neb teď se k nám dostanu taky za 50 min a ještě musím čekat. angry smiley

    Manža jezdí mimo město tak 10 km. Zvládá to na kole, v zimě vlakem. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.