sobota 20. dubna, 11:50 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Český ráj
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Tom

Český ráj

Datum: 18.09.2006 16:49
 
V záplavě zahraničních zájezdů a nabídek se jeví ČESKÝ RÁJ jako nezajímavé místo. Minulý rok v létě jsme se s rodinou vypravili na výlet autem a nestačil jsem zírat. Jsem z Moravy a o Č.RÁJI jsem toho moc nevěděl, dnes můžu jen říct doporučuji a nebyl jsem v těchto místech naposled. LEVNÁ A SUPER DOVČA – NÁZEV ČESKÝ RÁJ JE PŘÍZNAČNÝ
[TipTravel.cz]
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 05.09.2009 22:40
     
    img_7118.jpg
    Další fotografie:

    1 - Kost

    2 - odbočka z údolí Plakánek - statek DOROTY MÁCHALOVÉ vyzdoben satelitem a nafukovacím bazénem mountfield

    3,4 - Jičín Rumcajsova ševcovna

    5 - Jičín

     
  • Autor: Reklama

    Re: Český ráj

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 07.01.2011 12:40
     
    113.jpg
    Další fotografie:

    Český ráj je krásný, ale když tam máte starou chalupu , práce jak na kostele a na Trosky povinně každý rok lesem do kopce / již 2O let/ ,tak si představuji ráj jinak!!!!! Fota pohled z okna chalupy a ze zahrady.

    Od baráku až na hrad cc 4O minut rychlé chůze do strmých vrchů,přes skály , kořeny a pařezy ve výmolech... loni už mě málem trefil šlak., Takže konec.....už ani na houby tam.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Frantisek (07.01.2011 16:49)
     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: Český ráj

    Datum: 22.01.2011 10:51
     

    winking smiley smiling smiley Je tam ale krásně a ten klid....Je to na relax.Dřív ty trosky šly vidět víc a byl to lepší pohled na ně a ted...je to zarostle stromy

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 22.01.2011 12:41
     

    Souhlas, z okna jsem je viděl celé, jsou zarostlé, a nikdo nechce kácet, no ono taky půlka je už v soukromých rukách.

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Český ráj

    Datum: 28.01.2011 20:28
     

    tam to znám jednoujsme tam byly na výletě a krása.Jely jsme do turnova a tam bylo mrtvo.Jednou jsem tam byla a to si vzpomínám že to bylo živější a ted???Nic.,pusto.Ale to oklí je krásný.Je to na celodenní výlet a člověk má poád kam jít.Trosky,hrubá skála Jičín atd....

    Františku které místa ještě doporučuješ??Kam se jít tak podívat ještě|??

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 29.01.2011 20:13
     

    No já nevím, Valdštejn, Prachovské skály, Rovensko pod Troskami/ hrající zvony které jsou obrácené srdcem nahoru,/ zámek Dětěnice, někdy červenec-srpen jezdí Turnov-Jíčín starý vláček-pára, Jíčín- krásné trhy se vším možným/kytí,zeleniny, ovoce, textil, oblečení, uzeniny, zvířectvo,a blbosti./ byly vždy v sobotu 8-12.00, ale údajně jsou ted každý pátek v ul. Husova/před náměstím/

    Kemp Sedmihorky vyhrál cenu o nejlepší kemp za rok 2010 v anketě "DOKEMPU" . Určitě jsou všude muzea ,ale já jsem kulturní barbar-, hrady Kost, Humprecht v Sobotce....aj.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Český ráj

    Datum: 31.01.2011 13:57
     

    Věrko boboci tu dávala odkaz na nějaký penzion asi na 2 str.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Český ráj

    Datum: 31.01.2011 14:00
     

    myslím že v Troskovicích je muzeum panenek a medvídků

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 31.01.2011 19:32
     

    Ano, je, a penziony a hotely jsou všude, jen se podívat na net a vybrat si.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Český ráj

    Datum: 31.01.2011 19:55
     

    Dík, okouknu to. Františku, máš pravdu, na netu se leccos najde, ale není přes osobní zkušenost někoho, koho znám. Věra

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 01.02.2011 08:35
     

    Je toho hodně, já zase takto listuji,kde ubytování v penzionu,když chci jet na ryby, tak vím ,že toho je spousty , i v malých vesničkách a adresy jsou uvedeny i na netu. Já listuji zejména [www.dokempu.cz] nebot zjistím si lokalitu, chatku, domek, hotel penzion a někde jsou i reference .

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Český ráj

    Datum: 24.04.2012 18:48
     

    dobré ubytování v chatkách je i tady [www.aamino.cz]

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Český ráj

    Datum: 24.04.2012 20:28
     

    thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil quendery (24.04.2012 20:32)
     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Český ráj

    Datum: 19.11.2012 06:26
     

    Dobry den, dneska jsem se zaregistroval a jelikoz Cesky Raj dobre znam, tak vam sem muzu dat odkaz na pension, na ktery se tu nekdo ptal ... smiling smiley

    Pension se jmenuje "Teta Marta" a je to v Male Skale v kopci, smerem na Frydstejn.

     

    Ted jsem si procital vasi diskusy a uz to tady nekdo pridal, tak sorry winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rejpal (19.11.2012 07:00)
     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Český ráj

    Datum: 19.11.2012 08:34
     
    pohled z hradu trosky do udoli ....jpg

    Moc jsem vam neporadil, tak vam tady alespon pridavam jednu zajimavou fotku, co jsem udelal na hrade Trosky.

    Je to pohled do udoli smiling smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Český ráj (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.