pátek 29. března, 11:07 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Prckové
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Prckové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Čert a Mikuláš

Datum: 19.11.2007 10:41
 
Zvete (zvali jste) dětem čerta, Mikuláše, popř. anděla??? My doposud každý rok, ale letos vůbec nevím, protože ten menší se bojí strašně. Včera jsme na videu pouštěli tomu staršímu něco z doby, kdy mu byly tři roky. No a mezi jiným tam byl právě i Mikuláš s čertem. Malej vlezl tatínkovi na klín a tvářil se značně vyděšeně a pořád říkal: "Ipnout teležiži", jakože vypnout televizi, tak nevim, co by dělal, až by se jim ocitl tváří v tvář. On i ten starší má ještě dost vítr...winking smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 21.11.2007 13:05
     
    No Mikuláše jsme nikdy domů pro syna nezvali, stačilo mu nechat balíček za oknem no a pozděj měli Mikulášskou ve školce a ve škole, tak to neřešíme. Je mu 10let, ale trochu nahnáno z čertů má.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Čert a Mikuláš

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 05.12.2007 08:25
     
    Tak jsem dneska synovi práskla lonského Mikuláse.grinning smiley Musela jsem, jinak by nesel do skolky, od lonska se bojí Mikulásu. Ale mám obavy, ze az toho kámose, co u nás hrál (velice presvedcive), potká, tak si to s ním vyrídí.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 05.12.2007 10:22
     
    Mě se ráno mladej ptal, jestli čerti jsou přestrojený lidi... to mě trochu zarazil winking smiley . Tak jsem rychle říkala, že některý jo, ale něktrý jsou pravý... Trochu jsem ho musela postrašit... grinning smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 05.12.2007 10:24
     
    Anavi, Ty si ty rozhovory snad zapisuj! grinning smiley thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 05.12.2007 10:39
     

    Kash, je fakt, že já si kolikrát říkám: Tohle se musí zapsat!!!! smiling smiley, protože občas to jsou jedinečný hlášky!!! grinning smiley

    Když třeba mladej ležel opřenej o gauč, starší se k němu zezadu přitulil a mladej prones: Hele, ty seš ňákej chtivej, nééé? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 07:36
     
    Holky jsem v šoku.Taky se vám letos čerti zuli na chodbě aby nenašlapali????eye popping smiley eye popping smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 11:21
     
    Evca:grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 12:56
     
    Adam má za sebou prvních asi 20 čertů v životě (byli jsme na nějakým mikulášským reji na nádvoří zámku) a docela dobrý. Sice děsivýmu Mikuláši v příšerný masce neřekl ani jméno, ale za balíček způsobně poděkoval "kujemeee". Víc ho děsily dělobuchy. Kromě "kujemee" řekl ještě "bojim" a "deme domu". Nikdy dosud nenasedal do auta tak ochotně. grinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 13:58
     
    Práve ted jsem myslela, ze se po..... smíchy. Malej mel telefonát lonským Mikulásem, který se snazil zachránit co se dá, a tvrdil zaryte ze je Mikulás. No trochu ho znejistel, ale ne moc. Uz na nej byl drzej.grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 14:35
     
    Ještě bych dodala, že po celodenním školení Adama k tématu čertů (že dělaj "BLLL BLLL", že jsou špinavý a nemaj rádi děti, kerý si neuklízej hračky) jsem mu večer položila kontrolní otázku "jak dělá čert?" a dostalo se mi odpovědi "ÍÁ ÍÁ ÍÁ" grinning smiley.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 15:14
     
    Učitelka ze školky se mne ptala, jestli chceme k nám domů poslat čerty s Mikulášem, že prý letos ,,kluci´´ zase chodí. Na kluky jsem tedy kývla a dost se včera podivila, když k nám přišla banda ,,dospěláckých´´ masek. No jo, oni pro p. učitelku to holt kluci jsou.....já počítala s mrňatama. grinning smiley Mates to přežil, i když čerti museli na dvůr. winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 06.12.2007 15:57
     
    Náťa na otázku jak dělá ovečka odpovídá bílá bééé černá ou jéé sad smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ČERT, MIKULÁŠ a ANDĚL

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 13.11.2008 13:10
     

    myslím si že si to musí prořít každý .... grinning smiley

     

    [www.cert-mikulas.estranky.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 13.11.2008 14:06
     

    Tak jak u vás letos? Moni, Staníku, zvete je domů? winking smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Čert a Mikuláš

    Datum: 07.12.2008 23:01
     

    Tak jsme letos poprvé nepozvali Mikuláše ani čerty.Naše vnoučata to vždy nějak přežila.Ale Eliška je úplně jiné dítě.Její citové zábrany jsou velmi silné.Dokonce jednou měla děsný šok z vlastního otce,jenž neprozřetelně oholil plnovous a ona ho nechtěla akceptovat několik dní.Když ji vzal jako vždy do náručí,tak upadla do šokového stavu a snad by se jí i něco stalo.Tak jsme to neriskli.

    JABRAKA

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Prckové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.